Konsultacje online dla każdego przypadku

Umów się na konsultację online z lekarzem dowolnej specjalizacji, bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych protetyków w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. W trakcie studiów członek licznych kół naukowych, w których aktywność zaowocowała sukcesami na konferencj...

Zobacz pełen opis

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
10 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Do Pani doktor trafiłem przypadkowo, pełen obaw i wstydu stanem jamy ustnej. Z chwilą otrzymania pełnego planu leczenia, od razu zabraliśmy się do działania. Chyba nie znajdę właściwych słów, aby opisać moją wdzięczność. Spędziłem na fotelu długie godziny, a Pani doktor dzielnie walczyła, a wszystko obyło się bez bólu. Zawsze z uśmiechem i motywacją na więcej opuszczałem klinikę. Otwartość i uśmiech, który mi podarowano będę celebrował przez lata i z pewnością powrócę. Ja odnalazłem swojego dentystę i każdemu z Państwa polecam Doktor Kondracką. Pozdrawiam.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Pani doktor nie ma absolutnie podejścia do dzieci. byłam z 7 letnim synem. Pani opryskliwa i bardzo arogancka. Z pogardą w głosie komentuje stan zębów dziecka. Kiedy zapytałam czy jednak może zaleczyć jednego zęba, a przerażony 7 -dmio latek jękną, Pani kazała mi uzgodnić z dzieckiem czy leczymy zęby czy nie, bo ona nie chce tu cyrków. Kiedy nalegałam , syn usłyszał że leczenie polega na "... piłowaniu, że tnie jak laserem ... że nie może się ruszać ..."! Zrobiła wszystko żeby nas zarazić Zabrałam dziecko i nie wiem czy uda mi się teraz namówić go na wizytę u dentysty.( poprzednio byłam u starszego Pana doktora, który wyrwał synowi dwa zęby ... bez płaczu. Syn wyszedł uśmiechnięty. Joanna B .


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: SILESIA MED Centrum Medycyny i Stomatologii medycyna estetyczna

Przesympatyczna, pogodna, przy tym konkretna. Byłam już trzeci raz na ustach, zawsze wychodzą ładnie! Zrobiła mi też uszczerbioną jedynkę i w ogóle nie widać różnicy w kolorycie. Polecam i jeszcze raz polecam, pozdrawia pacjentka z Chorzowa :)


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu leczenie zębów

Pani dr Kondracka jest moim stomatologiem od 2 lat zawsze konkretna, pewna tego co robi. W stosunku do pacjenta otwarta i wyrozumiała. Przeszłam przez kilku stomatologów i uważam , że Pani dr Kondracka jest bardzo dobrym lekarzem i lepiej nie mogłam trafić. Polecilam juz znajomym, byli, zobaczyli i ... potwierdzili moją opinie. W rękach dr Kondrackiej czuję się pewnie i wiem, że wszystko robi z pełnym profesjonalizmem. Polecam. Agnieszka Machura


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu ból zęba

Byłam u tej Pani z dzieckiem pierwszy i ostatni raz. Zero podejścia do dziecka, dyskusja z pomocą stomatologiczną tonem co najmniej lekceważącym na temat innego pacjenta z bólem przy nas w stylu: "rano przyjmowałam na fundusz - teraz jestem prywatnie".- może dopuszczalne, ale dlaczego przy innych pacjentach - osobiście nie polecam.
Finalnie - usługa wykonana, ale sytuacja była mało przyjemna - szczególnie dla 9-letniego dziecka które pierwszy raz w życiu było w takiej sytuacji.
Bardzo niesympatyczna

lek. dent. Ewa Joanna Kondracka

Dzień dobry,
Szanowna Pani pracuję w dwóch miejscach Silesia Med i Kosmo Dental Clinic - w żadnym z tych miejsc nie świadczę usług z NFZ. Pani opinia jest nieprawdziwa i rażąco narusza mój stosunek do Pacjentów i do pracy.
Z poważaniem, Ewa Kondracka


C
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Kosmo Dental Clinic s.c. Wymiana plomby

Jestem bardzo zadowolona i pod ogromnym pozytywnym wrażeniem, Pani doktor Ewa Kondracka to pełen profesjonalizm, na bardzo wysokim poziomie, również pod względem kultury osobistej. Każdy zabieg wykonany z ogromną dokładnością i pełnym wyjaśnieniem tego, co będzie robione. Oczywiście wszystko bezboleśnie!
Cały personel oceniam na 5 z +, na pewno będę polecać moim znajomym!

lek. dent. Ewa Joanna Kondracka

Dziękuję! Zapraszam ponownie.


P
Użytkownik zweryfikowany

Zazwyczaj jak przychodzę na zabieg z pogranicza medycyny estetycznej, wiem już czego chcę, ktoś mi to robi, płacę i mam wyjść. Jak przyszłam do Pani doktor, to usłyszałam, że oczywiście może mi powtórzyć zabieg, który już miałam (mezoterapia igłowa), ale proponuje lepszy preparat, inną technikę i zaczęła omawiać moją buzię. Generalnie byłam zaskoczona, że jej się chciało poświęcić tyle czasu na rozmowę. Dalej jestem tak zaskoczona, że weszłam na ten portal. W końcu jakiś lekarz, który wyrazi swoją opinię, ale także wysłucha, okaże empatię i prawdziwe zainteresowanie! Szczerze polecam

lek. dent. Ewa Joanna Kondracka

Dziękuję! Zapraszam ponownie.


I
Użytkownik zweryfikowany

wizyta u stomatologa zazwyczaj kojarzy się wszystkim z przykrym doświadczeniem i koniecznością, ale nie dotyczy to wizyt i leczenia u Pani Ewy. Podejście Pani Ewy do pacjenta oraz jej doświadczenie, wiedza, umiejętności i znajomość najnowszych technik sprawia, że wchodzi się do gabinetu z przyjemnością. W 100% polecam Panią dr. Ewe Kondracką jako świetnego stomatologa.

lek. dent. Ewa Joanna Kondracka

Dziękuję! Zapraszam ponownie.


J
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo fajna pani doktor! Uratowała mi zęba, który zdaniem innego lekarza był do usunięcia! Poza tym pani doktor Ewa jest cierpliwa i wszystko dokładnie tłumaczy. Miła atmosfera, daję piątkę z plusem i polecam gdzie się da!


K
Użytkownik zweryfikowany

Kompetentna i miła P Doktor. Posiada świetne podejście do dzieci, cierpliwa dla małego pacjenta,a to się ceni w pracy z dziećmi. Pierwsza wizyta z moją córeczką odbyła się w celu zapoznania małej z gabinetem oraz z P. Dr. Mała usiadła na fotelu i Pani Dr wytłumaczyła spokojnie wszystko co się znajduję w gabinecie, więc na drugą wizytę córeczka przyszła juz spokojnie i nie boi się, gdy wspominam o dentyście. Właśnie takiego lekarza szukałam, Pani Ewa widać, że ma doświaczenie w tym co robi i super kontakt z dzieckiem !
Śmiało polecam tą lekarkę !


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. W trakcie studiów członek licznych kół naukowych, w których aktywność zaowocowała sukcesami na konferencj...

Zobacz pełen opis

Powiązane wyszukiwania