Mgr

Emilia Ptak verifiedCreated with Sketch.

Dietetyk

Adresy i kontakt

 • SanDiet

  Centrum, Ochota, 00-810 Warszawa, mazowieckie

  Sposoby płatności: Gotówka, Przelew na konto


 • SanDiet

  Centrum, Nowe Miasto, 60-518 Poznań, wielkopolskie

  Sposoby płatności: Gotówka, Przelew na konto


Ostatnia opinia

 • G
  Lokalizacja: SanDietUsługa: edukacja

  Super dietetyk wspaniały człowiek i szkoleniowiec zawsze pomocna
  Emile poznałam na szkoleniu poraża wiedza podejściem żyć ze to co robi jest z powołania
  Bardzo dba o swoich pacjentów i podopiecznych
  Polecam współpracę oby więcej takich specjalistów i ludzi

 • Szukasz dietetyka? Pacjenci polecają:

  Klaudia Mikołajczak-Maćkowska
  Klaudia Mikołajczak-Maćkowska
  Dietetyk
  Kórnicka 24, Poznań
  Profesjonalne oraz przemiłe podejście do pacjenta????super przeprowadzony wywiad oraz dalsze ustalenia dotyczące… więcej

  Nicol Sobieraj
  Nicol Sobieraj
  Psycholog, Dietetyk
  Poznańska, Poznań
  Otwarta, miła, kompetentna osoba. Zadawała pytania, słuchała z uwagą. Mam nadzieję na dłuższą współpracę. więcej

  Łukasz Wiertel
  Łukasz Wiertel
  Dietetyk
  Jana Spychalskiego 30/1, Poznań
  Fachowa obsługa. Dobry kontakt z klientem a do tego na prawdę dobre przepisy ! Polecam bo są efekty. więcej

  Olga Marzol-Lewandowska
  Olga Marzol-Lewandowska
  Dietetyk
  Nowowiejskiego 20/1, Poznań
  Pani Olga to przemiła osoba. Wszystko dokładnie tłumaczy o wszystko się pyta. Na pierwszej wizycie widać już pełen… więcej

  Angelika Staszewska
  Angelika Staszewska
  Dietetyk
  Generała Tadeusza Kutrzeby 10, Poznań
  Byłam na pierwszej wizycie - Pani Doktor szczegółowo omówiła i wyjaśniła wynik analizy składu ciała, a także,… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  Jestem dietetykiem, który działa z pasji i poczucia misji. Z doświadczenia wiem, że zdrowa dieta daje energię, która napędza do zmian na lepsze w życiu. Dobre jedzenie daje dobry nastrój, wzmacnia siłę do prowadzenia aktywnego i satysfakcjonującego trybu życia. Otwiera drogę do dbania o siebie i naszych bliskich. Sama przeszłam drogę zmiany nawyków żywieniowych od beznadziejnych do godnych naśladowania. Wyszłam z wielu problemów zdrowotnych. Czuję się pełna energii i zdrowia, pomimo tego, że dużo pracuję, jestem mamą małej Amelki, gospodynią domową i rozwijam się na wielu płaszczyznach.

  Każdy ma swój indywidualny cel i powód, dla którego podejmuje się zmian. Szanuję to i pokazuję moim pacjentom jak wielką wartość dla siebie, swojego zdrowia i samopoczucia otrzymują dzięki stosowaniu zdrowej diety.

  Chcę, aby ludzie z pożywienia czerpali siłę i energię. Zdrowa dieta i styl życia to najlepszy serwis, jaki możemy sobie zafundować. Ciało mamy tylko jedno i od nas zależy, czy będziemy je dobrze serwisować, by służyło nam jak najlepiej tak jak chcemy.

  Jestem magistrem dietetyki ze specjalnością dietetyki klinicznej oraz sportowej. Ukończyłam studia licencjackie i magisterskie na kierunku Dietetyka w Collegium Medicum UMK Bydgoszcz oraz szereg specjalistycznych kursów. Dokształcam się cały czas korzystając z kursów, książek, internetu oraz doświadczeń specjalistów, z którymi współpracujemy.

  Dlaczego możesz mi zaufać?
  Moja praca jest moją pasją. Wkładam w nią dużo zaangażowania. Wciąż poszerzam swoje horyzonty by dawać skuteczne rozwiązania osobom, które mi zaufały. Nie tylko szkolę innych na kursach i szkoleniach, ale także nieustannie pracuję nad sobą, by być najlepszą wersją samej siebie.

  W swojej bibliotece mam ponad 250 książek związanych z wykonywanym przeze mnie zawodem. Kontakt z każdym pacjentem jest dla mnie cennym i inspirują lekcją. Oto część przebytych przeze mnie kursów i ważnych konferencji:

  Dietetyka kliniczna – Iwona Wierzbicka, 2014
  Dietetyka i suplementacja poziom IV - Jakub Mauricz, 2014
  Dietetyka i suplementacja poziom III - Jakub Mauricz, 2014
  Immunodiagnostyka Nietolerancji Pokarmowej - Cambridge Diagnostics Polska, 2014
  Analiza pierwiastkowa włosa - Biomol med., 2014
  VI Warszawskie dni nauki o żywieniu człowieka - konferencja 2014, Warszawa
  IV Zjazd Polskiego Towarzystwa Badań Nad Otyłością - konferencja 2013, Zawiercie
  Warsztaty leczenia otyłości - konferencja 2013, Zawiercie
  Dietetyka i suplementacja poziom II - Jakub Mauricz, 2013
  Dietetyka sportowa i suplementacja w pracy dietetyka, trenera - Edu-Activ, 2013
  III Ogólnopolska konferencja dietetyki Congressus Dietetica - konferencja 2013 Łódź
  Zdrowy styl życia w kontekście psychodietetyki - konferencja SWPS, 2013 Wrocław
  Dietetyka i suplementacja poziom I - Jakub Mauricz, 2013
  Cukrzyca i choroby współistniejące - konferencja 2012 Warszawa
  III Ogólnopolskie dni otyłości - konferencja 2012 Poznań
  Żywienie i suplementacja w sportach wytrzymałościowych - dr Jakub Czaja, 2012

  Moje współprace i projekty
  Prowadzę szereg szkoleń i webinarów w całym kraju, szkoląc z zakresu dietetyki klinicznej i zdrowia. Jestem zapraszana na największe branżowe konferencje w roli prelegenta m.in. EU4YA, PEI, Kongres Zapytaj Trenera, konferencja VitaImmun z Anną Lewandowską, IV ogólnopolski kongres dietetyki i medycyny funkcjonalnej z Izabelą Wentz, konferencje charytatywne Cancer Fighters z Akopem Szostakiem. Piszę artykuły popularno-naukowe do gazet m.in. Shape, czy Body Challenge. Jestem również współautorką książki „Rozszyfruj swoją krew – praktyczny poradnik dla każdego”, która stała się bestsellerem w branży dietetycznej. „Autoimmunologia - Podróż po zdrowie” to kolejna książka, którą współtworzyłam, skierowana dla osób dbających o zdrowie.

  Sprawowałam kontrolę dietetyczną m.in. Rafała Sonika, Borysa Mańkowskiego. Przeprowadziłam wiele zajęć wykładowo-warsztatowych na temat zdrowego stylu życia w różnych grupach wiekowych. Chętnie biorę udział w akcjach promujących zdrowie.

  Swoje doświadczenie zdobywałam m.in. podczas praktyk odbytych na oddziałach szpitalnych m.in. gastroenterologiczny, diabetologiczny, neurologiczny, kobiet ciężarnych oraz w Szpitalu dziecięcym im. W Bydgoszczy.

  Brałam również czynny udział w "Wojewódzkim Programie zapobiegania niedożywieniu, nadwadze i otyłości poprzez poprawę żywienia u dzieci klas 1-3 szkół podstawowych w wieku 6-9 lat.

  Moje szczególne zainteresowania
  Szczególnie interesuję się chorobami związanymi z osłabieniem układu immunologicznego oraz jelit. Na podstawie swojego własnego przypadku oraz historii zdrowotnych moich pacjentów mogę śmiało powiedzieć, że dieta ma kluczowe znaczenia dla zdrowia człowieka.

  W większości schorzeń odpowiednia dieta jest kluczem otwierającym drzwi do wyzdrowienia.

  Moja metodyka
  Stawiam na współpracę z pacjentami. Kładę duży nacisk na edukację żywieniową oraz rozwój osobisty moich podopiecznych. Uważam, że musimy pracować nad wzmacnianiem poczucia własnej wartości, motywacji, osiągania celów tak samo jak nad świadomym wypieraniem złych nawyków żywieniowych, by zastępować je właściwymi dla nas.

  Biorę też pod uwagę aspekt psychosomatyczny schorzeń występujących w organizmie. Plany żywieniowe opieram o badania diagnostyczne i spotkanie, na którym w oparciu o wywiad żywieniowy rozmawiamy poznając się lepiej. Ważne jest dla mnie by zmiana diety moich pacjentów była trwała i by jedzenie było na tyle smaczne oraz proste do przyrządzenia, żeby stało się dobrym nawykiem.

  Specjalizacje

  • Dietetyk kliniczny
  • Dietetyk dziecięcy

  Pytania od pacjentów

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom
  Emilia Ptak
  Emilia Ptak
  Dietetyk
  Warszawa
  Choroby autoimmunologiczne często rozwijają się jako kilka jednostek. Być może u Pani rozwija się inne schorzenie autoimmunologiczne. proponowałabym wybrać się do lekarza, by otrzymać skierowanie… Więcej

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  12 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • G
   Lokalizacja: SanDietUsługa: edukacja

   Super dietetyk wspaniały człowiek i szkoleniowiec zawsze pomocna
   Emile poznałam na szkoleniu poraża wiedza podejściem żyć ze to co robi jest z powołania
   Bardzo dba o swoich pacjentów i podopiecznych
   Polecam współpracę oby więcej takich specjalistów i ludzi

  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Hashimoto

   Emilie poznałalam w 2016 roku niedługo po tym jak zdiagnozowano u mnie Hashimoto. Przygarnęła mnie pod swoje skrzydła i małymi kroczkami sprawiała, ze z dnia na dzień czułam się lepiej. Emilia przeprowadziła ze mną szeroki wywiad, począwszy od stylu życia, suplementacji, a skończywszy na diecie. Zostalam skierowana na szereg badań bez których nie dalybysmy rady podjąć potrzebnych kroków, aby przywrócić mojemu organizmowi równowagę. Emilia to osoba szalenie kompetentna, pełna empatii do drugiego człowieka oraz z ogromem wiedzy. W momencie gdy pojawiały się w mojej głowie pytania zawsze mogłam liczyć na odpowiedz i pełne wyjaśnienie. Pełen profesjonalizm i świetne podejscie do pacjenta.Z całego serca polecam konsultacje z Emilia.

  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: nadmiar kg

   Z Emilia zaczynałam współpracę około 5 lat temu. Początkowo trochę się krepowalam mowic o swoich problemach z nadmiarem kilogramów i brakiem akceptacji siebie. Bardzo szybko jednak dzięki swojej wiedzy,energii, świetnemu podejściu sprawila ze opory zniknęły. Na efekty nie trzeba było długo czekać, chociaż jestem dość opornym pacjentem ????Doszłam do wagi jakiej oczekiwałam,ale najważniejsze bylo to że Emilia zmieniła moj punkt widzenia dotyczący zdrowego stylu życia. Doskonale przygotowana do każdego spotkania,nieustannie poszerzana wiedza gwarantuje rzetelną i profesjonalna opiekę dietetyczna. Szczerze polecam Agnieszka R

  • S
   Lokalizacja: SanDietUsługa: choroba

   Zarówno szkolenia jak i konsultacje dietetyczne prowadzone przez panią Emilię, są jednym słowem przecudowne. Połączenie profesjonalizmu, doświadczenia i ogromnej wiedzy. W pełni poświęciła mi swój czas. Wnikliwie przeanalizowała różne czynniki, aby wyszukać skuteczne rozwiązania i dopasować dietę do stanu zdrowia. Odpowiada na każde pytanie i bardzo dokładnie tłumaczy, jeśli się czegoś nie rozumie. Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Gorąco polecam!!!

   Emilia Ptak2018-09-28

   Dziękuję bardzo!

  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: zgłosiłam się, by może żyć bez lęku o wznowe choroby nowotworowej

   Poziom mistrzowski, polecam każdemu. Do Pani Emilii trafiłam po nowotworze, z astma, dna moczanowa, niedoczynnością tarczycy z Hashimoto, stanem przedcukrzycowym , alergia na większość warzyw i duża nadwaga.
   Za jej serdeczność i nieskrępowaną atmosferę oraz kompetencje we właściwym odczytaniu badań i zleceniu suplementów , za leczenie jestem bardzo wdzięczna.

   Emilia Ptak2018-09-26

   Bardzo dziękuję za tę opinię Ewo i życzę zdrowia!

  • A
   Lokalizacja: SanDietUsługa: nadwaga

   Emilia jest świetnym specjalistą. Potrafi wysłuchać pacjenta, jest szczera, bardzo trafnie i obrazowo zanalizowała stan mojego zdrowia motywując jednocześnie do wdrożenia zmian, modyfikacji nawyków. Po wizycie u niej wiem w jakim punkcie jestem, mam jasno określone cele, menu i strategie. Mnóstwo cennych wskazówek, porad i ta zaraźliwa pozytywna energia. Zdecydowanie tak. Cieszę się na współpracę i gorąco polecam.

   Emilia Ptak2018-09-26

   Dziękuję, lubię swoją pracę i wciąż się rozwijam, a to przekuwa się na efekty <3

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: choroba

   Pani Emilia ma gromną widzę i doświadczeniem w temacie chorób cywilizacyjnych, psychosomatycznych i innych, holistyczne podejście do pacjenta ???? polecam!

   Emilia Ptak2018-09-26

   Dziękuję! :)

  • K

   Najlepszym wyrazem mojej opinii byłoby zdjęcie mojej córeczki. To dzięki trafnej diagnozie i skutecznej dietoterapii zaproponowanej przez Emilię jest z nami juz od 2 lat. To specjalistka z ogromną holistyczną wiedzą, zaangażowana w terapię, dociekliwa, zawsze dostępna i pomocna, a do tego empatycza i zwyczajnie otwarta na drugiego człowieka. Tym, którym polecilam, nie pożałowali. Polecam dalej.

   Emilia Ptak2018-09-26

   Dziękuję Kinga i cieszę się, że u Was wszystko dobrze!

  • I
   Lokalizacja: SanDiet

   Bardzo dobra Pani Dietetyk. przed ułożeniem diety przeprowadziła ze mną obszerny wywiad, zleciła odpowiednie badania. Jestem zachwycona. W trakcie procesu odchudzania wspierała, i kierowała tak bym umiała funkcjonować. Dostosowała suplementacje do moich potrzeb. Ułożony jadłospis był różnorodny i ciekawy, łatwy w przygotowaniu. Cieszę się, że udało mi się znaleźć tak kompetentnego. Bardzo polecam.

   Emilia Ptak2018-09-26

   Dziękuję Iza!

  • Emilia to ciepła i w pełni profesjonalna osoba.
   Jeśli miałabym polecić dietetyka, to strzał w dziesiątkę - pasjonatka swojej pracy. Pacjent jest indywidualnie traktowany.
   Nigdy nie myślałam, że dieta może być przyjemnością. Schudłam z Emilią 10kg, ale w tym wszystkim najważniejsze jest to, że nauczyła mnie zdrowego życia. A ja nauczyłam moją rodzinę.
   Polecam z całego serca

   Emilia Ptak2018-09-26

   Dziękuję i pozdrawiam Rodzinkę! :)

  Zgodnie z RODO informujemy, że administratorem danych osobowych ujawnionych na profilu Profesjonalisty jest ZnanyLekarz sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Kolejowa 5/7 kod pocztowy 01-217.

  ZnanyLekarz przetwarza dane osobowe Profesjonalisty w celu informowania użytkowników internetu o prowadzonej przez Profesjonalistę działalności leczniczej lub innej podobnej, w tym specjalizacjach, miejscach przyjmowania pacjentów i opiniach na temat jego działalności (art. 6 ust. 1 lit. f RODO)

  Dane osobowe pochodzą z powszechnie dostępnych źródeł, w tym CEIDG. Więcej o danych osobowych na stronie: https://www.znanylekarz.pl/gdpr/landing#tab=professional