Adresy i cenniki usług

 • Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej. Gabinet Stomatologiczny

  Piłsudskiego 5
  12-100 Szczytno, warmińsko-mazurskie

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
5 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Ja również polecam Panią Doktor całym sercem. Miła atmosfera, doborowe towarzystwo, nie obyło się bez żartów. Pania Doktor wyroznia profesjonalizm- jest to fachowiec w pelnym tego słowa znaczeniu.
  Zachęcam do odwiedzenia gabinetu, wtedy każdy sam będzie mógł ocenić jakość świadczonych tam usług.

 • Bardzo dobry lekarz. Polecam, Zakończyłam moje leczenie ortodontyczne po 2,5 roku i jestem bardzo zadowolona z efektów. Leczenie można było z powodzeniem zakończyć przynajmniej o pół roku wcześniej, ale z powodu mojego miejsca zamieszkania (Wielka Brytania) miałam bardzo ograniczoną możliwość częstych wizyt. Świetna Pani stomatolog! Uprzejma i na pewno nie zależy jej tylko na pieniądzach, a na pacjencie!

 • Byłem kilkanaście razy u Pani Doktor Ewy za każdym razem jestem zadowolony. Na pochwałę zasługują również Panie asystentki, które są bardzo miłe.

 • Leczymy się u Pani Doktor całą rodziną od lat. BARDZO DOBRY - konkretny i stanowczy lekarz, a przy tym miła i ciepła kobieta. Dzięki niej mój syn został wyprowadzony z ciężkiej wady ortodontycznej, bo jako jedyna potrafiła poprowadzić jego wadę i w odpowiednim momencie skierowała do specjalistów. Stwierdzili, że gdyby nie to co zrobiła zanim do nich trafił, nie udałoby się im go wyleczyć. Nigdy nie odmówiła pomocy! Idąc do Pani Ewy wiem, że dostanę fachową pomoc i nie zostanę z problemem, czego doświadczyłem w winnych gabinetach. POLECAM JA I CAŁA MOJA RODZINA.

 • PEŁEN PROFESJONALIZM...PACJENT NIE ZOSTAJE POZOSTAWIONY SAM SOBIE...POLECAM GABINET!!!

Jesteś tym lekarzem?

38

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.