dr

Dominika Matuszek

verifiedCreated with Sketch.

Dietetyk

21 opinii +dodaj

oceń lekarza Poproś o kalendarz wizyt Zapytaj lekarza

Chcąc umówić się na spotkanie skorzystaj z kalendarza znanylekarz.pl. Zapraszam, także do kontaktu telefonicznego pod nr lub mailowego dominika@matuszekfit.pl. Przed pierwszą wizytą… więcej

Adresy i cenniki usług

 • Poradnia Dietetyczna Dominika Matuszek

  Częstochowska 13
  45-425 Opole, opolskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka

  Usługi

  Pierwsza wizyta (konsultacja dietetyczna) 120 zł
  Indywidualny plan dietetyczny (e-dieta) na podstawie ankiety i konsultacji elektronicznej 150 zł
  Pakiet odchudzający (6 wizyt): pierwsza + 5 kontrolnych, analiza składu ciałą 510 zł
  Analiza nietolerancji pokarmowej fooddetective 450 zł
  Żywe szczepy bakterii kefir (saszetka) 28 zł
  Wizyta kontrolna 60 zł
  Wizyta pierwszorazowa dla par 200 zł
  Zwykła wizyta
  Plan dietetyczny 150 zł
  Pakiet odchudzający (4 wizyty): pierwsza + 3 kontrolne, analiza składu ciałą 400 zł
  Pakiet odchudzający (10 wizyty): pierwsza + 9 kontrolnych, analiza składu ciałą 730 zł
  Żywe szczepy bakterii jogurt l+ (saszetka) 28 zł
  Wizyta pierwszorazowa 120 zł
  Wizyta kontrolna dla par 100 zł
  Plan dietetyczny dla par 200 zł

  więcej

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
21 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna Dominika Matuszek

  Bardzo kompetentna Pani doktor, świetny fachowiec i do tego bardzo miła i sympatyczna osoba. Dokładnie i szczegółowo wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Zawsze chętnie pomaga. Bardzo polecam Panią doktor.

 • E
  Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna Dominika Matuszek

  Gorąco polecam, naprawdę świetny specjalista, znający się na swojej pracy. Wykazuje pełen profesjonalizm w kontakcie z pacjentem. Doradza i przekazuje mnóstwo cennych wskazówek. Naprawdę polecam.

 • Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna Dominika MatuszekUsługa: omówienie postępów w diecie

  Pani Dominika to bardzo miła osoba i świetny specjalista. Dzięki niej moje problemy zdrowotne zniknęły a dzięki odpowiednio dobranej diecie czuje się świetnie i tkanka tłuszczowa spada . Polecam każdemu

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna Dominika MatuszekUsługa: złe wyniki badań, fatalne samopoczucie, wzrost masy ciała

  Świetny specjalista, naprawdę zna się na tym co robi, pełny profesjonalizm, bardzo dobre podejście do klienta, indywidualnie dopasowana dieta pod osobę i jej potrzeby, bardzo pomocna, udziela dużo cennych wskazówek. Gorąco polecam, naprawdę warto umówić się na wizytę i dowiedzieć się ważnych informacji na swój temat.

 • M
  Lokalizacja: Poradnia Dietetyczna Dominika MatuszekUsługa: różne choroby wynikające z otyłości

  Do Pani Dominiki chodzę od końca 2015 roku.Ubyło mi 16,5 kilogramów.
  Ma odpowiednie podejście do mojej osoby.Potrafi zmotywować do walki. Daje odpowiednie wskazówki,wysłucha.Polecam.Konsultacje pełen profesjonalizm .Świetna specjalistka,ale także wspaniały człowiek.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Fantastyczna osoba.Profesjonalny dietetyk patrzący holistycznie na pacjenta. Pani Dominika ma niesamowitą wiedzę,która przekazuje jasnym dla pacjenta językiem.Jest w ciągłym kontakcie z pacjentem.

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Miło... Kompetenie...Doskonały Fachowiec. To Był 3 wizyta u Pani Dominiki... Nie zmieniam zdania zachwytu od pierwszego razu.

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Profesjonalistka, zawsze dobrze przygotowana. U mnie były widoczne efekty w krótkim czasie, ponadto moje samopoczucie zdecydowanie się poprawiło. Pani Dominika ma wysoką kulturę osobistą i jest bardzo sympatyczna, stwarza przyjazną i otwartą atmosferę do rozmowy.

 • A

  Witam Pani doktor Dominika jest przemila,sympatyczna i bardzo konkretna.Mowi o wszystkim,nie trzeba bylo o nic pytac.Bardzo polecam Pania doktor Dominike.

 • E

  Witam Pani doktor Dominika jest przemiła,sympatyczna i bardzo konkretna ☺ Mówi o wszystkim, nie trzeba było o nic pytać.

Pytania pacjentów (16)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Chcąc umówić się na spotkanie skorzystaj z kalendarza znanylekarz.pl.
  Zapraszam, także do kontaktu telefonicznego pod nr lub mailowego dominika@matuszekfit.pl.
  Przed pierwszą wizytą zapoznaj się z informacjami zamieszczonymi na stronie internetowej www.matuszekfit.pl. Pamiętaj, także że:
  Pierwsza wizyta (konsultacja) trwa ok. 90 min
  Wizyta kontrolna trwa do 30 min.
  Jak wygląda pierwsza wizyta:
  - Na pierwszą wizytę proszę zarezerwować ok. 90 minut czasu.
  - Podczas tego spotkania przeprowadzę szczegółowy wywiad żywieniowy (w jaki sposób się odżywiasz). Dowiem się ponadto w jaki sposób funkcjonujesz na co dzień i dlaczego zdecydowałaś się przyjść do dietetyka. Postaram się odpowiedzieć sobie na pytanie co jest powodem nadwagi, chorób dietozależnych czy inny problemów o podłożu żywieniowym. Jest to niezbędne dla przygotowania indywidualnego programu dietetycznego.
  - Wykonana zostanie analiza składu ciała przy pomocy profesjonalnego analizatora (patrz: analiza składu ciała).
  - Wykonane zostaną pomiary antropometryczne czyli pomiary: obwód ramienia, szyi, klatki piersiowej, talii, bioder oraz uda.
  - Założona zostaje kartoteka pomiarów potrzebna podczas konsultacji kontrolnych.
  - Omówiony zostanie indywidualny program żywieniowy. Informacje przekazywane są ustnie oraz w formie drukowanej zawierającej podstawowe punkty postępowania.
  - Indywidualne wytyczne jak: wykaz produktów spożywczych oraz jadłospis przekazywane są na kolejnej wizycie lub mailowo kilka dni po pierwszym spotkaniu z dietetykiem.

  Co należy zabrać ze sobą na pierwsza wizytę:
  - Polecam wykonanie badań kontrolnych krwi: morfologia, glukoza, cholesterol LDL, HDL, trój glicerydy, TSH, CRP. Ponadto proponuję wykonanie badania poziomu witaminy D3 (badanie 25 OHD3). Wyniki proszę zabrać ze sobą na pierwsze spotkanie. Jest to szczególnie wskazane w przypadku osób, które cierpią na choroby dietozależne jak: otyłość, cukrzyca, niedoczynność tarczycy, nadciśnienie itp.
  - Trzy dni przed wizytą proszę prowadzić dzienniczek, w którym zapisywane będą informacje o rodzaju, ilości i czasie spożywanych produktów.
  - Warto ubrać się w dopasowaną odzież lub założyć możliwość zdjęcia wierzchniej warstwy ubrania.

  Dietetyką zainteresowałam się na początku 2012 roku, kiedy z powodów zdrowotnych i niechęci do dalszej kuracji farmakologicznej wybrałam się do dietetyka. Rezultaty przyszły zaskakująco szybko, już po kilku spotkaniach zmniejszyłam ilość przyjmowanych leków a następnie zupełnie z nich zrezygnowałam. Dodatkowo straciłam kilka kilogramów. Obecnie cieszę się smukłą sylwetką i zdrowiem.
  „Kiedy zrozumiałam jak wiele można uzyskać i zmienić wprowadzając zasady zdrowego odżywania, pamiętając o aktywności fizycznej postanowiłam, że warto aby inni także, to zrozumieli i zarazili się pozytywnym spojrzeniem na jedzenie.”
  To był moment przełomowy. Moje doświadczenie skłoniło mnie do własnej pracy nad poszerzaniem wiedzy z zakresu dietetyki oraz zdobyciem odpowiednich kwalifikacji. W 2012 roku zdałam egzamin państwowy i zostałam dietetykiem.
  Rozpoczęłam wprowadzanie zmian we własnym domu i wśród najbliższych, w tym przypadku, także uzyskałam niesamowite rezultaty. Efekty mojej pracy szybko zostały zauważone przez szersze grono. Rozpoczęłam pracę z wieloma osobami cierpiącymi z powodu różnych chorób cywilizacyjnych jak: otyłość, cukrzyca, nadciśnienie itd. Chcąc im pomóc sama sobie pomagałam, poprzez zdobywanie cennego doświadczenia.
  „Najważniejsze jest indywidualne podejście do każdej osoby i problemu z jakim do mnie przychodzi.”
  Rozpoczęcie pracy z pacjentem poprzedzone jest długą rozmową podczas, której uzyskuje informacje na temat zasad odżywania, problemów zdrowotnych i nie tylko. Następnie proponuję zakres dalszej współpracy, indywidualny plan żywieniowy dobierając formę aktywności fizycznej. W celu monitorowania postępów, problemów i ewentualnego korygowania diety konieczne są systematyczne spotkania.
  Od 2007 roku pracuję jako nauczyciel akademicki na Politechnice Opolskiej. Prowadząc zajęcia ze studentami, także z dietetyki, zdobyłam cenne doświadczenia w pracy z drugim człowiekiem. Umiejętności te są moim atutem w pracy z pacjentem.

Specjalizacje

 • Dietetyk kliniczny

Choroby

więcej

Zdjęcia