Adres

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
3 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Okulistyczny Zaćma

Pani doktor to mega fachowiec z intuicja. Dzięki czujności i intuicji Pani doktor uratowała oko naszej córce. Taka intuicja to rzadkość, a odwiedziliśmy sporo okulistow dziecięcych.
Udało jej się zauważyć zmiany w początkowej fazie i dzieki jej podejrzliwosci udało się uratować oko.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Okulistyczny złe widzenie

Powód zgłoszenia niby banalny jakieś mroczki nitki przepływające ale też ,,czarne wronki,, i cień a nawet paski to jak ja każdy to widzi ,każdy to ma, ale żona zgłosiła ,że coś tych zjawisk jest za dużo nagle! Takie objawy ma kazdy?może i tak .Przyjechaliśmy 100 km na wizytę i po bardzo profesjonalnym i drobiazgowym badaniu okazało się,że jest odklejona siatkówka !! a to jak zawał w kardiologii!DR EWA poleciła jak najszybszą konsultacje!i leczenie.Żona jest po pierwszym zabiegu laserem nie wiem jakie będą skutki napiszę potem,ale intuicja,diagnoza ,decyzja,profesjonalizm,dar, to jest to co każdy lekarz powinien mieć-no i oczywiście profesjonalny gabinet!J. P. lek .stom.


Użytkownik zweryfikowany

Rewelacja! ,Dr. Ewa Szafkowska jest najlepszym specjalistą jakiego spotkałem. Zmobilizowany do pracy lekarz to najlepszy lekarz - wszystko dokładnie objaśnia, uśmiechnięta i pomocna. Uważam Panią Doktor za osobę godną polecenia i przede wszystkim kompetentną :)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie