Umów wizytę 1991 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem specjalistą w zakresie neurologii dziecięcej i pediatrii. Od niemal 20 lat zajmuję się leczeniem dzieci z problemami ze strony układu nerwowego, jak padaczka, mózgowe porażenie… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

 • Specjalistyczna Praktyka Lekarska Ewa Głuszkiewicz

  Sobieskiego 30
  41-100 Siemianowice Śląskie, śląskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka
  Pod tym adresem przyjmuję
  dzieci w każdym wieku

  Usługi

  Konsultacja neurologiczna - wizyta pierwszorazowa 150 zł
  Konsultacja neurologiczna z usg przezciemiączkowym - wizyta kontrolna 180 zł
  Zaświadczenia o stanie zdrowia ponad 1 miesiąc od wizyty 70 zł
  Eeg - elektroencefalografia w czuwaniu 150 zł
  Konsultacja neurologiczna - wizyta kontrolna 130 zł
  Konsultacja neurologiczna z usg przezciemiączkowym - pierwsza wizyta 200 zł
  Eeg - elektroencefalografia -badanie we śnie 200 zł

  więcej

 • Centrum Rehabilitacji Dziecięcej „ISKIERKA”

  Paderewskiego 63
  40-282 Katowice, śląskie

  Sposoby płatności
  Gotówka
  Pod tym adresem przyjmuję
  dzieci w każdym wieku

  Usługi

  Eeg w czuwaniu - elektroencefalografia 150 zł
  Eeg we śnie - elektroencefalografia 200 zł

Pytania pacjentów (3)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem specjalistą w zakresie neurologii dziecięcej i pediatrii. Od niemal 20 lat zajmuję się leczeniem dzieci z problemami ze strony układu nerwowego, jak padaczka, mózgowe porażenie dziecięce, opóźnienie rozwoju psychoruchowego i wiele wiele innych. Pracuję zarówno w klinice neurologii dziecięcej, jak i ambulatoryjnie - w gabinecie. Od wielu lat wykonuję również przezciemieniowe badanie USG oraz EEG . Interesuję się także rehabilitacją dzieci z dysfunkcjami neurologicznymi, ukończyłam szkolenia o tej tematyce skierowane do lekarzy.
  W gabinecie zapewniam profesjonalna diagnostykę i leczenie małych pacjentów. Nie trzeba czekać na badania USG głowy czy też badanie EEG dziecka. W zakresie badania EEG posiadam licencję wydaną przez Zarząd Główny Polskiego Towarzystwa Neurofizjologii Klinicznej. Jest to jedyna w kraju jednostka certyfikująca lekarzy uprawnionych do przeprowadzenia tego typu badań. Więcej szczegółów na stronie internetowej www.neurologdzieciecy.com.pl

Specjalizacje

 • Neurologia dziecięca
 • Pediatria

Znajomość języków

 • angielski

Certyfikaty

 • Ewa Głuszkiewicz, neurolog dziecięcy w mieście Siemianowice Śląskie - Certyfikaty

Choroby

więcej

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
197 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E

  Bardzo profesjonalne podejście, dokładny wywiad i badanie, a do tego życzliwość i wyrozumiałość w stosunku do dzieci. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyty.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Lekarska Ewa GłuszkiewiczUsługa: wątpliwości co do wzmożoego napięcia mięśniowego

  Jesteśmy bardzo zadowoleni. Pani doktor przeprowadziła szczegółowy wywiad, dokładnie zbadała syna, odpowiedziała na wszystkie nurtujące pytania oraz doradziła jak dalej postępować. Wizyta odbyła się w komfortowych warunkach i uprzejmej atmosferze.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo rzetelna,kompetentna, zaangażowana w problem i jego rozwiązanie pani doktor. Do tego bardzo przyjemna zarówno dla małego pacjenta jak i dla rodzica. Polecam!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Lekarska Ewa GłuszkiewiczUsługa: podejrzenie nf1

  Pani Doktor przemiła, wszystko mi wytłumaczyła i uspokoiła. Kontakt z dzieckiem rewelacyjny :) Jestem zadowolona z wizyty. Pani Doktor jak najbardziej kompetentna, lekarz z powołania :)

 • M
  Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Lekarska Ewa GłuszkiewiczUsługa: konsultacja neurologiczna z USG przezciemiączkowym - pierwsza wizyta

  Przemiła i bardzo kompetentna ani doktor. Rozwiała wszystkie nasze wątpliwości, zrobiła dokładne badanie neurologiczne dziecka i USG przezciemiączkowe. Podczas badania obszernie tłumaczyła co i jak opisując przy tym rozwój dziecka (byliśmy u pani doktor z miesięcznym niemowlakiem). Polecam lekarza wszystkim rodzicom niemowlaków!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Lekarska Ewa GłuszkiewiczUsługa: konsultacja neurologiczna - wizyta pierwszorazowa

  Pani Doktor zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie! Sympatyczna, profesjonalna i kompetentna, z świetnym podejściem do dziecka! Polecam wszystkim rodzicom!!

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Lekarska Ewa GłuszkiewiczUsługa: konsultacja neurologiczna - wizyta pierwszorazowa

  Pani doktor bardzo miła. Dokładnie zbadała dziecko i dała konkretne wskazówki ( nie tylko z neurologicznego punktu widzenia). Jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyty :)

 • O
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Lekarska Ewa Głuszkiewicz

  Po raz kolejny mogę napisać, że jestem pod wielkim wrażeniem pani doktor. Empatia, rzetelna wiedza, doświadczenie i umiejętne podejście zarówno do dziecka, jak i rodzica to tylko niektóre cechy, z szerokiego wachlarza zalet tej lekarki. Do gabinetu trafiłam tym razem ze starszą córką. Uzyskałam pomoc, wsparcie, plan dalszego leczenia i poczułam wreszcie, że są na świecie lekarze, dla których ważny jest przede wszystkim pacjent. Polecam wizytę u pani doktor wszystkim rodzicom, których niepokoi stan zdrowia swoich pociech. Nie dziwię się, że na przyjęcie czekałam jakiś czas. Było warto. Widocznie nie tylko ja zorientowałam się, że jest w Polsce tak fantastyczny pediatra-neurolog.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Cudowny lekarz, konkretna, dociekliwa, super podejscie do dzieci,przesympatyczna pani doktor, poświęca tyle czasu pacjentowi ile trzeba.

 • O
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Lekarska Ewa GłuszkiewiczUsługa: konsultacja neurologiczna - wizyta pierwszorazowa

  Jestem pod dużym wrażeniem wiedzy i empatii Pani Doktor! Wizyta w miłej atmosferze, sprawna, konkretne zalecenia i dalszy plan leczenia. Polecam z czystym sumieniem!