dr n. med.

Edyta Barczyk

Endokrynolog

330 opinii +dodaj

Umów wizytę 4 162 odwiedziny w ciągu 30 dni

Leczenie i diagnostyka chorób z zakresu endokrynologii dorosłych więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
330 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Cudowna, wspaniała, empatyczna i kompetentna Pani Doktor, zdeterminowana na wyleczenie pacjenta i całkowicie otwarta na jego problemy. Przy tym wydaje się być wspaniałym i dobrym człowiekiem. Poelcam wszystkim, którzy chcieliby skorzystać z pomocy obrego endokrynoologa.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Endo - Med

  Pani doktor z pewnością zasługuje na najwyższą ocenę. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze, uzyskałam odpowiedzi na wszystkie moje pytania oraz zostały mi zlecone szczegółowe badania.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor przeprowadziła rzeczowy wywiad, słuchała, notowała zdawała dodatkowe pytania, zleciła dodatkowe badania. Podczas wizyty Córki wykonała usg- wytłumaczyła co widzi na obrazie monitora. Lekarka mila, cena za pierwsza wizyte z usg bardzo dobra, zdrowa- nic dodatkowo nie jest doliczane jak często bywa u lekarzy- polecam- dziękuję Ewa Kosieradzka

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Endo - MedUsługa: konsultacja endokrynologiczna

  Cieszę się, że trafiłam na Panią Doktor. Uważam jest lekarzem wykonującym swój zawód z powołaniem. Cenię ją za posiadaną wiedzę, profesjonalizm,dociekliwość, rzeczowość, empatię, oraz umiejętność słuchania. Po wizycie u Pani Doktor czuję się zrozumiana i wysłuchana .
  Pozdrawiam

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Endo - MedUsługa: konsultacja endokrynologiczna

  U Pani doktor byłam pierwszy raz i na pewno nie ostatni.Pani doktor wykonała USG zleciła leczenie oraz dodatkowe badania, posiada ogromną wiedzę odpowiada rzeczowo i konkretnie na każde pytanie. Polecam w stu procentach Panią Edytę,tak naprawdę takich lekarzy nam potrzeba.K Kawaler

 • K
  Lokalizacja: Endo - MedUsługa: konsultacja endokrynologiczna

  Byłam w gabinecie dwa razy. Lekarz przeprowadził szczegółowy wywiad, zapoznał się z badaniami, zalecil dawkowanie leków. Na kolejnej planowej wizycie dostałam zalecenia co do dawkowania które okazały się błędne dla mojego przypadku co potwierdziło dwóch innych lekarzy. Pani doktor zalecila zmianę dawki leku w czasie między wizytami u niej bez zlecenia badań. Kiedy zapytałam czy mam powtórzyć wynik na tsh przed rozpoczęciem zażywania zwiększonej dawki, powiedziała że to nie jest konieczne. A jestem w ciąży i tsh jest bardzo istotne, zwłaszcza przy chorobach towarzyszących jakie mam. Teraz trafiłam do dobrej lekarki bo do tej pani boję się chodzić. Ps dawkę jodu i witaminy D 3, tak nawiasem, też miałam źle ustalona przez doktor Barczyk.

  Edyta Barczyk2018-04-13

  Witam,
  Dziękuję za Pani opinię. Nie wiem z kim mam przyjemność, niemniej jednak chciałam się ustosunkować się do Pani zdania. W leczeniu Pacjentów opieram się na standardach leczenia oraz biorę pod uwagę schorzenia towarzyszące i modyfikuję leczenie indywidualnie, w zależności od potrzeb Pacjenta. Na pewno zawsze staram się dołożyć wszelkich starań aby pomóc Pacjentowi. Jeśli Pani nie pomogłam, przepraszam i mam nadzieję że pozostaje Pani w dobrym zdrowiu. Z wyrazami szacunku E. Barczyk

 • M
  Lokalizacja: Endo - MedUsługa: konsultacja endokrynologiczna

  Bardzo pozytywna Pani ;) miła i poświęca swój czas dla pacjenta. Wcześniej przez pare lat chodziłam do jednego z profesorów krakowskich co miesiąc dwa wizyta po 170 zł... trwało to czasem 3 minuty - recepta i paragon. Tu jest inaczej... Pani doktor wysłucha doradzi zbada i zrobi usg. Jestem zadowolona.

 • Lokalizacja: Endo - MedUsługa: tarczyca

  Najlepszy endokrynolog jakiego znam. Pani Edyta wysłucha, wyjaśni niczego nie bagatelizuje, po prostu profesjonalistka, żałuję że jest tak mało lekarzy jak Pani Edyta. Jest też bardzo miła i doświadczoną osobą, która nie traktuję pacjentów jak maszynki do zarabiania pieniędzy. Wizyty były bogate w detale szczegółowe wyjaśnienia wszelkich wątpliwości i stosowania leków. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i jako człowiek. Mogę śmiało polecić!!! Świetny lekarz fachowiec i profesjonalistka :D

 • X
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo indywidualne podejście do pacjenta, którego każdy lekarz może pozazdrościć. Sympatyczna osoba, na spokojnie i szczegółowo wytłumaczy wszystkie niepokojące zmiany. Przy wątpliwościach nie przepisuje leków, a zleca dalsze badania kontrolne. Przede wszystkim potrafi zaangażować się w leczenie i przebieg wizyty.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Endo - MedUsługa: konsultacja endokrynologiczna

  Lecze się na tarczyce od 9 lat . Nie potrafiłam znaleźć dobrego lekarza aż w końcu trafiłam na panią doktor :) potrafi pomóc w każdej sytuacji, doradzi, wysłucha pacjenta i stara się dobrać takie leki żeby pacjent się dobrze czuł;)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Leczenie i diagnostyka chorób z zakresu endokrynologii dorosłych

Specjalizacje

 • Endokrynologia
 • Choroby wewnętrzne

Choroby

 • leczenie chorób z zakresu endokrynologii dorosłych