mgr

Edyta Sołek-Trojnar

verifiedCreated with Sketch.

Dietetyk

52 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
16 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

www.dietaodkuchni.com Jestem absolwentką Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie na kierunku Technologia Żywności i Żywienia Człowieka oraz Chemii na UMCS w Lublinie. Jestem zwolenniczką… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
52 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dieta od kuchniUsługa: pierwsze spotkanie (wywiad żywieniowy, analiza składu ciała, ogólne wskazówki żywieniowe)

  Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni ze spotkania z Panią Edytą. Dostaliśmy zastrzyk ogromnej wiedzy oraz zostaliśmy zmotywowani do konkretnych działań.

 • L
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dieta od kuchniUsługa: pierwsze spotkanie (wywiad żywieniowy, analiza składu ciała, ogólne wskazówki żywieniowe)

  Polecam p.Edyte, jest mila, kompetentna i nastawiona na potrzeby pacjenta. Przeprowadza dokładny wywiad, zleca dodatkowe badania, wszystko zrozumiale tłumaczy. Interesuje Ja szczegoly odżywiania się i preferencje pokarmowe pacjenta. Wszystko dokładnie analizuje, jest zyczliwa i empatyczna. Wanda K.

 • M
  Lokalizacja: Dieta od kuchniUsługa: nadwaga, zmiana nawyków zywieniowych

  Pani Edyta jest niezwykle profesjonalną i wszechstronnie wykształconą osobą, skrupulatnie podchodzi do pacjenta zlecając wykonanie szczegółowych badań,a potem analizuje je i wszystko tłumaczy prostym językiem. Podczas wizyty nie czułam się skrępowana, swobodnie rozmawiałyśmy. Ustalając plan żywieniowy P. Edyta dopytuje o preferencje pacjenta, pytając o wszelkie możliwe szczegóły, jak np.smak potraw, preferowane i nielubiane przyprawy (przeprowadzana jest bardzo szczegółowa ankieta). Przy okazji pierwszej wizyty okazało się, że mam problemy z tarczycą ( gdzie lekarz rodzinny twierdził,że wszystko jest w normie), dzięki zalecanej suplementacji i diecie stan powoli się normuje, zbędne kilogramy giną, a ja czuję się lepiej, mam więcej energii i optymizmu. Jestem pod wrażeniem jej wiedzy, którą chętnie się dzieli, dostępności i możliwości kontaktu (poczta elektroniczna, smsy - pani Edyta z cierpliwością odpowiada na wszelkie pytania, wątpliwości) poza gabinetem. Szczerze polecam, warto inwestować w swoje zdrowie i zdrowie bliskich.

  Magda Stasiak

 • B
  Lokalizacja: Dieta od kuchni

  Pani Edyta jest świetnym lekarzem i wybitnym specjalistą w swojej dziedzinie. Cechuje ją profesjonalizm oraz indywidualne podejście do pacjenta. Punktem wyjścia do pracy z osobą przychodzącą do gabinetu są pytania dotyczące jej stylu życia oraz wyniki badań lekarskich. Wszystko dokładnie analizuje, wykazując się niezwykłymi kompetencjami. Bardzo dobrze zorganizowana, życzliwa i empatyczna. Dzieli się swoją wiedzą w sposób profesjonalny poprzez kontakt e-mailowy, sms czy profil na FB, wzbudzając zaufanie chorego oraz chęć pracy nad sobą. Polecam Panią doktor wszystkim osobom, które mają problemy ze zdrowiem.
  Gorąco polecam! :)

 • G
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dieta od kuchniUsługa: dietoterapia

  Jestem pod wrażeniem. Bardzo kompetentna osoba. Przeprowadza naprawdę szczegółowy wywiad. Od Pani Edyty dowiedziałam się rzeczy, które powinni mi powiedzieć lekarze ale tego nie zrobili. Z wizyty wyszłam pozytywnie nastawiona i cieszę się, że w koncu uzyskałam prawdziwą pomoc. Polecam bardzo.

 • E
  Lokalizacja: Dieta od kuchniUsługa: Hashimoto

  Z czystym sumieniem mogę polecić P.Edytę jako dietetyka.Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta,ogromna wiedza i taka ludzka wrażliwość.Wprawdzie jestem na początku swojej drogi zdrowego odżywiania ale wsparcie P.Edyty pozwala mi każdego dnia dążyć do wyznaczonego celu.P.Edyta stałe służy pomocą,rozwiewa wszelkie wątpliwości i bardzo wspiera.Dzięki P.Edycie będąc na diecie nie głodzę się ,jem duże posiłki i co najważniejsze gubię kilogramy . Gorąco polecam . Ewa

 • E
  Lokalizacja: Dieta od kuchniUsługa: Nadwaga

  Bardzo polecam Panią Edytę , jest osoba bardzo miła i znająca się na zeczy. Stosując się do zaleceni Pani Edyty są naprawdę znakomite wyniki utraty wagi. Polecam z całego serca !! :)

 • Lokalizacja: Dieta od kuchniUsługa: adietoterapia

  Bardzo polecam Pania Edytę jako dietetyka,moja współpraca jest dopiero na początku drogi ale już widzę jej rezultaty, oprócz spadku wagi, która jest w moim przypadku efektem dodatkowym, widzę zmianę w samopoczuciu i ulgę w dolegliwościach chorobowych.Widać iż Pani Edyta posiada szeroką wiedzę z zakresu dietetyki jak i również innych dziedzin medycyny, którą chętnie się dzieli i w każdej chwili służy swoją pomocą. Serdecznie polecam.

 • M
  Lokalizacja: Dieta od kuchniUsługa: choroba

  Z całego serca polecam Panią Edytę. Trafiłam do Pani Edyty bo ciężkiej chorobie, z dolegliwościami z którymi nie chcieli zmierzyć się lekarze. Zmarnowanych kilka lat, a tu po pierwszej wizycie, po zmianie nawyków żywnościowych wiem, że żyje. Szkoda że tak późno dowiedziałam się o pani Edycie. Po dwóch miesiącach diety dolegliwości pojawiają się sporadycznie. Pani Edyta rzeczowa i pomocna, podejście indywidualne, przepisy smaczne i szybkie do wykonania. Polecam.

 • G
  Lokalizacja: Dieta od kuchni

  Mam już doświadczenie z innym dietetykiem, z którym również współpracowałem skutecznie przez kilka lat. Niestety zmienił mi się styl życia i znowu pojawiła się nadwaga (103kg przy 178cm wzrostu). Dietetyka zmieniłem bardziej z przypadku (bo akurat przyjmował wtedy jeszcze na siłowni).
  Dieta dostosowana do moich potrzeb. Co prawda posiłki niestety same się nie robią, i przygotowanie ich wymaga czasu. Pierwszy tydzień/dwa jest wyzwaniem czasowym. Później jest już coraz łatwiej.
  To co odróżnia tą dietę od poprzednich moich doświadczeń - dieta jest bardzo smaczna!!! Stałem się fanatykiem smaku. Wcześniej nastawiony byłem tylko na liczenie proporcji węgli/białka/błonnik. Teraz jem więcej zdrowych tłuszczy, uwagę przykuwam bardziej do wynajdowania zdrowych, smacznych, wysokiej jakości produktów. Jestem meega zadowolony i polecam panią Edytę wszystkim. Nawet jeśli współpracujecie już z dietetykiem (nie będę mówił z kim współpracowałem wcześniej, bo tam też byłem zadowolony), to tu naprawdę warto przyjść.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • www.dietaodkuchni.com
  Jestem absolwentką Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie na kierunku Technologia Żywności i Żywienia Człowieka oraz Chemii na UMCS w Lublinie.
  Jestem zwolenniczką smacznego, naturalnego a jednocześnie prostego jedzenia.
  Uważam, że stopniowa, ale jednocześnie trwała zmiana nawyków żywieniowych jest gwarancją poprawy zdrowia, samopoczucia.
  Mam to szczęście, że praca zawodowa jest jednocześnie moją życiową pasją.
  Podejście do racjonalnego żywienia i indywidualnych porad dietetycznych opieram na wiedzy zdobytej na studiach, stałym kształtowaniu umiejętności w oparciu o specjalistyczną literaturę, najświeższe wyniki badań naukowych. Cały czas podnoszę kwalifikacje, tak aby lepiej zrozumieć i pomóc rozwiązywać problemy swoich pacjentów uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach naukowych z zakresu dietetyki klinicznej i profilaktyki zdrowia.
  Podczas całego procesu kładę duży nacisk na edukację – staram się w łatwy i przejrzysty sposób nauczyć swoich pacjentów świadomych wyborów żywieniowych.

  W pracy z pacjentami wielokrotnie potwierdziło się moje przekonanie, że odpowiednio dopasowany sposób żywienia do konkretnej choroby czyni cuda.
  Holistyczne spojrzenie, indywidualne dostosowane zalecenia pomogą pozbyć się wielu kłopotliwych dolegliwości i bardzo często całkowicie zapomnieć o chorobie.

  Moim celem jest nawiązanie i utrzymanie stałej relacji z Pacjentem, nauczenie zdrowego odżywiania. Szczególnie ważna jest dla mnie motywacja i wspieranie pacjentów w dążeniu do postawionego celu.

  Specjalizuje się w dietoterapii czyli NATURALNEJ METODZIE prowadzącej do powrotu do zdrowia, oraz minimalizującą objawy występujących chorób. Moim celem jest zatrzymanie i zapobieganie rozwojowi kolejnych zaburzeń zdrowotnych.
  Poprzedzona szczegółową analizą – każdy pacjent jest indywidualną jednostką, po wywiadzie, interpretacji wyników badań i ocenie stanu zdrowia ułożę zalecenia żywieniowe, które będą Twoim lekarstwem.
  Świadoma zmiana sposobu odżywiania pozwala przywrócić ciało w stan równowagi.
  Poprzez holistyczne podejście osiągniesz zadowalające efekty!
  Nauczę Cię jak przygotowywać zdrowe potrawy, wybierać wartościowe produkty.
  Wykorzystywać naturalne substancje występujące w przyrodzie, zdrowe i smaczne jedzenie powinno stać się niezbędnym elementem w leczeniu i walce o zdrowie.

  Zastosowania dietoterapii w chorobach autoimunologicznych – nadczynność, niedoczynność tarczycy, Hashimoto, Graves Basedow, reumatoidalne zapalenie stawów, zapalenie jelit, celiakia, toczeń, alergie, nietolerancje pokarmowe, zaburzona gospodarka cholesterolowa, cukrowa, insulinooporność, chorobach układu sercowo – naczyniwoego (miażdżyca, nadciśnienie) depresji, otyłości, przewlekłych infekcjach oraz chronicznym zmęczeniu.
  Diety eliminacyjne bezglutenowe, bez nabiału, jaj itp.

Specjalizacje

 • Alergologia
 • Diagnostyka laboratoryjna
 • Endokrynologia
 • Gastroenterologia
 • Dietetyk kliniczny
więcej

Edukacja

 • Uniwersytet Przyrodniczy na kierunku Technologia Żywności i Żywienia Człowieka oraz Chemii na UMCS