Przewidywany czas odpowiedzi:

Moje doświadczenie

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Aktualnie odbywam szkolenie specjalizacyjne z chirurgii stomatologicznej w jednej z kieleckich przychodni. Na co dzień zajmuję się głównie chirurgią stomatologiczną oraz konsultacją i leczeniem chirurgicznym pacjentów wymagających kompleksowego podejścia — w tym pacjentów obciążonych chorobami ogólnoustrojowymi, m.in. kardiologicznymi, onkologicznymi czy metabolicznymi. Konsultuję również pacjentów w Zespolonym Szpitalu Wojewódzkim w Kielcach.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Stomatologicznej i Szczękowo-Twarzowej. Ukończyłam Curriculum Implantologiczne ITI, stale rozwijając swoją wiedzę i umiejętności w zakresie nowoczesnej implantologii oraz chirurgii stomatologicznej.

Dużą wagę przykładam do profilaktyki i edukacji pacjentów. Zależy mi, aby każdy pacjent rozumiał przyczynę problemu, z którym się zgłasza, a także znał możliwe opcje leczenia. Do leczenia podchodzę kompleksowo, zwracając uwagę nie tylko na bieżący problem stomatologiczny, ale również na ogólny stan zdrowia pacjenta.

Na co dzień pracuję w powiększeniu, wykorzystując lupy stomatologiczne.

więcej O mnie

Zakres porad

  • Chirurgia stomatologiczna
  • Stomatologia ogólna
  • Stomatologia dziecięca

Pacjenci których przyjmuję

Dorośli (Tylko pod niektórymi adresami)
Dzieci (Tylko pod niektórymi adresami)

Rodzaje konsultacji

Usługi i ceny

  • Chirurgia stomatologiczna


  • Ekstrakcja zatrzymanych ósemek

    Od 800 zł

  • Wyłuszczenie torbieli

    Od 700 zł

  • Wycięcie kaptura dziąsłowego

    Od 300 zł

  • Wizyta bólowa (zaopatrzenie pacjenta)

    300 zł

Adresy (2)

Telefon

41 300...
Dominika Perszke
Ekstradent

Juliusza Słowackiego 21/1u, 25-365 Kielce

Powiększ mapę otwiera się w nowej karcie

Dostępność

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Metody płatności (wizyty prywatne)

  • Gotówka
  • Karta płatnicza
  • Blik
  • Przelew na konto

35 opinii

Najczęściej wymieniane przez pacjentów

  • Zaangażowanie lekarza
  • Szczegółowe wyjaśnienia
  • Przyjazny gabinet

Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach

  • M

    Polecam tego chirurga stomatologicznego. Zabieg usunięcia ósemki przebiegł sprawnie i bezproblemowo. Lekarz był bardzo profesjonalny, wszystko dokładnie wyjaśnił przed zabiegiem i zadbał o komfort pacjenta. Samo usunięcie zęba odbyło się szybko i praktycznie bez bólu. Po zabiegu otrzymałem jasne zalecenia dotyczące gojenia. Miła atmosfera i fachowe podejście – zdecydowanie warto zaufać temu specjaliście.

     • MS SMILE Stomatologia i Medycyna Estetyczna ekstrakcja ósemek  • 

  • P

    Pani Dominika jest lekarzem z pasją i zaangażowaniem. Przez całą wizytę czułam się zaopiekowana i wszystko było mi dokładnie tłumaczone.

     • MS SMILE Stomatologia i Medycyna Estetyczna ekstrakcja zęba  • 

  • K

    Pani doktor miła, sympatyczna, dwa razy usuwałam zęba, za każdym razem sprawnie i bezproblemowo, dobrze się goi, bardzo polecam.

     • MS SMILE Stomatologia i Medycyna Estetyczna ekstrakcja zęba  • 

  • P

    Wizyta przebiegła w bardzo miłej i przyjemnej atmosferze. Widać, że Pani Dominika ma ogromną wiedzę i wie co robi. Czułam się bardzo zaopiekowana. Bardzo polecam

     • MS SMILE Stomatologia i Medycyna Estetyczna Podcięcie wędzidełka  • 

  • A

    Bardzo polecam, miałam usuwaną ósemkę, dosłownie kilka sekund i wyrwana, nic nie bolało. Pani bardzo sympatyczna , wszystko dobrze wyjaśnione

     • MS SMILE Stomatologia i Medycyna Estetyczna ekstrakcja ósemek  • 

  • S

    Pani doktor z powołania same plusy z czystym sumieniem mogę polecić

     • MS SMILE Stomatologia i Medycyna Estetyczna ekstrakcja zęba  • 

  • K

    Polecam wizytę u Pani Dominiki, ktora rzeczowo wyjaśniła wszystkie kwestie związane z wizytą, ciągle dopytywała o moj komfort oraz zaopiekowała mnie na zaś. Życzyłabym sobie tylko takich specjalistów:)

     • MS SMILE Stomatologia i Medycyna Estetyczna ekstrakcja zęba  • 

  • U

    Pani Dominika bardzo szczegółowo wytłumaczyła na czym będzie polegał zabieg podcięcia wędzidełka bardzo dobry kontakt z dzieckiem a do tego bardzo miła osoba Polecam Panią Dominikę

     • MS SMILE Stomatologia i Medycyna Estetyczna Podcięcie wędzidełka  • 

  • M

    Pani Dominika wykazuje pełen profesjonalizm w tym, co robi. To także osoba pełna pasji, zaangażowania i empatii. Zdecydowanie polecam.

     • MS SMILE Stomatologia i Medycyna Estetyczna ekstrakcja ósemek  • 

  • E

    Polecam Panią doktor. Miła i profesjonalna obsługa. Wyrwanie zęba bezboleśnie.

     • MS SMILE Stomatologia i Medycyna Estetyczna ekstrakcja zęba  • 

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania