Umów wizytę
382 odwiedziny w ciągu 30 dni

Dr med. Ewa Stochmal ukończyła Wydział Lekarski Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Doktorat z zakresu kardiodiabetologii otrzymała w 2003 roku. Jest specjalistką… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
16 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SCM clinicUsługa: niedoczynność tarczycy

  Byłam dopiero na pierwszej wizycie ale już na tym etapie moge wystawić ocenę bardzo dobrą. Pani doktor nie patrzyła na mnie tylko przez pryzmat tarczycy ale też innych "problemów" które mnie dotyczą, wszystko wyjaśniła, zlecila badania i co najważniejsze, pierwszy raz wyszłam z gabinetu endokrynologa bez eutyroksu :-) jestem pełna nadziei, że razem z Panią doktor uda mi się wprowadzić chorobę w stan uśpienia.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor jest bardzo kulturalna, cierpliwa, odpowiada na wszystkie zadane pytania, znająca się na swoim fachu, nie ma pośpiechu, ma czas na wysłuchanie.:-) Godna polecenia innym! Polecam, nie zawiedziecie się!

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SCM clinic

  Bylam u pani doktor pierwszy raz i jestem zadowolona z wizyty. Leczylam wczesniej tarczyce u innego lekarza w Krakowie, ktory nic nie zmienil w tym aby choroba tarczycy ulegla poprawie.Teraz dostalam lek i ciesze sie ,ze trafilam do p.doktor.

 • A
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Pani doktor ma duży szacunek do pacjenta i do każdego podchodzi indywidualnie, uważam że jest to doskonały kardiolog. Ma rozległą wiedzę i doświadczenie w tej dziedzinie.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani dr Ewa Stochmal jest wyjątkowo kompetentnym, miłym i kontaktowym lekarzem lekarzem. Bardzo starannie i zrozumiale tłumaczy pacjentowi na czym polega jego jego problem. Wspaniały lekarz !!!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarka bardzo rzeczowa, nie zbagatelizowała moich problemów. Z niedoczynnością walczę od 2012 i do tej pory nie była wyregulowana. Mam nadzieje, ze wszystko się teraz zmieni.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem pod opieką leczenia pani doktor , bardzo zadowolona jestem ,bo leczenie nabiera dobry cel.Pani doktor jest miła, symatyczna, wysłucha, doradzi.Serdecznie polecam

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: SCM clinicUsługa: Zwykła wizyta

  To już kolejna moja wizyta u pani doktor. Kilka lat zmagałam się z dolegliwościami, które inni lekarze tłumaczyli moim stresem i przemęczeniem. Znajomy lekarz ginekolog skierował mnie do pani doktor, celem konsultacji i ... po kilku minutach wyjaśniło się na co cierpię. Pani doktor sprawnie przeprowadziła diagnostykę i biopsję (robi to niesamowicie szybko i delikatnie!). Rzeczowo wytłumaczyła, jakie są możliwości leczenia. Cenne jest zwłaszcza to, że pani doktor konkretnie i szczerze informuje, co i jak, bez owijania w bawełnę! Przedstawia możliwe sposoby postępowania, doradza i nie ogranicza się do sformułowania zespół/syndrom taki a taki, ale kieruje na dalsze badania, nawet z dziedzin, które wydają się niby nie być związane z endokrynologią, a tymczasem choroby tarczycy powodują ogólnoustrojowe dolegliwości. Gdzie indziej pewnie bym dostała suchą informację, co do kłopotów hormonalnych i tyle, tymczasem pani doktor zainteresowała się tez innymi moimi objawami. Dzięki czemu udało mi się też znaleźć inną chorobę. I czuję się z miesiąca na miesiąc coraz lepiej.
  Zdecydowanie polecam wizytę u dr Stochmal. Otrzymają Państwo fachową i odpowiedzialną poradę. Pani doktor uważnie słucha i notuje objawy, po czym wyjaśnia i doradza. Naprawdę słucha! I dokładnie tłumaczy, co robić dalej. Pani doktor ma dużą wiedzę i praktykę. Pracuje od lat w szpitalu, zdobyła ogromne doświadczenie i to się czuje. Polecam też wszystkim, którzy boją się, co się okaże, gdyż dr Stochmal jest naprawdę miła, uśmiechnięta i tak energiczna i tryskająca optymizmem, że od razu człowiekowi lepiej psychicznie. Ja jestem zadowolona i cieszę się, że trafiłam akurat do pani doktor. Tego lekarza będę się trzymać, bo wiem, sprawdziłam, warto.

 • N

  Pani Doktor jest wspaniałym specjalistą, wszystko dokładnie tłumaczy, z zainteresowaniem słucha pacjenta i zawsze ma trafne diagnozy. Miałam do czynienia z wieloma endokrynologami - z pelna rzetelnością mogę powiedzieć , że Pani Doktor jest najlepsza.

 • Byłam dopiero na pierwszej wizycie, ale jestem mile zaskoczona. Do tej pory byłam leczona "po omacku", w sumie do końca nie wiedziałam co mi jest. Po dzisiejszej wizycie mam poczucie, że zajęła się mną właściwa osoba. Pani doktor wszystko dokładnie tłumaczy, dopytuje jeżeli chodzi o objawy, jest rzeczowa przy czym niezwykle sympatyczna. Zobaczę jak będzie dalej wyglądało leczenie, ale po pierwszej wizycie - ogromny plus :)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Dr med. Ewa Stochmal ukończyła Wydział Lekarski Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Doktorat z zakresu kardiodiabetologii otrzymała w 2003 roku.
  Jest specjalistką endokrynologii i chorób wewnętrznych.

  W obszarze zainteresowań naukowych i terapeutycznych znajdują się pewne szczególne stany wynikające z nadmiaru insuliny, w tym zaburzenia gospodarki węglowodanowej, lipidowej, rozkładu i nadmiaru tkanki tłuszczowej, również i te wynikające z zaburzeń hormonalnych. Główną część terapii stanowią zaburzenia osi przysadkowo-nadnerczowej, zaburzenia hormonalne u kobiet i mężczyzn, oraz choroby tarczycy (ch. Hashimoto, inne postacie niedoczynności i nadczynności tarczycy). Z obrazowych badań wykonuje USG szyi i tarczycy oraz biopsję cienkoigłową zmian guzkowych w tarczycy. Wymienione schorzenia leczy u dorosłych pacjentów z uwzględnieniem specyfiki poszczególnych etapów starzenia.

Specjalizacje

 • Choroby wewnętrzne
 • Endokrynologia

Ukończone szkoły

 • Wydział Lekarski Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego

Choroby

więcej

Zdjęcia