Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

Partyzantów 21, Ustroń
Prywatny Gabinet Reumatologiczny

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych reumatologów w pobliżu
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych reumatologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
26 opinii

G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatny Gabinet Reumatologiczny Przewlekłe bóle

Po bezskutecznym leczeniu szpitalnym przez profesjonalistów-reumatologów,trafiłem do odległego Ustronia,do dr.Zielonki.
Wspaniały lekarz i wspaniały człowiek.Jedno spojrzenie na moje wyniki i błyskawiczna,trafna w 100% diagnoza.Mój koszmar się skończył!!
Choroba więcej nie wróciła.
Dziękuję serdecznie i gorąco polecam Pana doktora.


B
Użytkownik zweryfikowany

Wspaniały lekarz i człowiek . Doskonale zna się na tym co robi , a do tego jeszcze trafnie doradzi i w innych dziedzinach medycyny. Jest przy tym bardzo ciepłą i serdeczną osobą . Takich lekarzy jest dziś niewielu.
Wiedza , kompetencja i serdeczność . Bardzo dziękuję Panie Doktorze za pomoc . :)
Polecam tego lekarza .


M
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo kompetentny, patrzący szerzej na problem niż każdy inny lekarz. Po sprawdzeniu wszystkich wyników badań i obejrzeniu zdjęć zmienił nieco sposób leczenia i o dziwo dolegliwości kręgosłupa prawie całkowicie ustąpiły. Nie muszę brać bez przerwy środków przeciwbólowych i przeciwzapalnych. Wystarczyło zmienić tryb życia i stosować się do jego zaleceń, a poprawa nastąpiła dość szybko.
Jest super.


P
Użytkownik zweryfikowany

Kompetentny lekarz. Potrafił mi pomóc oraz profesonalnie zdiagnozował chorobę. (reaktywne zapalenie stawu) gdy bez diagnozy bujałam się od lekarza do lekarza. Pomimo iż sugerowałam bardziej radykalne leki pozstawił na Sulafasalyzynę, która rzeczywiście pomogła, chodz trwało to długo nim zadziałała. Za to jestem wdzięczna. Jednak mam wrazenie że trochę zbywa i stra się jak najszybciej pozbyć pacjenta.


Z
Użytkownik zweryfikowany

Sprawia wrażenie miłego i kompetentnego-ale to tylko otoczka i pozory.
Obrazy rezonansu oglądał miniaturki bo nawet nie wiedział jak je powiekszyc - do tego twierdził ze tak najlepiej widać.
Gdy zadawałem szczegołowe pytania byłem zbywany-oczywiście wszystko w bardzo miły sposób-gdy nalegałem na konkretniejsze odpowiedzi następowało tzw "lanie wody" i zmiana tematu.
Według tego lekarza sa pewne protokoły leczenia które MUSZĄ pomóc w każdej sytuacji i jeżeli pacjent nadal jest chory to oznacza że udaje i nie ma innego wytłumaczenia bo to MUSIAŁO POMÓC.
Mi osobiście nie pomógł nic a wrecz odwrotnie.


P
Użytkownik zweryfikowany

Zachorowałam na rzs od maja 2010 żaden z poczciwych lekarzy w Częstochowie nie wiedział co mi jest faszerowali mnie sterydami a ja całe noce i dnie wyłam z bólu nie mogłam chodzić rękami ruszać żyć mi się już nie chciało.U dr Zielonki leczę się od lipca 2011r i to dopiero on rozpoznał u mnie rzs i wystarczyło tylko jedno badanie zrobić, a na dzień dzisiejszy czyli styczeń 2012 nie odczuwam bólu mogę chodzić a co najlepsze nie faszeruję się już tabletami przeciwbólowymi. Jeżdżę do dr Zielonki co 3 miesiące wróciła mi chęć do życia i nadzieja że będzie już dobrze.To człowiek Anioł miły kompetentny naprawdę zna się na swojej pracy czuje bluesa wie jak dobrać leki zależy mu na pacjencie a nie tylko wsiąść kasę i następny pacjęt.To wielki człowiek niech żyje 100 lat albo i dużej pomagając chorym .DZIĘKUJĘ!!!


B

Nie lubię lekarzy. Od wielu lat leczę sie na rzs.....bywalam w wielu klinikach, szpitalach itd. Przez te wszystkie lata znienawidzilam lekarzy za ich stosunek do pacjenta i nie respektowanie jego praw. Jednak o dr Zielonce nie powiem ani jednego zlego słowa. Jest to jedyny lekarz, którego uwielbiam. Jest mily, sympatyczny, potrafi wysluchac pacjenta a co najwazniejsze dobrze dobrac leczenie. Pan dr Zielonka jest najcudowniejszym lekarzem pod sloncem i niech zyje wieki. Mloda pacjentka.


H
Użytkownik zweryfikowany

Zaliczyłam juz pierwszą wizytę u dr. Zielonki, zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie, ale ważniejsze, żeby udało mu się mnie podleczyć i zatrzymać chorobę...mam taka nadzieję, bo zaordynował mi (oprócz leków) dużą dawkę optymizmu. Pozdrowienia dla Pana Panie Doktorze:)


G

przez dwa lata odwiedzałem różnych specjalistów oczywiście prywatnie bo na kase to może by jeszcze pięć lat brakło.Boląca stopa już zaczęła niestety :gnić:nie mogłem już chodzić a mam 35 lat.Dowiedziałem się o dokt.Zielonce.Po 4 mies.mogłem dzieci wozić na sankaccccccccccch biegłem jak najszybciej tylko mogłem byłem szczęśliwy.Doktor odwiedzam regularnie co 2 mies.w lipcu będzie rok;Jest najlepszy i polecam ...naprawdę.Oby żył jak najdłużej takich wielkich jest naprawde mało :))


E
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry specjalista
Dobrze jakby wiekszosc lekarzy podchodziła do pacjenta przede wszystkim z twarzą człowieka tak jak to ma miejsce w przypadku dr Zielonki :)
Ja tez trafiłam do niego bardzo późno, ale lepiej późno niz wcale....
Długo juz nie byłam u doktora ale w najblizszym czasie bedę i mysle tak jak kiedyś postawi mnie do pionu :)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie