Adresy (2)


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online • 250 zł

Konsultacja online • 200 zł

Konsultacja psychologiczna (pierwsza wizyta) • 200 zł


Przyjmuję: dorosłych

Sposób płatności: Przelew na konto

1. Odwołanie Konsultacji online, nie uczestniczenie w Konsultacji online przez Pacjenta lub późne przybycie na Konsultację online przez Pacjenta
Pacjent może odwołać Konsultację online do 12 godzin przed umówioną godziną jej rozpoczęcia. W celu odwołania Konsultacji online, Pacjent może użyć linka wysłanego przez Profesjonalistę lub może odwołać Konsultację online za pomocą Serwisu. Opłaty za Konsultację online zapłacone przez Pacjenta z góry zostaną w takim przypadku zwrócone przez Profesjonalistę, przy czym zwrot powinien nastąpić w terminie 14 dni od dnia odwołania Konsultacji online. Opłata zostanie zwrócona przez Profesjonalistę taką samą metodą, jaką użył Pacjent do uiszczenia opłaty za Konsultację online chyba, że Pacjent i Profesjonalista ustalą inaczej. Profesjonalista upoważniony jest do zatrzymania nie więcej niż 5% wysokości opłaty stanowiącej koszty dokonania zwrotu.
W przypadku, gdy (i) Pacjent odwoła Konsultację online na mniej niż 12 godzin przed umówioną godziną jej rozpoczęcia, (ii) Pacjent nie uczestniczy w Konsultacji online lub (iii) Pacjent spóźnia się do Konsultację online co najmniej 10 minut, Konsultacja zostanie odwołana. Profesjonalista zachowuje prawo do:
Profesjonalista zachowuje prawo do pobrania wszelkich należnych za Konsultację online opłat, co oznacza, że Pacjent jest zobowiązany do ich uiszczenia na rzecz Profesjonalisty,
Pacjent nie otrzyma zwrotu zapłaconej z góry opłaty za Konsultację online.

2. Odwołanie Konsultacji online, nie uczestniczenie w Konsultacji online przez Profesjonalistę lub późne przybycie na Konsultację online przez Profesjonalistę
W przypadku, gdy (i) Profesjonalista odwoła Konsultację online, (ii) nie uczestniczy w Konsultacji online lub (iii) spóźnia się co najmniej 60 minut w Konsultacji online, opłaty uiszczone przez Pacjenta z góry zostaną zwrócone przez Profesjonalistę, w terminie 14 dni od dnia odwołania Konsultacji online. Opłata zostanie zwrócona przez Profesjonalistę taką samą metodą, jaką użył Pacjent do uiszczenia opłaty za Konsultację online chyba, że Pacjent i Profesjonalista ustalą inaczej.
Pacjent nie ma jednak prawa do otrzymania zwrotu opłaty, jeżeli (i) odwołanie Konsultacji online, (ii) nieuczestniczenie w Konsultacji online lub (iii) spóźnienie Profesjonalisty było uzgodnione z Pacjentem
.
3. Zasady dodatkowe
W przypadku wystąpienia innych sytuacji niż opisanych w pkt 1 i 2, Pacjent nie będzie uprawniony do otrzymania zwrotu Opłat zapłaconych za Konsultację online.
Pacjent musi zwrócić się bezpośrednio do Profesjonalisty o zwrot wszelkich opłat. ZnanyLekarz nie jest adresatem żądania zwrotu opłat.
W przypadku jakichkolwiek pytań lub reklamacji związanych ze zwrotami opłat, Pacjent musi skontaktować się bezpośrednio z Profesjonalistą.


W przypadku nadużycia postanowień Polityk (np. w celu otrzymania nieuprawnionego zwrotu opłaty), zwrot opłaty nie będzie dokonany.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.


30 minut przed konsultacją dostaniesz SMS i e-mail z linkiem do konsultacji online. Kliknij i poczekaj na specjalistę. Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania, a w konsultacji możesz uczestniczyć zarówno za pośrednictwem komputera, jak i smartfona.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Profesora Kazimierza Markiewicza 9, Olsztyn
Gabinet Psychologiczny Dorota Mroczkowska


Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Gotówka, Karta płatnicza
89 651..... Pokaż numer

Konsultacja psychologiczna (pierwsza wizyta) • 250 zł

Badania psychologiczne • od 250 zł

Konsultacja psychologiczna w sprawie dziecka • od 200 zł +2 więcej


Moje doświadczenie

O mnie

dr n. med. Dorota Mroczkowska - Jestem absolwentką psychologii Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Ukończyłam studia podyplomowe z psyc...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Depresja
 • Zachowania agresywne
 • Bezsenność
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Warszawie
 • Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
 • Gdański Uniwersytet Medyczny
Zobacz więcej

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski, Niemiecki

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


250 zł

Konsultacja / terapia online


200 zł

Konsultacja / terapia online200 zł

Konsultacja / terapia online


Profesora Kazimierza Markiewicza 9, Olsztyn

250 zł

Gabinet Psychologiczny Dorota Mroczkowska

Pozostałe usługi


Profesora Kazimierza Markiewicza 9, Olsztyn

od 250 zł

Gabinet Psychologiczny Dorota MroczkowskaProfesora Kazimierza Markiewicza 9, Olsztyn

od 200 zł

Gabinet Psychologiczny Dorota MroczkowskaProfesora Kazimierza Markiewicza 9, Olsztyn

od 200 zł

Gabinet Psychologiczny Dorota MroczkowskaProfesora Kazimierza Markiewicza 9, Olsztyn

170 zł

Gabinet Psychologiczny Dorota Mroczkowska

72 opinie pacjentów

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny Dorota Mroczkowska konsultacja psychologiczna (pierwsza wizyta)

Zaczęło się od pierwszej wizyty i tak jestem do dziś :)
Do Pani Doktor chodzę już jakiś czas, dlatego jestem w stanie więcej napisać na ten temat. Terapia to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu. Przed pójściem na pierwsze spotkanie, kompletnie nie wiedziałam czego się mogę spodziewać. Chęć pomocy samej sobie odkładałam na później. A nie ma żadnego później. Jest tu i teraz. Jeśli ktokolwiek waha się przed podjęciem tego kroku - pójścia na terapię, gwarantuję, że po rozmowie z Panią Dorotą wszystko minie. I nie oznacza to wcale, że terapia jest łatwa. Ale piszę to na własnym przykładzie, że daje efekty! Pani Doktor jest empatyczną i ciepłą osobą, a do tego szalenie profesjonalną. Nie mam pojęcia w jaki sposób udaje jej się tak formułować zdania, że nie ma tam ziarenka oceny czy sugerowania czegokolwiek. Jest za to dialog i rzetelne podejście do problemu. Polecam serdecznie tego lekarza i te wspaniałą przygodę poznawania siebie! :)


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny Dorota Mroczkowska konsultacja psychologiczna (pierwsza wizyta)

Polecam Panią doktor !!! Potrafi wysłuchać i skutecznie doradzić. Pełen profesjonalizm. Pacjent na wizycie czuje się komfortowo i bezpiecznie.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny Dorota Mroczkowska psychoterapia indywidualna

Pani dr wzbudziła na mnie bardzo pozytywne wrażenie, jestem zadowolona z podejścia do człowieka, uważnie słucha i zapisuje, dużo pracy jeszcze przede mną, wierzę że jest mi pani Dorota w stanie pomóc i czekam na kolejne wizyty


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny Dorota Mroczkowska konsultacja psychologiczna (pierwsza wizyta)

Jestem po pierwszej wizycie. Przemiła atmosfera. Wyszłam lżejsza o bagaż problemów. Pani Dorota uważnie słucha, zapisuje, zadaje pytania.


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacja / terapia online konsultacja online

Pani doktor bardzo empatyczna, dokladnie slucha, zapisuje, dopytuje. Bardzo ciepła, pomocna. Nie próbowała za wszelką cenę mnie zatrzymać, a podała możliwe opcje, w tym innego specjalistę, do którego warto by sie udać z moimi dolegliwości, który okazał się strzałem w 10. Bardzo doceniam stawianie niesienia pomocy na pierwszym miejscu. Serdecznie polecam wizyty u Pani doktor.


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny Dorota Mroczkowska

Po pierwszej wizycie nie mogę dużo napisać.Wizyta przebiegała w przyjemnej atmosferze. Pani psycholog była bardzo miła i profesjonalnie podeszła do naszego problemu. Jestem zadowolona z wizyty.


B
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny Dorota Mroczkowska psychoterapia indywidualna

Gorąco polecam wszystkim. Pani doktor zaangażowana, spokojna, trafnie określa problem. Wspiera w dalszych działaniach.


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacja / terapia online konsultacja online

Bardzo dobre pierwsze wrażenie. Pani doktor uważnie słucha zadaje pytania, tłumaczy , jest zaangażowana od początku spotkania do końca. Myślę że kolejne spotkania przyniosa oczekiwany efekt.


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny Dorota Mroczkowska

Jestem bardzo zadowolona z pierwszej wizyty i mam nadzieję, że nasza współpraca będzie przebiegać pomyślnie. Zaczęłam z nadzieją patrzeć na przyszłość.


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny Dorota Mroczkowska Konsultacja psychologiczna w sprawie dziecka

Pani psycholog jest bardzo sympatyczna, empatyczna oraz cierpliwa. Potrafi bardzo skutecznie dobrnąć do istoty problemu oraz jest w stanie wyczytać wiele "między wierszami". Do tego przekazuje narzędzia do pracy nad sobą i problemem. Bardzo polecam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

dr n. med. Dorota Mroczkowska - Jestem absolwentką psychologii Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Ukończyłam studia podyplomowe z psyc...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Depresja
 • Zachowania agresywne
 • Bezsenność
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Warszawie
 • Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
 • Gdański Uniwersytet Medyczny
Zobacz więcej

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Psychoterapia

Staże

 • Wojewódzki Zespół Lecznictwa Psychiatrycznego w Olsztynie
 • Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Olsztynie

Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski, Niemiecki

Publikacje i artykuły

Publikacje (22)

Powiązane wyszukiwania