Adres

Gabinet

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych gastrologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem absolwentką Collegium Medicum Uniwesytetu Jagiellońskiego w Krakowie, uzyskałam dyplom lekarza medycyny w 1993 r. z wynikiem dobrym. Staż podyp...

Zobacz pełen opis


Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
48 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet

Zmarnowany czas. Wizyta polegała w 99% na przepisywaniu wyników. Pytania pozostawione bez odpowiedzi. Właściwie nawet nie mogłem w pełni zapytać o to z czym przyszedłem. Niczego się nie dowiedziałem. Niestety nie czuję, żeby ta wizyta w jakikolwiek sposób mi pomogła. I na pewno nie czuję, że ja jako pacjent byłem traktowany z odpowiednim szacunkiem.


G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Inny

Odradzam wizytę u dr Mądroszkiewicz zarówno jako u gastrologa, jak i w ogóle lekarza. Podejście do osoby chorej jest bardzo ważne a jej niestety brakuje dobrego kontaktu z pacjentem. Nawet jeśli ma wiedzę, to nie umie się nią podzielić. Chaotyczna i mało konkretna. Do tego nie jest miła. Nie mam żadnych kłopotów ze słuchem a dr mówiła do mnie tonem mało przyjemnym. To, że jestem młodym chłopakiem nie upoważnia jej do traktowania mnie tak bardzo z góry. Tak być nie powinno… Wizyta była tylko stratą moich nerwów i czasu…


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet

Nie polecam absolutnie! To, że wizyta trwa dłużej nie oznacza, że jakość tej wizyty jest w porządku. Doktor nie nawiązuje dialogu z pacjentem, z którego pacjent może uzyskać odpowiedzi na nurtujące go pytania dotyczące jego zdrowia. Doktor nie wyjaśnia pacjentowi niepokojących go kwestii - nie potrafi podzielić się wiedzą i wytłumaczyć. Wywiad, który doktor przeprowadza zajmuje ponad 90 % czasu wizyty, ale pacjent nie może w jego trakcie zadawać żadnych swoich pytań, z którymi przyszedł na wizytę, bo to jest dla doktor rozpraszające. Doktor nie słucha pacjenta, bo ważniejsze jest dla niej by spisać informacje, które i tak już wcześniej zapisała na poprzedniej wizycie, niż by odpowiedzieć na ważne pytania pacjenta, z którymi przyszedł na wizytę. Moja wizyta była opóźniona o ponad 50 minut a gdy już po kilku próbach uzyskania odpowiedzi na moje pytania wreszcie pod koniec wizyty powiedziałem, że chcę o coś zapytać, usłyszałem bardzo nieuprzejmą odpowiedź, że doktor nie będzie ze mną dyskutować i nie ma na to czasu, bo jest opóźnienie a już czeka kolejny pacjent. A opóźnienie nie było z mojego powodu - moja wizyta zaczęła się ponad 50 minut po czasie. Ponadto doktor nie traktuje pacjenta jak partnera i nie jest nastawiona na dialog z nim. Dodam, że sposób wypowiedzi doktor nie jest miły, lecz traktujący pacjenta z góry. Szczerze odradzam!


G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu konsultacja gastrologiczna

Gorąco polecam! Pani Doktor wspaniała i kompetentna! Bardzo dokładna i rzeczowa! Słucha pacjenta. Przy tym wszystkim niezwykle sympatyczna!


N
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Ból żołądka

Gorąco polecam!Pani doktor wspaniała kompetentna!Bardzo dokładna i rzeczowa!!!Przy tym wszystkim niezwykle sympatyczna!


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet problem z jelitami

Cudowna Pani doktor! Poczułam się wysłuchana i zaopiekowana. Pani Dorota niczym psycholog, słucha opowieści o zdrowiu pacjenta a dopiero później przechodzi do pytań kontrolnych i badania. Moje jelita są już uzdrowione ale niedługo powróce do Pani doktor z synem.


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet

Do Pani Doktor trafiłam w lutym zeszłego roku, w bardzo złej kondycji. Przeprowadzony został bardzo długi wywiad, a następnie badanie palpacyjne. Od razu było widać, że jest specjalistą w dziedzinie, zadawała konkretne i uzasadnione pytania. Dostałam dużo skierowań na badania, jasne wytyczne dotyczące tego jak wszystko po kolei robić, rady żywieniowe i receptę. Otrzymałam również odpowiedzi na wszystkie moje pytania i wyszłam z gabinetu z jasnym obrazem sytuacji oraz planem działania.
Pani Doktor jest bardzo cierpliwą, taktowną i uprzejmą osobą oraz delikatną przy badaniu fizykalnym. Diagnoza okazała się trafna i po niemal rocznej kuracji pozbyłam się dolegliwości. Świetny specjalista, bardzo polecam.


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Lekarz bardzo rzeczowy. Wizyta trwała ponad półtora godziny na której zostałem porządnie przebadany i pouczony o dalszym postępowaniu. Polecam tego specjalistę.


B
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gastromedica Specjalistyczne Centrum Medyczne konsultacja

Bardzo solidna. Pani Doktor poświęciła mi dużo czasu, przeprowadziła dokładny wywiad, wyjaśniła możliwe przyczyny mojego problemu zdrowotnego, jasno powiedziała co mam zbadać i jak zmienić sposób żywienie. Polecam


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gastromedica Specjalistyczne Centrum Medyczne konsultacje gastrologiczne

Bardzo solidna Pani Doktor.Obszerny wywiad,dokładna analiza dotychczasowego leczenia nie licząc czasu nawet gdy znacznie przekracza zaplanowane 40 minut. Wszystkim którzy pragną być solidnie leczeni gorąco polecam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem absolwentką Collegium Medicum Uniwesytetu Jagiellońskiego w Krakowie, uzyskałam dyplom lekarza medycyny w 1993 r. z wynikiem dobrym. Staż podyp...

Zobacz pełen opis


Specjalizacje

  • Gastroenterologia
  • Choroby wewnętrzne