Emilii Sczanieckiej 9a/10, 60-215 Poznań
Od 1 czerwca 2026 roku przyjmuję pod nowym adresem - ul. Emilii Sczanieckiej 9a/10.
Aktualnie nie przyjmuję nowych pacjentów.
01/06/2026
Poznań 1 adres
*** W przypadku odwołania wizyty w okresie krótszym niż 24h do wizyty, należy ją opłacić.***
Jestem psycholożką i psychoterapeutką w trakcie szkolenia w nurcie CBT. Pracuję wsparciowo, psychoterapeutycznie i seksuologicznie z pacjentami dorosłymi.
Zapraszam Cię na spotkanie jeśli doświadczasz trudności w codziennym funkcjonowaniu, chcesz lepiej rozumieć siebie i swoje emocje lub potrzebujesz wsparcia. Na spotkaniach będziemy wspólnie szukać źródła trudności, a następnie pracować nad konkretnymi strategiami radzenia sobie. W terapii poznawczo-behawioralnej koncentruję się na praktycznych rozwiązaniach, które pomagają w codziennym życiu.
Pracuję w obszarach takich jak:
trudności w relacjach z innymi,
zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne (OCD),
zaburzenia lękowe (zespół lęku uogólnionego, zespół lęku napadowego tj. ataki paniki, fobie, w tym fobia społeczna),
trudności w sferze seksualnej - obniżone/podwyższone libido, ból przy stosunku, zaburzenia erekcji, zaburzenia orgazmu,
obniżony nastrój i poczucie własnej wartości,
depresja,
zaburzenia osobowości,
kryzysy - emocjonalne, zawodowe, życiowe, relacyjne,
radzenie sobie ze stresem.
Doświadczenie praktyczne nabywałam w:
Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych “Dziekanka” im. A. Piotrowskiego w Gnieźnie,
Środowiskowym Domu Samopomocy "Zielone Centrum",
Centrum Wspierania Rodzin “Swoboda”,
Szpitalu Klinicznym im. Karola Jonschera,
Psychologiczno-Seksuologicznym Ośrodku Rozwoju i Terapii (PORT) w Poznaniu.
Byłam również wolontariuszką w fundacjach „Centrum Praw Kobiet” oraz „Czas Kobiet”, gdzie pomagałam kobietom doświadczającym przemocy.
Studia psychologiczne ukończyłam na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Szkolenie psychoterapeutyczne odbywam w Szkole Psychoterapii Centrum CBT EDU. Ukończyłam również 2-letnie studia podyplomowe "Seksuologia Kliniczna - Opiniowanie, Edukacja, Terapia" na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza.
Podstawą mojej praktyki jest bezwarunkowa akceptacja i empatia dla drugiej osoby oraz życzliwa i komfortowa atmosfera. Zapraszam tylko osoby dorosłe. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji, działam zgodnie z Kodeksem Etycznym Psychologa PTP (Polskiego Towarzystwa Psychologicznego). Jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej.
Emilii Sczanieckiej 9a/10, 60-215 Poznań
Od 1 czerwca 2026 roku przyjmuję pod nowym adresem - ul. Emilii Sczanieckiej 9a/10.
Aktualnie nie przyjmuję nowych pacjentów.
01/06/2026
43 opinie
Najczęściej wymieniane przez pacjentów
Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach
Współpracuje z Panią Dominiką już od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyt. Pani Dominika jest zawsze dobrze przygotowana, łączy wątki z poprzednio odbytych sesji, ponadto ma szeroką wiedzę ogólną, co skutkuje faktem, że potrafi się poruszać wśród problemów generacji Z, kwestii relacyjnych i partnerskich, a także z pewnością zrozumie problemy wieku dojrzałego.
Do Pani Dominiki trafiłem w trudnym dla siebie czasie i to była bardzo dobra decyzja. Jest bardzo profesjonalna, a jednocześnie empatyczna i naprawdę zaangażowana w rozmowę. Czuć, że szczerze słucha i interesuje się tym, co człowiek przeżył. Przy ciężkich tematach naprawdę przeżywała to razem ze mną, a nie tylko prowadziła wizytę. Daje poczucie zrozumienia i realnego wsparcia. Serdecznie polecam
Serdecznie polecam Panią Dominikę, jest świetnym słuchaczem. Dawno nie czułam się tak wysłuchana i zrozumiana. Czułam że ktoś mnie słucha i słyszy. Pani Dominika jest zaangażowań w rozmowę, uważnie przygląda się każdemu problemowi. Polecam
Przyjazna atmosfera, empatyczne podejście, trafne spostrzeżenia. Serdecznie polecam!
Profesjonalne podejście i zaopiekowanie się potrzebami pacjenta. Dziękuję!
Pani Dominika ma profesjonalne, a jednocześnie bardzo przyjazne podejście do pacjenta. Czułam się bardzo swobodnie podczas wizyt. Polecam!
Pani Dominika jest empatyczna, zaangażowana, przemiła i stwarza komfortową atmosfere
mgr Dominika Kościelniak
Bardzo dziękuję za te słowa.
Pani psycholog jest niesamowita – empatyczna i profesjonalna. Dzięki terapii zaczynam lepiej rozumieć siebie i radzić sobie z trudnościami. Czuję, że naprawdę robię postępy. Polecam z całego serca
mgr Dominika Kościelniak
Serdecznie dziękuję i bardzo się cieszę!
Pani Dominika prezentuje wspaniałe, profesjonalne podejście. Serdecznie polecam
Profesjonalne, a jednocześnie bardzo otwarte i przyjazne podejście do pacjenta. Zero oceniania, czułem się bardzo swobodnie w trakcie każdej z wizyt. Zdecydowanie polecam.