dr n. med.

Edyta Barczyk

Endokrynolog

288 opinii +dodaj

Umów wizytę 4900 odwiedzin w ciągu 30 dni

Leczenie i diagnostyka chorób z zakresu endokrynologii dorosłych UWAGA DO 28 lutego 2018 r. konsultacja endokrynologiczna - 100 zł OD 1 marca 2018 r. ZMIANA CEN WIZYT konsultacja… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Leczenie i diagnostyka chorób z zakresu endokrynologii dorosłych


  UWAGA
  DO 28 lutego 2018 r. konsultacja endokrynologiczna - 100 zł
  OD 1 marca 2018 r. ZMIANA CEN WIZYT
  konsultacja endokrynologiczna - 120 zł
  konsultacja endokrynologiczna dla kobiet w ciąży - 100 zł

Specjalizacje

 • Endokrynologia
 • Choroby wewnętrzne

Choroby

 • leczenie chorób z zakresu endokrynologii dorosłych

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
288 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Lokalizacja: Endo - MedUsługa: konsultacja endokrynologiczna

  Kompetentny lekarz, kompleksowo analizujący wynik badań. Jasna rekomendacja dotycząca diety oraz suplementacji.

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Endo - MedUsługa: konsultacja endokrynologiczna

  Pacjentom z problemami endokrynologicznymi polecam panią dr E. Barczyk. Pani doktor jest rzeczowa, objaśnia wszystkie wątpliwości pacjenta, odpowiada wyczerpująco na pytania pacjenta. Leczenie pod jej nadzorem daje wyraźne efekty a wskazania szybką poprawę samopoczucia.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Endo - Med

  Fantastyczny lekarz. Pani doktor jest spokojną, kulturalną, miłą osobą. Jako lekarz po prostu szaleje! ;) Wizyta trwa zazwyczaj koło 30-40 minut i tłumaczone jest dosłownie wszystko. Zawsze od Pani doktor wychodzę skołowana natłokiem informacji z naręczem kartek. W erze lekarzy-egoistów-taśmowców Pani Edyta Barczyk jest ewenementem. Na wizycie przeprowadzony jest zawsze wywiad (mimo, że jestem już stałą pacjentką) i coś co mnie zawsze zaskakuje, to pytanie na koniec : "A poza tymi objawami, jak się Pani czuje?". Czynnik ludzki - dla mnie coś wspaniałego. W gabinecie jest także USG, to na bardzo duży plus. Ja jestem zawsze zadowolona, tym bardziej, że lekarz bierze pod uwagę także moje zdanie (to w końcu mój organizm :D ). Jeśli wśród moich znajomych pojawia się temat "problemy endo" zawsze polecam Panią doktor.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Endo - MedUsługa: konsultacja endokrynologiczna

  Polecam Panią doktor , zawsze znajdzie czas dla pacjenta, cierpliwie wszystko tłumaczy, wspaniałe podejście do pacjenta. Prawdziwy lekarz z powołania.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor jest perofesjonalistką. Przeprowadziła dokładny wywiad, przeczytała całą dokumentację, którą przyniosłam i zdecydowała o dalszym leczeniu. Szczerze polecam!

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miła i otwarta na pacjenta pani Doktor odpowiedziała na wszystkie moje pytania. Mocno zaangażowana.

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Endo - MedUsługa: konsultacja endokrynologiczna

  Fantastyczna pani doktor. Kompetentna, rzeczowa, z ogromną wiedzą i holistycznym podejściem do pacjenta. Odpowiedziała na wszystkie moje pytania, w cenie wizyty wykonała też badanie usg. Przeprowadziła długi i dokładny wywiad. Do tego bardzo sympatyczna. Wreszcie znalazłam lekarza na dłużej :)

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wszytskie poprzednie opinie dotyczące Pani doktor potwierdziły się, jest naprawdę bardzo rzeczowa i szczegółowa. Badania wykonuje bardzo dokładnie a do tego przemiła.

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Endo - MedUsługa: konsultacja endokrynologiczna

  Rewelacyjna pani doktor. Rzeczowy wywiad, swobodna atmosfera, trafna diagnoza, USG na miejscu wykonane jako część diagnozy. Mimo napiętego harmonogramu ze względu na moją sytuacje przyjęła mnie przed czasem standardowych godzin konsultacji. Jestem też pacjentką onkologiczną i tu może za dużo ostrzeżeń i spekulacji na temat potencjalnego kierunku rozwoju mojej choroby w kontekście choroby tarczycy, jeszcze przed wynikami konkretnych badań, ale rozumiem to w kategorii konieczności informacji o ryzykach i zagrożeniach leczenia. Na koniec zaproponowanie "lepszego" niż "standardowy" lek w mojej sytuacji.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  To była moja pierwsza wizyta u tej pani doktor i w porównaniu z innymi endokrynologami jestem naprawdę zadowolona. W końcu dowiedziałam się konkretow, a doktor szczegółowo tłumaczy i nie wydaje diagnozy po 2 minutach. Polecam