lek.

Erwin Kaczmarek

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog

10 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
432 odwiedziny w ciągu 30 dni

Specjalista w obszarze stomatologii zachowawczej oraz periodontologii. Doświadczenie z zakresu chirurgii stomatologicznej zdobywał w Wielospecjalistcznym szpitalu im.J.Strusia. Stara… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
10 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Stomatologii Wichrowe WzgórzeUsługa: badanie stomatologiczne

  Bardzo miła i profesjonalna obsługa, wszystko w terminie, nie trzeba wysiadywać w poczekalni. Podczas wizyty czuć, że jest się u dobrego specjalisty. Pan Erwin potrafi komunikować się w zrozumiały sposób, a do tego szybko i konkretnie wyznaczył następne kroki leczenia. Do tego nowoczesny sprzęt i przyjemny gabinet. Serdecznie polecam.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Stomatologii Wichrowe WzgórzeUsługa: konsultacja, leczenie

  Bardzo Dobry stomatolog. Każdy etap leczenia było opisany i udokumentowany. Wszystko wyjaśnione. Używał bardzo dobrego i nowoczesnego sprzętu. Instrukcji higieny również zapewnione.
  Polecam

 • L
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Stomatologii Wichrowe WzgórzeUsługa: badanie stomatologiczne

  Pan Erwin to bardzo miły i profesjonalny dentysta. Usuwanie ósemek poszło sprawnie i bezboleśnie. Zdecydowanie polecam i na pewno będę odwiedzać gabinet.

 • A
  Lokalizacja: Centrum Stomatologii Wichrowe WzgórzeUsługa: leczenie próchnicy

  Bardzo dobry stomatolog. Wizyta przebiegła w bardzo dobrej atmosferze i była profesjonalna. Leczenie zachowawcze dwóch zębów trwalo u mnie godzinę i w ciagu tego czasu nie odczułam żadnego dyskomfortu. Polecam!

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Stomatologii Wichrowe WzgórzeUsługa: badanie stomatologiczne

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana doktora Kaczmarka. Wykazał On pełen profesjonalizm i okazał się naprawdę miłym człowiekiem, a w dodatku przystojnym mężczyzną. Po szybkiej diagnozie postanowiłam zaufać i powierzyć, leczenie moich ósemek Panu Doktorowi. Mam nadzieję, że nasza współpraca szybko się nie skończy, a wręcz potrwa długie lata.

  Erwin Kaczmarek2018-05-21

  Dziękuję bardzo za pozytywne wrażenia z naszej wizyty i podzielenie się nimi. Zrobie wszystko, aby dalsze etapy leczenia przebiegały w równie sympatycznej, ale i zarazem profesjonalnej, atmosferze.

 • M
  Lokalizacja: Centrum Stomatologii Wichrowe Wzgórze

  Polecam Wszystkim dr. Erwina! Usuwanie zatrzymanej i zepsutej dolnej ósemki (ząb bez korony) przebiegło bardzo sprawnie. Zostałem dobrze znieczulony (znieczulenie trzymało jeszcze 5 godzin po zabiegu),a samo dłutowanie trwało raptem kilka minut... Polecam zaopatrzyć się w tabletki przeciwbólowe 2-3 dni po zabiegu...mi najbardziej pomogły Dexak - nie powodowały senności, bólu głowy i dobrze trzymały gdy rana świeża.Płukanie Eludrilem zgodnie z zaleceniem lekarza i rana po około 4 tygodniach ładnie się zagoiła.W gabinecie miło i przyjemnie dlatego serdecznie Polecam dr. Erwina i życzę każdemu takiej wizyty!!! Matthew

 • T
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Stomatologii Wichrowe WzgórzeUsługa: leczenie próchnicy

  Kolejna wizyta u Pana Doktora Erwina. Wczoraj usunięcie kamienia i higienizacja jamy ustnej oraz ekstrakcja jednego z zębów. Niesamowita cierpliwość i delikatność. Bardzo wyczerpujące wskazówki po zabiegu i troska o przebieg sytuacji zdrowotnej po zabiegu. Serdecznie Panie Doktorze Panu i Pana przemiłej Asystentce - pokłony z wyrazami podziękowania...

 • Z
  Lokalizacja: Centrum Stomatologii Wichrowe WzgórzeUsługa: chirurgia stomatologiczna

  Pojawiłem sie u doktora Kaczmarka z bolącą ósemką. Pan doktor byl bardzo empatyczny i profesjonalny- blem uprzedzony przed wizyta o opoźnieniu co mnie bardzo pozytywnie zaskoczylo a samo wyrywanie zeba przebieglo dosyć sprawnie, polecam.

 • P
  Lokalizacja: Centrum Stomatologii Wichrowe Wzgórze

  W gabinecie panowała miła, przyjazna atmosfera. Pan doktor Erwin był fachowy i traktował mnie bardzo indywidualne. Zaproponował i wytłumaczył różne możliwości leczenia.Wszyskie zabiegi wykonywał bezboleśnie z dużą uwagą na to czy czuje ból. Czułem się bardzo komfortowo i nie bałem się leczenia bo wiedziałem że jestem w najlepszych rękach. Pan doktor Erwin wyleczył mi zęby sprawnie,szybko z dużą estetyką. Bardzo polecam wszystkim Pana doktora Erwina.

 • Z
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Orident Stomatologia

  W gabinecie panowała bardzo przyjazna atmosfera, a Pan Erwin od samego początku był bardzo miły i profesjonalny. Dokładnie omówił problem oraz wytłumaczył co trzeba zrobić, a także uświadomił na czym polega leczenie. Widać, że Pan Erwin posiada dużą wiedzę merytoryczną i wie, co robi. Leczenie było bezbolesne. Miałam wrażenie, że doktor bardzo troszczy się o swoich pacjentów, ponieważ uświadomił mi jak ważna jest higiena jamy ustnej i dbałość o zęby. Z pewnością wybiorę Pana Erwina raz jeszcze i polecę swoim bliskim.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista w obszarze stomatologii zachowawczej oraz periodontologii. Doświadczenie z zakresu chirurgii stomatologicznej zdobywał w Wielospecjalistcznym szpitalu im.J.Strusia. Stara sie podchodzić indywidualnie do każego przypadku bo wie że tylko takie leczenie przyniesie sukces. Kształci się na licznych kursach specjalizacyjnych, m.in. z zakresu chirurgii stomatologicznej oraz niechirurgicznego i chirurgicznego leczenia chorób dziąseł i przyzębia. Za największe wyzwanie oraz sukces uważa pomyślne wyleczenie pacjentów wymagających interdyscyplinarnego podejścia oraz uświadomienia znaczenia zdrowia jamy ustnej. Po pracy relaksuje się uprawiając triathlon

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny im.Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Uniwersyteckie Centrum Stomatologii i Medycyny Specjalistycznej (Poznań, 2014r.)
 • Wielospecjalistyczny Szpital Miejski im. Józefa Strusia, Poradnia Chirurgii Stomatologicznej (Poznań, 2015r.)

Certyfikaty

Najbliższe terminy:

kolejne dni