Lek. dent.

Ewa Joanna Kondracka verifiedCreated with Sketch.

Protetyk, Stomatolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • A
  Lokalizacja: SILESIA MED Centrum Medycyny i StomatologiiUsługa: medycyna estetyczna

  Przesympatyczna, pogodna, przy tym konkretna. Byłam już trzeci raz na ustach, zawsze wychodzą ładnie! Zrobiła mi też uszczerbioną jedynkę i w ogóle nie widać różnicy w kolorycie. Polecam i jeszcze raz polecam, pozdrawia pacjentka z Chorzowa :)

 • Szukasz protetyka? Pacjenci polecają:

  Grażyna Opiłka
  Grażyna Opiłka
  Stomatolog, Protetyk
  Zabrska 1/4, Katowice
  Pełen profesjonalizm.Podejście do pacjenta idealne,wiem co dzieje sie podczas zabiegu.Polecam Jakby każdy stomatolog… więcej

  Mariusz Orlicki
  Mariusz Orlicki
  Stomatolog, Protetyk
  Żelazna 1 lok 312 3p, Katowice
  Super gabinet. Pan doktor ma bardzo dobre podejście do pacjenta, robiłam u niego koronki. Po kilku wizytach, które… więcej

  Renata Przytuła-Wypych
  Renata Przytuła-Wypych
  Stomatolog, Protetyk, Stomatolog dziecięcy
  Karłowicza 11A, Katowice
  Pani dr jest prawdziwym lekarzem z powołania. Wyjaśniła wszystko krok po kroku. Zaproponowała najlepszy sposób… więcej

  Radosław Teleszko
  Radosław Teleszko
  Chirurg szczękowy, Protetyk, Stomatolog
  Chorzowska 216, Katowice
  Serdeczne podziekowania dla Pana Dr.Teleszko mialam usuwane korony oraz zeby duza wiedza wspanialy chirurg profesjonalizm… więcej

  Krzysztof Zieliński
  Krzysztof Zieliński
  Stomatolog, Protetyk
  Kukułek 45, Sosnowiec
  Pan doktor fachowiec na miarę czasu. Nigdy nie zawiodłam się na jego umiejętnościach. Diagnoza oraz leczenie zawsze… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. W trakcie studiów członek licznych kół naukowych, w których aktywność zaowocowała sukcesami na konferencjach medycznych oraz publikacjami w czasopismach stomatologicznych. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach oraz konferencjach zarówno w kraju, jak i za granicą, kształcąc się pod okiem światowej klasy autorytetów. W leczeniu zwraca szczególną uwagę na dokładność wykonywanych zabiegów oraz komfort pacjenta. W stomatologii pasjonuje go przede wszystkim leczenie endodontyczne, mikrochirurgiczne oraz protetyczne. Doktorant na Katedrze Dysfunkcji Narządu Żucia i Ortodoncji Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. W wolnym czasie pasjonat sportu i podróży.

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4.5

  Ogólna ocena
  9 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • J
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Pani doktor nie ma absolutnie podejścia do dzieci. byłam z 7 letnim synem. Pani opryskliwa i bardzo arogancka. Z pogardą w głosie komentuje stan zębów dziecka. Kiedy zapytałam czy jednak może zaleczyć jednego zęba, a przerażony 7 -dmio latek jękną, Pani kazała mi uzgodnić z dzieckiem czy leczymy zęby czy nie, bo ona nie chce tu cyrków. Kiedy nalegałam , syn usłyszał że leczenie polega na "... piłowaniu, że tnie jak laserem ... że nie może się ruszać ..."! Zrobiła wszystko żeby nas zarazić Zabrałam dziecko i nie wiem czy uda mi się teraz namówić go na wizytę u dentysty.( poprzednio byłam u starszego Pana doktora, który wyrwał synowi dwa zęby ... bez płaczu. Syn wyszedł uśmiechnięty. Joanna B .

  • A
   Lokalizacja: SILESIA MED Centrum Medycyny i StomatologiiUsługa: medycyna estetyczna

   Przesympatyczna, pogodna, przy tym konkretna. Byłam już trzeci raz na ustach, zawsze wychodzą ładnie! Zrobiła mi też uszczerbioną jedynkę i w ogóle nie widać różnicy w kolorycie. Polecam i jeszcze raz polecam, pozdrawia pacjentka z Chorzowa :)

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: leczenie zębów

   Pani dr Kondracka jest moim stomatologiem od 2 lat zawsze konkretna, pewna tego co robi. W stosunku do pacjenta otwarta i wyrozumiała. Przeszłam przez kilku stomatologów i uważam , że Pani dr Kondracka jest bardzo dobrym lekarzem i lepiej nie mogłam trafić. Polecilam juz znajomym, byli, zobaczyli i ... potwierdzili moją opinie. W rękach dr Kondrackiej czuję się pewnie i wiem, że wszystko robi z pełnym profesjonalizmem. Polecam. Agnieszka Machura

  • J
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: ból zęba

   Byłam u tej Pani z dzieckiem pierwszy i ostatni raz. Zero podejścia do dziecka, dyskusja z pomocą stomatologiczną tonem co najmniej lekceważącym na temat innego pacjenta z bólem przy nas w stylu: "rano przyjmowałam na fundusz - teraz jestem prywatnie".- może dopuszczalne, ale dlaczego przy innych pacjentach - osobiście nie polecam.
   Finalnie - usługa wykonana, ale sytuacja była mało przyjemna - szczególnie dla 9-letniego dziecka które pierwszy raz w życiu było w takiej sytuacji.
   Bardzo niesympatyczna

   Ewa Joanna Kondracka2017-11-02

   Dzień dobry,
   Szanowna Pani pracuję w dwóch miejscach Silesia Med i Kosmo Dental Clinic - w żadnym z tych miejsc nie świadczę usług z NFZ. Pani opinia jest nieprawdziwa i rażąco narusza mój stosunek do Pacjentów i do pracy.
   Z poważaniem, Ewa Kondracka

  • C
   Lokalizacja: Kosmo Dental Clinic s.c.Usługa: Wymiana plomby

   Jestem bardzo zadowolona i pod ogromnym pozytywnym wrażeniem, Pani doktor Ewa Kondracka to pełen profesjonalizm, na bardzo wysokim poziomie, również pod względem kultury osobistej. Każdy zabieg wykonany z ogromną dokładnością i pełnym wyjaśnieniem tego, co będzie robione. Oczywiście wszystko bezboleśnie!
   Cały personel oceniam na 5 z +, na pewno będę polecać moim znajomym!

   Ewa Joanna Kondracka2017-11-02

   Dziękuję! Zapraszam ponownie.

  • P

   Zazwyczaj jak przychodzę na zabieg z pogranicza medycyny estetycznej, wiem już czego chcę, ktoś mi to robi, płacę i mam wyjść. Jak przyszłam do Pani doktor, to usłyszałam, że oczywiście może mi powtórzyć zabieg, który już miałam (mezoterapia igłowa), ale proponuje lepszy preparat, inną technikę i zaczęła omawiać moją buzię. Generalnie byłam zaskoczona, że jej się chciało poświęcić tyle czasu na rozmowę. Dalej jestem tak zaskoczona, że weszłam na ten portal. W końcu jakiś lekarz, który wyrazi swoją opinię, ale także wysłucha, okaże empatię i prawdziwe zainteresowanie! Szczerze polecam

   Ewa Joanna Kondracka2017-11-02

   Dziękuję! Zapraszam ponownie.

  • I

   wizyta u stomatologa zazwyczaj kojarzy się wszystkim z przykrym doświadczeniem i koniecznością, ale nie dotyczy to wizyt i leczenia u Pani Ewy. Podejście Pani Ewy do pacjenta oraz jej doświadczenie, wiedza, umiejętności i znajomość najnowszych technik sprawia, że wchodzi się do gabinetu z przyjemnością. W 100% polecam Panią dr. Ewe Kondracką jako świetnego stomatologa.

   Ewa Joanna Kondracka2017-11-02

   Dziękuję! Zapraszam ponownie.

  • J

   Bardzo fajna pani doktor! Uratowała mi zęba, który zdaniem innego lekarza był do usunięcia! Poza tym pani doktor Ewa jest cierpliwa i wszystko dokładnie tłumaczy. Miła atmosfera, daję piątkę z plusem i polecam gdzie się da!

  • K

   Kompetentna i miła P Doktor. Posiada świetne podejście do dzieci, cierpliwa dla małego pacjenta,a to się ceni w pracy z dziećmi. Pierwsza wizyta z moją córeczką odbyła się w celu zapoznania małej z gabinetem oraz z P. Dr. Mała usiadła na fotelu i Pani Dr wytłumaczyła spokojnie wszystko co się znajduję w gabinecie, więc na drugą wizytę córeczka przyszła juz spokojnie i nie boi się, gdy wspominam o dentyście. Właśnie takiego lekarza szukałam, Pani Ewa widać, że ma doświaczenie w tym co robi i super kontakt z dzieckiem !
   Śmiało polecam tą lekarkę !

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG