Adresy (2)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych pulmonologów w pobliżu
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja pulmonologiczna


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych pulmonologów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


ul. Stawna 9 /11, Komorniki

Przychodnia Zespołu Lekarza Rodzinnego


Topolowa 1, Dolaszewo

Prywatny Gabinet Lekarski Elżbieta Borowiak

Moje doświadczenie

5 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
D
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatny Gabinet Lekarski Elżbieta Borowiak Konsultacja pulmonologiczna

Polecam. Jesteśmy zadowoleni, Konkretna babeczka

A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatny Gabinet Lekarski Elżbieta Borowiak Konsultacja pulmonologiczna

Super pani Doktor. Jej empatia, cierpliwość i umiejętność nawiązywania kontaktu z małym dzieckiem sprawiła że wizyta była przyjemnością. Polecam wszystkim rodzicom szukającym troskliwego lekarza dla swoich pociech.

K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Jeżeli ktoś zastanawia się nad wyborem lekarza dla swojego dziecka, bądź dla siebie, to jak najbardziej polecam Panią dr Elżbietę Borowiak. Jest ona świetnym Lekarzem, do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i leczy holistycznie. Jest to lekarz, który poza tym, że posiada oczywiście przeogromną wiedzę medyczną, posiada też przeogromna mądrość życiową. Pani Doktor każdemu pacjentowi poświęca zawsze tyle czasu ile wymaga tego sytuacja, nie bacząc na to, że przysłowiowe 15 minut już dawno minęło. Na wszystkie moje pytania i wątpliwości zawsze chętnie i z cierpliwością odpowiada, za każdym razem dopytując się czy wszystko zrozumiałam, czy wszystko jest jasne i czy coś należałoby powtórzyć. Jeśli chodzi o leczenie antybiotykami, to wdraża je dopiero wtedy, gdy uzna to za ostateczność.
Ja ufam Pani Doktor. Wszystko co robi, to robi z dobroci serca dla drugiego człowieka. Poza tym, że leczy ciało człowieka, potrafi też uleczyć duszę. Jest to lekarz z powołania.
Jestem wdzięczna Panu Bogu, że moja rodzina jest pod jej skrzydłami.


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia Zespołu Lekarza Rodzinnego s.c

Nie polecam. Brak jakiegokolwiek podejścia do dzieci. Pani doktor traktuje pacjentów nieuprzejmie, nie przejawia empatii - na wizycie nie potrafiła w normalny sposób rozwiać naszych obaw, unosiła głos przy dziecku i reagowała dość agresywnie na nasze zwykłe pytania! Wszelkie nasze obawy skwitowała że „nasze dziecko już takie po prostu jest”, dopiero prywatnie dziecko zostało jakkolwiek zdiagnozowane. Niesmak po wizycie pozostanie jeszcze długo.


A
Profil zweryfikowany

Nie polecam!!!Dwa tygodnie temu zgłosiłam się z gorączkującym Synkiem.Po szybkim badaniu pani doktor stwierdziła, że nic niepokojącego nie widzi, a Małego trzeba obserwować bo pewnie rozwija się jakaś infekcja. Nie przeszkodziło jej to jednak zapisać dziecku wziewnych sterydów i trzech leków antyalergicznych.Godzinę później Synka zabrało pogotowie, ponieważ wysoka gorączka spowodowała u niego drgawki gorączkowe.W szpitalu zdiagnozowano u niego bardzo intensywną anginę(dr Borowiak nie zauważyła ropnych migdałków), a kolejne badania wykazały również mononukleozę. Tydzień spędziliśmy w szpitalu.Dr Borowiak zbagatelizowała wszystkie moje obserwacje dotyczące stanu zdrowia Syna. Mimo moich próśb nie skierowała nas nawet na badanie krwi,kwitując to zdaniem,że nie mają one sensu bo przecież dziecko gorączkować może z tylu powodów "rozumie pani".Niekompetencja tej pani sięga granic absurdu,pacjentów traktuje jak zło konieczne,a rodziców jak intruzów. Na pewno nigdy więcej nie skorzystamy z wątpliwych kompetencji tej pani i będziemy wszystkich rodziców przestrzegać przed takim spotkaniem.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania