Ewa Radziejewska, stomatolog Elbląg

lek. dent. Ewa Radziejewska

Stomatolog

5 opinii

Zapisz


Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Grobla Świętego Jerzego 15, Elbląg
Gabinet Stomatologiczny

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

jestem stomatologiem z 30-letnim doświadczeniem w pracy zawodowej. W 1981 roku ukończyłam Akademię Medyczną w Gdańsku, a 2 lata później otrzymałam I-...

Zobacz pełen opis

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
5 opinii

K
Użytkownik zweryfikowany

Korzystam z usług Pani Ewy ponad 16 lat. W każdym nagłym przypadku mogłam liczyć na pomoc i dyspozycyjność zespołu kliniki. Profesjonalizm i cudowny uśmiech stomatologa rekompensują zabiegi nienależące do relaksacyjnych. Wysoka jakość usług, fajny zespół ludzi, miła atmosfera, eleganckie wnętrza to właśnie Dental Clinic. Dziękuję za piękny uśmiech. Pozdrawiam również Panią Monikę.


Użytkownik zweryfikowany

Pani Ewa Radziejewska wspaniała lekarz. Ona jedna w Elblągu zgodziła się, aby pomóc naszemu synowi, który stracił większość swoich zębów w wypadku samochodowym. Syn nie mógł mieć protez jedynie implanty z uwagi na stan zdrowia tj. ciężki uraz czaszkowo - mózgowy liczne złamania kości twarzo czaszki, niedowład spastyczny czterokończynowy i inne...
teraz syn ma piękne zęby i jest szczęśliwy i to dzięki Pani doktor, która stworzyła wspaniałą atmosferę wręcz rodzinną pracując z tak chorym pacjentem.
Dziekuję
Elżbieta i Ryszard Kapleina

lek. dent. Ewa Radziejewska

Witaj Piotrze, Witam Pana, Panie Ryszardzie.
Nie wiem od czego zacząć, bo tyle chciałoby się o Was napisać i opowiedzieć. O Waszej miłości, sile ducha, sile do walki z przeciwnościami losu, które Was dotknęły. Dla mnie jesteście bohaterami, ludźmi od których można się wiele nauczyć, a Ty Piotrze jesteś BOHATEREM do potęgi entej. Piotr trafił do mojej kliniki po wypadku, w trakcie którego doznał wiele poważnych obrażeń całego ciała, w tym również twarzoczaszki. Walczył o życie, był przez kilka miesięcy w śpiączce. Pozostało Piotrowi szczątkowe uzębienie. Po pierwszym badaniu Piotra, wykonaniu zdjęć diagnostycznych, a przede wszystkim chęci i uporze Piotra do odzyskania zębów, wiedziałam , że muszę to zrobić. Bo skoro Piotr pokonuje tyle trudności, walczy ze sobą, z własnym ciałem i ma tyle siły do tej walki, to jak ja jako zdrowy człowiek i lekarz miałabym się poddać. Przeprowadziłam konsultację z lekarzami, z którymi postanowiłam rehabilitować Piotra, Panią dr Olgą Mełech-Suszak ( Pani doktor wykonała perfekcyjnie leczenie kanałowe uzębienia ) , Panem dr Zbigniewem Radziejewskim (Pan doktor wykonał zabieg umieszczenia implantów) oraz technikami dentystycznymi, z którymi współpracowałam tworząc prace protetyczne. Wszyscy nie mieliśmy wątpliwości- musimy pomóc Piotrowi, ten projekt musi nam się udać. Rozpoczęliśmy leczenie, nie było łatwo, napotkaliśmy wiele trudności technicznych, ale upór, siła Piotra, jego ciepło i pozytywne nastawienie dawała nam energię do działania. Zaprzyjaźniliśmy się przez te kilka miesięcy pracy- to była niesamowita przygoda. Po upływie kilkunastu miesięcy założyłam Piotrowi ostateczne uzupełnienie protetyczne. To był naprawdę sukces- mój, moich lekarzy i techników, ale przede wszystkim Twój- Piotrze i oczywiście Twojego Taty, który tak mocno Cię wspiera. Na ostatniej wizycie poprosiłam Piotra, żeby się uśmiechnął celem zrobienia końcowych zdjęć tego przypadku. Stała się dla mnie rzecz niesamowita- Piotr zaczął ze mną żartować, robił śmieszne miny do zdjęć, żartował, chciał mnie ugryźć w palec. Rozbawił mnie do łez. Nie wiem, czy wzruszyłam się bardziej widząc końcowy efekt pracy, czy z tego, że możemy pożartować i pośmiać się.
Opisuję to wszystko tak szczegółowo, ponieważ, mam nadzieję, że przeczytają to inni ludzie, z podobnymi problemami jak Piotr. Życzę im wszystkim takiego uporu i siły do walki ze swoimi słabościami jak Piotr.
Piotr pozdrawiam Cię gorąco, Twoje prześliczne ukochane córki (również przychodziły z Piotrem na wizyty) i oczywiście oddanego Ci całym sercem tatę, Pana Ryszarda Kapteinę i jego żonę Danutę.


O
Użytkownik zweryfikowany

Witam, Pani Ewa jest najlepszym stomatologiem, na jakiego trafiłam w ciągu mojego życia, a proszę mi wierzyć odwiedziłam ich wielu. Od dzieciństwa miałam słabe zęby i byłam częstym gościem gabinetów. Po ciąży problem nasilił się. Zaczęło się leczenie kanałowe, a ścianki zębów były coraz słabsze i kruszyły się. Dentyści łatali je i w końcu każdy ząb wyglądał inaczej. Wstydziłam się uśmiechać, aby nie było widać niedoskonałości. W końcu trafiłam do tego gabinetu. Proszę mi wierzyć, wstydziłam się otworzyć buzię i tłumaczyłam, że chodziłam do dentystów i dbałam o zęby, ale wyglądają strasznie. Serdeczne i bardzo ciepłe podejście Pani Ewy pozwoliło mi się odprężyć. Przy niej pozbyłam się stresu, obejrzała moje zęby i wytłumaczyła, co można zmienić. Po zrobieniu zdjęcia pantomgraficznego okazało się, że mam niewypełnione kanały w wielu zębach. Leczenie trwało dosyć długo, przeszłam leczenie ortodontyczne, wybielanie, a na koniec mój uśmiech zwieńczyły piękne korony porcelanowe. Teraz mogę się uśmiechać nie zakrywając ust. Pani Ewa jest osobą traktującą swoich pacjentów w sposób bardzo życzliwy, poświęca każdemu wiele czasu, podchodzi indywidualnie do każdego przypadku. W swoją pracę wkłada profesjonalizm i serce. Muszę wspomnieć o całym personelu, który jest jak rodzina, panuje tam przyjemna atmosfera i każdy jest specjalistą w swojej dziedzinie. Także moje dzieci pozbyły się stresu związanego ze słowem „dentysta” i bardzo chętnie leczą tam zęby. Ponad dwa lata mieszkam w innym mieście i nadal całą rodziną odwiedzamy Dental Clinic.

lek. dent. Ewa Radziejewska

Kochana Pani Olimpio, ciepło mi się robi na sercu, czytając te słowa.
Jest Pani piękną kobietą, oczywiście był defekt związany z zębami, ale nie miał żadnego wpływu na całokształt, jeśli chodzi o Pani urodę i osobowość. Cieszę się, że jest Pani zadowolona z efektu estetycznego jaki uzyskaliśmy po leczeniu ortodontycznym i protetycznym. Serdeczne podziękowania dla Pani doktor Olgi Suszak za leczenie ortodontyczne oraz Pani Moniki- techniczki dentystycznej za przepiękne, perfekcyjne, "żywe" korony na zębach przednich.
Pani Olimpio przypomnę Pani nasze ostatnie spotkanie, nie było związane z leczeniem zębów.
Kilka miesięcy temu przyszła Pani do mojej kliniki- z dyplomem tytułu magistra. Oczarowała mnie Pani wówczas pięknym wyglądem, na który również złożył się Pani szeroki uśmiech, bez zasłaniania ust rękoma. Wtedy pomyślałam, że obie odniosłyśmy sukces- Pani otrzymała tytuł magistra a ja w podziękowaniu za leczenie Pani, szeroki, serdeczny uśmiech - tak bardzo potrzebny w Pani obecnej pracy.
Dziękuję za pozytywną opinię dotyczącą całego mojego zespołu.
Serdecznie pozdrawiam. Ewa Radziejewska


P
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo istotna jest opinia pacjentów, dlatego tez postanowiłam taka wystawić Pani Doktor. W wypadku straciłam dwie górne jedynki (resztę mozna było odbudować) z polecenia wlasnie innych osób, trafiłam do Pani Dr.Radziejewskiej. Poniewaz miałam przedtem piekne uzębienie świat mi sie dosłownie zawalił; myslalam ze juz nigdy nie odzyskam takiego uśmiechu... Profesjonalne podejście tego lekarza, jak rownież chirurga priotetyka, który jest na miejscu w tym gabinecie, oraz współpraca z zakładem protetycznym do którego osobiście jeździłam (zdjecia z widocznym uzebieniem jakie do czasu wypadku miałam,ktore na prośbę technika przywiozłam) sprawiło, ze dzis efekt jest spektakularny! Zapominam juz nawet o tym, iż są to implanty... Od tamtej pory cała moja rodzina korzysta z usług wyłącznie tego gabinetu... Napisałam to tylko po to, aby osoby ktore maja podobne problemy nie zawahaly sie przed skorzystaniem z pomocy tego lekarza!

lek. dent. Ewa Radziejewska

Pani Alu, dziękuję serdecznie za tak pozytywną opinię dotyczącą mojej osoby oraz moich współpracowników. Mam szczęście pracować z profesjonalistami, dla których praca jest również pasją. Zabieg umieszczenia implantów wykonał dr Zbigniew Radziejewski, chirurg z wieloletnią praktyką, który w mojej ocenie jest profesjonalistą. Utrata zębów w przednim odcinku jest największym wyzwaniem, zarówno dla chirurga, protetyka jak i technika dentystycznego. Odtworzenie zębów, tkanek twardych i miękkich w tym odcinku nie jest łatwe. Jestem szczęśliwa, że udało się nam wspólnie przywrócić Pani piękny uśmiech. Niech obdarza nim Pani wszystkich wokół. Pani piękny uśmiech jest dla mnie największą nagrodą. Pozdrawiam, Ewa Radzijejewska


G

zepsuła mi wszystkie zęby nieumiejętnie je plombując to jeszcze założyła mi truciznę tak, że musiałam wyrwać zdrowy ząb!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

jestem stomatologiem z 30-letnim doświadczeniem w pracy zawodowej. W 1981 roku ukończyłam Akademię Medyczną w Gdańsku, a 2 lata później otrzymałam I-...

Zobacz pełen opis