Umów wizytę
485 odwiedzin w ciągu 30 dni

Zapraszam do Gabinetu Dentystycznego w centrum Płocka, gdzie w przyjaznej atmosferze otoczymy opieką dzieci, rodziców i ich dziadków. Jestem absolwentką Lubelskiej Akademii Medycznej… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
51 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Gabinet Dentystyczny - Ewa WnukUsługa: ból zęba

  Pani stomatolog bardzo przyjemna, delikatna, informuje po kolei o wszystkich czynnościach, które wykonuje. Zdecydowanie będę kontynuować dalsze leczenie u Pani doktor. Na wizytę w przyszłości również zapisze syna.

 • Lokalizacja: Gabinet Dentystyczny - Ewa Wnuk

  bardzo polecam panią doktor miła sympatyczna atmosfera bez bólu i strachu super profesjonale znieczulenie i samo usuwanie zębów bezbolesne polecam

 • I
  Lokalizacja: Gabinet Dentystyczny - Ewa Wnuk

  Jestem zachwycona przebiegiem wizyty. Moje dziecko miało wcześniej traumatyczne przeżycia związane z wizytą u stomatologa więc byłam przygotowana na płacz i krzyki. A tu ani jednego grymasu i uśmiech na buzi od ucha do ucha. Pani doktor informowała moją córkę o wszystkim co właśnie zamierza zrobić. Świadomy pacjent to spokojny pacjent. Jestem pełna podziwu. Dziękuję i polecam.

  Iza Mioduska

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jesteśmy bardzo zadowoleni. Pani doktor jest konkretna, dokładna, wszystko wyjaśniła a przy tym niezwykle delikatna. Ma niesamowite podejście do dzieci. Mikołaj jest zachwycony i chętny na kolejną wizytę. Dziękujemy!

 • A
  Lokalizacja: Gabinet Dentystyczny - Ewa WnukUsługa: leczenie próchnicy

  Zanim trafiłam do Pani doktor Ewy stomatologów bałam się bardzo bo wizyty to tylko ból i nic więcej, odwiedzałam gabinet jeśli nie było innego wyjścia. Kiedy trafiłam na pierwszą wizytę do Pani doktor przekonałam się, że wizyta u stomatologa może odbywać się w miłej, przyjaznej atmosferze bez najmniejszego bólu. Pani Ewa wszystko skrupulatnie tłumaczy i nawet bezboleśnie wykonuje znieczulenie :) Polecam serdecznie z gabinetu Pani Ewy wychodzi się zawsze z uśmiechem :)

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Dentystyczny - Ewa WnukUsługa: wypełnienie kompozytowe

  Pani doktor to wspaniała osoba. Córka miała pierwszy raz wizytę u dentysty, i bardzo się cieszę że to właśnie do pani Ewy się na nią wybralysmy. Córka zachwycona, zero stresu , już czeka na następną wizytę u Pani Ewy ;)
  Polecamy serdecznie!

 • A
  Lokalizacja: Gabinet Dentystyczny - Ewa WnukUsługa: pierwsza wizyta dziecka

  Syn, 3 lata, zachwycony wizytą i ja również. Doktor Wnuk z łatwością nawiązała kontakt z dzieckiem co przełożyło się na bezstresową wizytę.
  Konsultacja przebiegła bardzo sprawnie. Jestem zadowola z uzyskanych informacji.

 • A
  Lokalizacja: Gabinet Dentystyczny - Ewa WnukUsługa: wypełnienie zęba

  Polecam, mój syn uwielbia chodzić do dentysty, zero stresu. Pani Ewa ma super podejście do dzieci. Pozdrawiam.

 • Lokalizacja: Gabinet Dentystyczny - Ewa Wnuk

  Pani Ewa to profesjonalistka pełną parą. Byłem w gabinecie kilkukrotnie na wypełnieniu i jeszcze ani razu nie wyszedłem zawiedziony. Pani Ewa łączy swoje umiejętności ze świetnym poczuciem humoru co w wyniku daje pełne zadowolenie z oferowanych w gabinecie usług.
  Polecam !

 • M
  Lokalizacja: Gabinet Dentystyczny - Ewa Wnuk

  Pani Ewa to przesympatyczna, bardzo ciepła osoba. Duży komfort wizyty, gabinet bardzo dobrze wyposażony. Wszystko bardzo dokładnie wyjaśnione, ogromna dbałość o pacjenta. Dzięki pani Ewie przestaje bać się wizyt u dentysty :)

Pytania pacjentów (17)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Zapraszam do Gabinetu Dentystycznego w centrum Płocka, gdzie w przyjaznej atmosferze otoczymy opieką dzieci, rodziców i ich dziadków.

  Jestem absolwentką Lubelskiej Akademii Medycznej . W latach 2003-2004 odbyłam staż podyplomowy w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Płocku.
  Podczas dziesięcioletniej pracy, w wiodących płockich gabinetach dentystycznych, nabrałam dużych umiejętności w nawiązywaniu kontaktu z dziećmi, jak również leczeniu zachowawczym, endodontycznym (kanałowym) i protetycznym dorosłych pacjentów.

  Od czerwca 2014 roku prowadzę Indywidualną Praktykę Dentystyczną przy ul.Kwiatka 5a (rejestracja pacjentów codziennie pod nr 518645985).

  Regularnie poszerzam swoją wiedzę z zakresu :
  -stomatologii estetycznej
  -stomatologii dziecięcej
  -endodoncji
  -protetyki
  -profilaktyki i wykrywania nowotworów j. ustnej
  -profilaktyki i leczenia wad zgryzu

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Lublinie (1998-2003)