Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

ul. Jagiellończyka 16/1, Iława
Gabinet Terapii EMDR

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka

Psychoedukacja • od 120 zł

Psychoterapia partnerska • od 160 zł

Terapia EMDR • od 120 zł +4 więcej

Testy i diagnoza inteligencji • od 300 zł

Testy i diagnoza osobowości • od 300 zł

Testy idDiagnoza neuropsychologiczna • od 300 zł

Pokaż więcej usług

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem i terapeutką EMDR - matody unikalnej i bardzo skutecznej, działającej szybciej niż inne klasyczne metody psychoterapii. EMDR (Eye ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia emocjonalne
 • ADHD
 • Kryzys życiowy
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

ul. Jagiellończyka 16/1, Iława

od 120 zł

Gabinet Terapii EMDRul. Jagiellończyka 16/1, Iława

od 160 zł

Gabinet Terapii EMDRul. Jagiellończyka 16/1, Iława

od 120 zł

Gabinet Terapii EMDRul. Jagiellończyka 16/1, Iława

od 300 zł

Gabinet Terapii EMDRul. Jagiellończyka 16/1, Iława

od 300 zł

Gabinet Terapii EMDRul. Jagiellończyka 16/1, Iława

od 300 zł

Gabinet Terapii EMDRul. Jagiellończyka 16/1, Iława

od 120 zł

Gabinet Terapii EMDR

28 opinii pacjentów

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Terapii EMDR terapia EMDR

Do pani Doroty trafiłam 2 lata temu. Od tego momentu moje życie się bardzo zmieniło. Wtedy byłam osobą nieposiadającą chęci do życia. Z wizyty na wizytę moje postrzeganie siebie, życia, rodziny bardzo się zmieniało. Dzięki terapii jaką stosuje Pani Dorota pozbyłam się wielu traum z przeszłości i dzięki temu dziś jestem inną osobą. Wszystkim bardzo polecam terapię u Pani Doroty, jest ona specjalistą w dziedzinie psychologii. Dziękuję .


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Terapii EMDR terapia EMDR

Psychoterapeuta z powołania, najlepsza, stanowcza. Kochająca pomagać innym. Jestem po 4 wizycie i czuję się w 100% lepiej, bez depresji bez lęków i to wszystko bez leków! Polecam z całego serca ️


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Terapii EMDR nerwica lękowa

Trafiłam do Pani Doroty przez przypadek. Dopiero zaczynamy ale wychodząc z gabinetu wierzę że pozbędę się tej choroby. Wiem jak z nią walczyć, mimo łez i wyciągania brudów z głowy o których nie miałam zielonego pojęcia chcę wygrać ta walkę! Tylko Pani Dorota potrafi pomóc jest miła spokojna cierpliwa z niczym mnie nie zostawia kiedy do niej nie napiszę zawsze odpowiada. Wspaniała psychoterapeutka


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Terapii EMDR depresja

Do p. Doroty trafiłam po szpitalu. Zero chęci do życia, leki przed wychodzeniem z domu, pogrzeby w rodzinie, utrata pracy. Wszystko mi się nawartwialo aż pękło. To był dla mnie najgorszy okres nie wiedziałam co się ze mną dzieje. Ale po każdej wizycie u pani Dorotki czułam się coraz lepiej i zalowalam że tak późno zdecydowałam się leczyć. Dziękuję serdecznie i z całego serca polecam każdemu kto się źle czuje i potrzebuje wsparcia. Marzena


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Terapii EMDR nerwica lękowa, traumy, stres pourazowy

Do Pani Doroty trafiłam w ostatnim momencie, nerwica lękowa z epizodami depresji, objawy psychosomatycze wykluczały mnie z życia, miałam problem dosłownie ze wszystkim, psychiatrzy ładowali we mnie maxymalne dawki różnych leków, bez efektu, przeszłam przez ręce różnych psychologów i płaciłam horrendalne pieniądze a nigdy nie poczułam ulgi. Idąc na terapię do pani Doroty nie miałam już nic do stracenia, byłam zrezygnowana i zmęczona chorobą, początki terapii były bardzo ciężkie, wyciagnelysmy wiele traum, było wiele łez, odezwały się najciemniejsze zakamarki, to nie jest standardowa terapia, gdzie idziesz mówisz, że Ci źle a psychoterapeuta mówi Ci jak to wypiera-bo wcześniej tak mnie uczono. Terapia emdr to jest wojna i ciężka walka, a Pani Dorota nigdy w tej walce mnie nie zostawiła, nigdy mnie nie zbagatelizowała, prowadziła mnie z zaangażowaniem, którego inni terapeuci powinni się od niej uczyć. Jest Pierwszą osobą w moim życiu, która mi pomogła. Współpracujemy już jakiś czas, jeszcze rok temu o tej porze nigdy bym nie uwierzyła, że mogę poczuć ulgę, że mogę poczuć się dobrze, że zachce mi się żyć! Dzięki terapi u Pani Doroty tak właśnie jest. Wiem, że mam w sobie jeszcze wiele rzeczy do naprawy i każdą jedną będę naprawiać pod okiem terapeutki z powołania, ale za ogromny sukces uważam zminimalizowanie napadów paniki do delikatnych jeśli w ogóle się pojawią! A gdy się pojawiają wiem, co mam robić dzięki pani Dorocie, kilka minut i po krzyku! dziękuję że Panią spotkałam♥️♥️♥️


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Terapii EMDR

Na wstępie, Pani Dorota jest mistrzem w tym co robi, na rynku jest numerem jeden, zajęcia z nią oraz techniki jakie używa bardzo pomagają i naprawdę działają.

Kiedy pojawiłam się pierwszy raz u Pani Doroty, miałam wykupione leki przeciwdepresyjne i na pierwszej wizycie powiedziałam - proszę mi pomóc. Byłam zapłakana, załamana, przestraszona, uzależniona, kobietą bluszcz. Pani Dorota zajęła się mną, po każdej wizycie czułam się lepiej, emocje negatywne ustępowały, strach mijał, było tylko lepiej.
Po określonym cyklu spotkań stawałam się innym człowiekiem i tak się dziś czuję.
Jestem bardziej świadoma tego co robię, w sytuacjach trudnych umiem poradzić sobie z lękiem, strachem, nauczyłam się analizować reakcje innych, oraz poznałam wiele mechanizmów, zmieniłam się psychicznie i fizycznie.
Zastanawiacie się czy umówić się na wizytę, to nie bójcie się Tu dostaniecie pomoc ! Pomóżcie sobie ;)


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Terapii EMDR nerwica i depresja

Pani Dorota to najlepszy na świecie psycholog i psychoterapeuta. Do Pani Doroty trafiłam w ciężkim dla mnie czasie ponieważ okazało się że mam nerwice i depresję. Nie potrafiłam sobie poradzić sama z moimi dolegliwościami. Faszerowano mnie tabletkami. Pani Dorota udzieliła mi wielu cennych wskazówek,pokazała jak pracować nad sobą,jak działa nasz mózg i jak zrozumieć siebie. Psychoterapia postawiła mnie na nogi, myślę pozytywnie, wiem czego chcę i jestem szczęśliwsza.Cenne rady zostaną już ze mną do końca życia. Jestem bardzo wdzięczna za zajęcie się mną w profesjonalny sposób. Jeśli ktoś ma problem to polecam terapię u Pani Doroty bo to złota kobieta jest. ????❤️????


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Terapii EMDR utrata dziecka

Wszystkim ktorzy zmagaja sie z problemami polecam terapie u Pani Doroty. Nie wierzylam ze po takiej traumie ktora przezylam ktokolwiek moze mnie tak postawic na nogi. Dzieki terapii jestem szczesliwa kobieta, spelniam sie jako matka i zona. Otrzymalam wiele cennych wskazowek, ktore wcielilam w zycie. Jestem bardzo wdzieczna i jeszcze raz wszystkim polecam !


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Terapii EMDR

Do Pani Doroty trafiłam kiedy przestałam sobie radzić ze sobą i swoimi emocjami. Zmagałam się z nerwicą lękową. Bałam się wszystkiego, pozostania samej w domu, izolowałam się od ludzi. Podczas sesji wychodziły różne traumy, o których nawet nie zdawałam sobie sprawy. Nie miałam wcześniej pojęcia jaki one wpływ mają na moje zdrowie psychiczne, a tym samym życie. Przy pomocy zdawałoby się dziwnej terapii EMDR, moje dolegliwości ustąpiły. Jednak nie zadziało się to od razu. Kosztowało mnie to dużo pracy nad sobą, ale przede wszystkim cierpliwości (a tej uczę się do teraz). Początkowe sesje były bardzo bolesne, kiedy to zaczęłam uświadamiać sobie jakie traumy w mojej psychice są zakorzenione. Szczególnie na początku, były one bardzo wyczerpujące dla mojego organizmu. Na terapię chodziłam przez prawie cztery miesiące, ale było warto. Nie mam już napadów lęku, skończyły się paraliżujące każdy dzień natrętne myśli. Zaczęłam lepiej spać, skończyły się zawroty głowy i mimo wolne drżenie mięśni. Do tego nauczyłam się prostych, ale bardzo skutecznych sposobów jak radzić sobie w dużym stresie i szybko się uspokajać.
Podczas ostatniej sesji pracowałyśmy nad poprawą mojej samooceny. I to był totalny przełom. Nie wiem jak to się stało, ale czuję, że jestem inną osobą. Jakbym zdjęła z siebie maskę. Nabrałam pewności siebie, zrozumiałam kim jestem, czego chcę. Wiem, że jestem silną kobietą i mogę wszystko. Ta siła wręcz emanuje ze mnie na zewnątrz. Wiem, że szczęście jest tylko i wyłącznie w moich rękach.
Bardzo polecam wizytę i terapię u Pani Doroty, która jest serdeczną, rozumiejącą człowieka osobą. Potrafi słuchać, wzbudza bardzo duże zaufanie i to jest też klucz do sukcesu. Podczas trwania całej terapii, czułam, że naprawdę mogę na nią liczyć. Jest to człowiek o gołębim sercu. Okazała mi dużo serca, cierpliwości, zaangażowania. Służyła pomocą i towarzyszyła mi w bardzo ciężkim dla mnie etapie życia.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Terapii EMDR

Profesjonalne podejcie, spokoj i cierpliwosc to cechy Pani Doroty Odpowiednio skonstruowane i poprowadzone sesje. Jest to osoba empatyczna, wnikliwa, zaangażowana i potrafiąca trafnie zdiagnozować problemy. Po każdej rozmowie człowiek czuje się lżejszy i pozytywnie nastawiony do życia przede wszystkim szczęśliwszy.
Polecam gorąco każdemu borykającemu się z własnymi problemami. Paweł


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

28 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Witam serdecznie, czy podjełaby się Pani terapii chłopca 7 letniego z podejrzeniem ADHD i zaburzeniami SI?

Witam. Abym mogła stwierdzić, czy podejmę się pracy z tym chłopcem, potrzebne jest spotkanie konsultacyjne. Proszę o kontakt telefoniczny. Dane kontaktowe na psycholog-ilawa.pl. Pozdrawiam serdecznie

mgr Dorota Laskowska

Witam serdecznie.Moje problemy ze zdrowiem zaczęły się jakiś czas temu.Chodzi konkretnie o to,ze jadąc samochodem czy stojąc w kolejce robi mi się słabo.Lekarz rodzinny zlecił morfologię, tsh i inne badania-wyniki mieszczą się w normach, przepisal tabletki na spowolnienie serca.Kardiolog twierdzi, że z moim sercem jest wszystko Ok .Tylko dlaczego wciąż w tych sytuacjach robi mi się słabo ? Staram się mieć przy sobie zawsze validol jak tylko go zażyje dolegliwości ustępują..Myśli Pani,ze w moim przypadku terapia może pomoc ? Pozdrawiam

Witam. Jeśli badania nie wykazały zaburzeń zdrowia fizycznego, to możliwe jest, że ma Pan/Pani lęk napadowy, który może objawiać się w taki właśnie sposób. Do tego jeśli validol pomaga, to może to świadczyć o podłożu lękowym tych zasłabnięć. Jak najbardziej wskazana jest wizyta u psychoterapeuty i , być może, podjęcie terapii, alby wyeliminować przyczyny tych niepokojących stanów. Życzę powrotu do zdrowia i równowagi. Pozdrawiam

mgr Dorota Laskowska

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem i terapeutką EMDR - matody unikalnej i bardzo skutecznej, działającej szybciej niż inne klasyczne metody psychoterapii. EMDR (Eye ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia emocjonalne
 • ADHD
 • Kryzys życiowy
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Powiązane wyszukiwania