Adresy i cenniki usług

 • Gabinet Ginekologiczny

  Poniatowskiego 80
  37-450 Stalowa Wola, podkarpackie

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
3.5

Ogólna ocena
26 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Podchodzi do pacjentki profesjonalnie, odpowiada na wszystkie pytania, wszystko od razu tłumaczy, bardzo miła pani doktor. Serdecznie polecam!

 • Moją opinię chciałabym skierować przede wszystkim do Pań które starają się o dziecko i leczą się u Pani Dr. Lorkowskiej. Po dwóch latach "leczenia" braku owulacji, łykania Bromergonu, prób zajścia w ciążę tylko w wyznaczone przez Panią doktor dni zaczęłam popadać w lekką depresję, opowiedziałam o moich wątpliwościach w gabinecie więc Pani Doktor zaproponowała zabieg laparoskopowy w szpitalu. Mój mąż słysząc to kazał mi skonsultować to z innym ginekologiem więc to zrobiłam.
  Co się okazało, ginekolog do którego wybrałam się na konsultację kazał mi odstawić wszystkie leki które zapisywała mi Pani Dr. Lorkowska, następnie zaczął szukać przyczyny, w ciągu miesiąca zrobiłam wszystkie badania, miałam w miesiącu 5 lub 6 wizyt i zostałam "wyleczona." Okazało się, że Pani Dr Lorkowska źle określiła termin owulacji i nie zalecała nam stosunków w dni w które tak naprawdę jak się później okazało powinniśmy. Po 1,5 miesiąca zaszłam w ciążę. Moja rada jest taka, jeśli ktoś nie ma większych problemów to Pani Dr Lorkowska jest OK, jeśli jednak macie problemy takie jak ja to nie trzymajcie się kurczowo jednego lekarza, ja straciłam dwa lata.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Dr. Lorkowska jest najlepsza ginekolog jaką spotkałam.Jestem bardzo zadowolona.Jest bardzo miła,uprzejma,odpowiada na wszystkie moje pytania które mnie nurtuja.Wszystko dokładnie wyjasnia podczas badania,a wczasie wizyty w szpitalu zawsze znajdzie czas(podaczas dyzuru) zeby przyjsc i pogadac co i jak.Jest najlepsza!

 • jestem zadowolona z porad i leczenia pani Lorkowskiej, a tym panią co wypowiadają sie na temat płacy za wizytę to jak mają jakiś problem to niech chodzą do lekarzy na ubezpieczenie a nie narzekają, same wybierają wizyty prywatne a póżniej narzekają - dziwna mentalnosć babska. moją ciaże pani doktor przeprowadziła super i jestem gotowa na kolejne wizyty u Pani Lorkowskiej z kolejną ciążą.

 • Jest niesamowita. To wielkie szczęście, że leczy w Stalowej i Nisku. Jest bardzo uprzejma, mądra, oryginalna, szczera, bezpośrednia i stanowcza. Ma ogromną wiedzę i doświadczenie i to się czuje. To dobrze, że się ceni. Gdyby mi nie pomogła zapłaciłabym duuuużo większą cenę. Jak dla mnie to ginekolog "numer 1".

 • Na początku byłam bardzo zadowolona z wizyt, p. Lorkowska ma specyficzne podejście do pacjentów, zawsze zwraca się po imieniu ;) ale z czasem zaczęła ignorować moje wątpliwości i zgłaszane problemy...

 • P

  Bardzo kompetentna pani doktor, nie tylko w dziedzinie ginekologii, co bardzo sobie cenię. Miła i sympatyczna. Moja wizyta trwała tyle, ile ja chciałam, polecam wszystkim młodym i starszym pacjentkom :)

 • POLECAM !!! TAK DOBRY KOMPETENTNY "DLA LUDZI" LEKARZ - TROSKLIWA UPRZEJMA A ZARAZEM STANOWCZA

 • Byłam u kilku lekarzy ginekologów. Oni nie mieli USG więc poszłam do Lorkowskiej. Pierwsze kilka wizyt niby ok, ale za każdym razem wychodziłam nie do końca zadowolona. Aż kolejny raz byłam wczoraj bo pojawiły mi się problemy z miesiączką. Próbuję coś opowiedzieć o sobie - Ona przerywa i nie chce słuchać! Zaczyna badanie - ciąży nie ma, ale torbiel... oo.. jednak nie torbiel. Nic nie ma. Coś przepisała nie udzielając szczegółowej opini na temat tego co może być przyczyną mojego problemu. No i na koniec to co pisały już moje poprzedniczki - wstaje i woła kasę!! Skoro przychodzę prywatnie do lekarza tzn. ze wiem z czym to się wiąże!! Do tego wydaje mi resztę - pomięty banknot 20 zł i pyta czy może tak być. Brak taktu i kultury osobistej.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • najlepsza lekarka, jaką spotkałam. Pomogła mi i uniknąć zabiegu usunięcia torbieli, wspaniale przeprowadziła moja ciążę. Polecam!

  Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".

Jesteś tym lekarzem?

299

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.