Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
4 opinie

S
Użytkownik zweryfikowany

Leczenie bezbolesne i efektywne. Doktor Szcześniak jest bardzo miła, zero stresu zwiazanego z wizyta. Zdecydowanie polecam.


A
Użytkownik zweryfikowany

Ja też uwielbiam panią Agnieszę Szczepanik ona właśnie przełamała mój paniczny ląk przed dentystą , jest bardzo dokładna .Przychodnię tą poleciłam moim znajomym i nie słyszałam złego słowa na tą przychodnie a także personel a przecież nie wszyscy chodzą do tej samej stomatolg


K

Niedawno zakończyłem pełny \"remont\".. bezboleśnie i na reszcie do końca( jestem z siebie dumny). Jestem bardzo zadowolony.Profesjonalna przychodnie bardzo dobry sprzęt. Leczenie zakończyłem wybielaniem, również profi lampa, chyba jedyna taka w Stargardzie , wynika ze strony wybielanie.pl.
Polecam.

Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".


F
Użytkownik zweryfikowany

Nie wiem o którą panią doktor chodzi mojemu poprzednikowi/porzedniczce ale ja uwielbiam ten gabinet i panią Anię do której staram się przylecieć (z Irlandii Północnej)przynajmniej raz w roku.
Poleciła mi ten gabinet znajoma ze szczecina sama nie wieżyłam że kiedykolwiek przełamię paniczny lęk przed dentystą i bólem, który towarzyszył mi od lat dziecięcych, aż wpadłam w ręce pani Ani.Ona zaskoczyła mnie swym profesjonalnym podejściem do pacjęta i miłą aparycją. Delikatnie przedstawiała każdy zabieg opisując co mogę odczywać i tłumaczac że to naturalna reakcja natychmiast mnie uspakajała a ja po takiej wizycie wiedziałam że trafiłam w dobre ręce i nie miałam żadnych obaw aby po paru dniach wrócic do niej na fotel aby kompletnie wyleczyć wszystkie ząbki. Co do ceny zawsze przedstawiano mi tańszą alternatywę droższych zabiegów badź produktów i ich plusy i mninusy. Pozatym jeśli o mnie chodzi to każde pieniądze są warte tak pięknego i naturalnego uśmiechu jaki posiadam w tej chwili a to wszystko dzieki pani Ani.
Reasumujac nie zgadzam się z poprzednią opinią i z czystym sumieniem mogę każdemu polecić gabinet Duodent.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie