Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

ul. Jagiellońska 23, Zakopane
Dr n.med. Dominik Piskorski, specjalista ortodonta

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka, Karta płatnicza

Konsultacja ortodontyczna • od 450 zł

Aparaty ruchome • od 2 000 zł

Aparaty stałe • od 2 000 zł +2 więcej

Aparaty stałe estetyczne • od 3 000 zł

Wizyta kontrolna • od 250 zł


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ortodontów w pobliżu

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Ortodoncja

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja ortodontyczna


ul. Jagiellońska 23, Zakopane

od 450 zł

Dr n.med. Dominik Piskorski, specjalista ortodonta

Pozostałe usługi

Aparaty ruchome


ul. Jagiellońska 23, Zakopane

od 2 000 zł

Dr n.med. Dominik Piskorski, specjalista ortodonta


Aparaty stałe


ul. Jagiellońska 23, Zakopane

od 2 000 zł

Dr n.med. Dominik Piskorski, specjalista ortodonta


Aparaty stałe estetyczne


ul. Jagiellońska 23, Zakopane

od 3 000 zł

Dr n.med. Dominik Piskorski, specjalista ortodonta


Wizyta kontrolna


ul. Jagiellońska 23, Zakopane

od 250 zł

Dr n.med. Dominik Piskorski, specjalista ortodonta

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
15 opinii

M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Dr n.med. Dominik Piskorski, specjalista ortodonta Inny

Bardzo dobry specjalista z fajnym podejściem do pacjenta. Chodzę do niego od ponad roku i jestem bardzo zadowolona. Czuję zdecydowaną poprawę a jeszcze noszę aparat i lipbumper. Można powiedzieć, że uratował mi zęba (mam zatrzymanego w dziąśle), kilku dentystów radziło mi jego wycięcie i wstawienie sztucznego No ale po co to robić jak można mieć swój zdrowy ząb. Pod koniec maja będę mieć zakładany aparat na dolne zęby i jeśli zdziała on takie cuda jak z górny to (może i dziwne xD) ale już się cieszę:) No i nie mogę doczekać się końcowych rezultatów po roku


R
Użytkownik zweryfikowany

Dojeżdżam na wizyty z okolic Rzeszowa. Pan doktor od razu przeszedł do konkretów. Zaledwie po dwóch wizytach jestem szczęśliwą posiadaczką pełnego 'zestawu' ortodontycznego: lip bumper (góra/dół), oraz aparat z zamkami. Wielu 'specjalistów' w dziedzinie ortodoncji nie dawało mi szans na proste uzębienie, bez wcześniejszego zabiegu recesji dziąseł oraz usunięciu (czterech) ósemek. Pierwsza wizyta: 5/5. Druga: 4,5/5 (lip bumper na pierwszy rzut oka potrafi zszokować). Do wszystkiego się można przyzwyczaić. Dodam tylko, że przygoda z aparatem to moje podejście numer 2. Kilka lat temu nosiłam aparat ortodontycznym z zamkami metalowymi. Mam nadzieję, że w tym przypadku 'do dwóch razy sztuka'.


Użytkownik zweryfikowany

Dotkor Piskorski jest dobrym fachowcem.Jest specjalistą w dobrym znaczeniu tego słowa. W ortodoncji w tej dziedzinie, w której się specjalizuje jest polecanym lekarzem. Kompetentny,z dużą wiedzą, którą potrafi wykorzystac w praktyce.Efekty leczenia w bardzo krótkim czasie.Doktor wprowadził nowatorską technikę leczenia (CAD)- która działa bez ekstrakcji zebów. Polecam


A
Użytkownik zweryfikowany

Najlepszy dentysta w Małopolsce. Tak stwierdzał każdy stomatolog oglądając jego dzieło w mojej jamie ustnej przez ostatnią dekadę.
Po rocznych poszukiwaniach dentysty który podejmie się leczenia trafiłem do dr D. Piskorskiego. Miałem korony na górnych jedynkach które opadły o połowę swojej wysokości, a w jednej z nich złamany korzeń. Inni dentyści proponowali:
1) Spiłowanie 4 przednich dolnych zębów w celu wykluczenia ze zgryzu górnych jedynek (na szczęście po pierwszej wizycie uciekłem)
2) założenie mostu opartego na dwójkach z gwarancją 3 miesięczną (wiązało się to ze zniszczeniem 2 dobrych zębów)
3) Zastosowanie nowatorskiej techniki wszczepu kostnego cena na tamten okres 4000zł i szansa przyjęcia 40%
Dr Piskorski założył mi aparat ortodontyczny i za jego pomocą ustawił wszystkie zęby prawidłowo oraz wyciągnął złamany korzeń co pozwoliło mu osadzić koronę na jego pozostałej części. Korony jedynek połączył z dwójkami retajnerem i tak wytrzymało to 10 lat.
Oprócz aparatu i koron także usunął ósemki, założył kilka plomb i wykonał leczenie kanałowe. Do dziś wszystko się trzyma.
Na wizyty dojeżdżałem z Krakowa, bywało że na fotelu trzymał mnie 3 godziny.
Teraz gdy zgłosiłem się do niego w celu wymiany korony na nową, polecił mi innego dentystę specjalistę w dziedzinie implantologii. I to jest chyba największy jego atut, że jego priorytetem jest dobro pacjenta, a nie własny przychód.


C
Użytkownik zweryfikowany

Do doktora Piskorskiego trafiłam dzięki znajomej.wcześniej inna ortodontka nastawiła mnie na odcinanie wędzidełek,czystą masakrę i aparat przez conajmniej 2 lata.doktor na wstępie stwierdził,że wędzidełka nie ma sensu ruszać,zapowiedział,że ponoszę aparat 1,5 roku i będzie elegancko.po półtora roku zdjęłam aparat,efekty rewelacyjne,utrzymują się już 2 lata,chociaż mój entuzjazm do zakładania na noc plastikowych,,szczęk"podtrzymujących zęby,nie jest zbyt gorący.wizyty u pana doktora były mniej więcej co miesiąc,co kilka wizyt wymienialiśmy drut,za każdym razem gumki.w poczekalni rozmawiałam też z kilkoma innymi pacjentami,wszyscy podobnie zadowoleni.sam pan doktor jest niezwykle uprzejmy,a przy tym niezły jajcarz.to znaczy..z poczuciem humoru.a pani Agatka jest przekochana :) pozdrawiam i polecam!


D
Użytkownik zweryfikowany

brak wsparcia, empatii w stosunku do pacjentów (2ka dzieci - 1.5 roku leczenia) - zdecydowanie odradzam!!

dr n. med. Dominik Piskorski

Panie Danielu. Nie było Pana na ostatniej wizycie, więc ocenę swoją wyraża Pan na podstawie tego co Panu przekazano. Emocje są złym doradcą. Przemilczę więc kwestie emocjonalne i spróbuję Panu raz jeszcze wyjaśnić istotę problemu leczenia Pańskich dzieci , który w obecnej sytuacji, poniekąd na własne życzenie, stał się jeszcze większy, bo pozostają bez fachowej opieki.
Dla mnie, wciąż i zawsze na pierwszym miejscu jest dobro Pana syna i córki.
Przez ostatnie 1,5 roku i 7 wizyt kontrolnych udało nam się (razem, bo współpraca syna w noszeniu lip bumpera, maski twarzowej i rozkręcania hyraxa była istotą powodzenia) osiągnąć bardzo, bardzo dużo.
Z ortodontycznego punktu widzenia, to co jest teraz, to niebywały sukces. 50% pracy mamy wykonane.
Ale to nie koniec leczenia. Na tym etapie można zaprzepaścić to co zostało z trudem wypracowane. Przed Pańskim synem jest kilka kluczowych, bardzo ważnych i trudnych z ortodontycznego punktu widzenia, etapów.
1. podtrzymanie uzyskanych efektów z dalszą dystalizacją zębów bocznych, co oznacza wykonanie indywidualnego łuku podniebiennego i nowego lip bumpera i wprowadzanie kolejnych elementów aparatu;
2. po wyrznięciu się wszystkich zębów stałych uszeregowanie ich aparatem stałym, dalej w obecności lip bumpera i łuku podniebiennego.
Leczenie Pańskich dzieci prowadzę techniką CAD - coordinated arch developmnet.
Aby nie zaprzepaścić rewelacyjnego postępu w leczeniu, prowadzić je dalej powinien wyłącznie lekarz biegły w technice CAD. Każda inna technika ortodontyczna skończy się usunięciem zębów stałych a jeśli nawet zęby nie zostaną usunięte , to "rozpakowywanie" łuków zębowych na siłę, zakończy się recesjami dziąseł i problemami z przyzębiem w przyszłości.
Problemy ortodontyczne Pana dzieci należą do jednych z najtrudniejszych z jakimi się zmagałem. Zarówno pod kątem samej wady jak i niezmiernie skomplikowanych narzędzi jakie trzeba zastosować.
Tym samym, nie sposób przewidzieć wszystkiego od a do z na początku. Mimo szczegółowego planu leczenia, konieczne jest elastyczne podejście do problemów, które mogą się pojawić i które trzeba rozwiązać. Ważne, że każdy problem można rozwiązać. Życzę powodzenia.


G

Z tymi drucikami to się zgaszam :p Ale to drobiazgi w porównaniu z tym z czego mnie wyciągnął. Poprzedni ortodonta na dzień dobry powiedział mi, że nie powinnam się uśmiechać bo nieestetycznie wyglądam. Ponadto że mój przypadek jest beznadziejny, rezultaty niegwarantowane. Chciał mi skracać szczękę i śrubować. Wyszłam w takim stanie z gabinetu że pojechałam do domu z rykiem. Na szybko wyszukałam pierwszego lepszego byle innego ortodontę bo czas gonił (zaczęły mi wychodzić zęby...w tym wieku ! A te obok były zagrożone więc nie było żartów).

W Zakopanem u dr D. Piskorskiego dowiedziałam się że czeka mnie trochę pracy ale wszystko jest do zrobienia i że absolutnie beznadziejna nie jestem pod żadnym względem. Trochę mnie to podbudowało bo byłam już w fatalnym stanie...
Okazało się, że trafiłam szczęśliwie. Mimo wielu trudności (musiałam mieć zabieg kortykotomii :/) efekty są super. Aparat noszę już rok (może niedługo zdejmę :), wizyty mniej więcej raz w miesiącu, a co wizyta wybieram sobie kolor gumek na zamki czy jak to tam się zwie :) Nie ma problemu jak czasem nie mogę dojechać na czas albo muszę przełożyć wizytę.

Sam Pan doktor choć grzeczny wylewny nie jest i wydaje się strasznie poważny i rzeczowy a jak się uśmiecha to tak jakby chciał to ukryć he he :p ale wydaje mi się, że zna się na tym co robi, skoro nikt mi nie chciał pomóc a On nie widział większego problemu.


A

Najlepszy ortodonta u jakiego byłam. Jedyny z posród trzech, który zakonczył moje leczenie szybko i bezextrakcyjnie. Polecam.


M

Jestem na poczatku leczenia u pana dr, i jestem przekonany ze to swietny specjalista


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Ortodoncja