Moje doświadczenie

Usługi i ceny

  • Badania krwi zwierząt


  • Badanie RTG zwierząt


  • Chirurgia miękka zwierząt


  • EKG zwierząt


  • Endoskopia weterynaryjna


Adresy (2)

Dariusz Rzepka
Przychodnia weterynaryjna "OŁTASZYŃSKA"

Strachowskiego 37, Krzyki, 52-210 Wrocław

Powiększ mapę otwiera się w nowej karcie

Dostępność

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Dariusz Rzepka
GABINET WETERYNARYJNY DARIUSZ RZEPKA

Okulickiego 19A, Psie Pole, 51-215 Wrocław

Powiększ mapę otwiera się w nowej karcie

Dostępność

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

15 opinii

Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach

  • A

    Kotek oddany na przechowanie,duży , trochę rudy,miał problemy z wypróżnianiem.Pani doktor KASIA z wprawą zbadała kota podała leki,dała zalecenia.Po dobie pomogło!!Od lat jorzystam z tego gabinetu.Zawsze jestem zadowolony

     • GABINET WETERYNARYJNY DARIUSZ RZEPKA leczenie chorób wewnętrznych zwierząt  • 

  • K

    W poniedziałek wielkanocny udałem się do Poradni Ołtaszyńska po pomoc dla 5 letniego Wyżła Froda, oczekiwanie trwało 5,5 h.,Frodo zaczynał widocznie tracić siły, dostał krwotoku z odbytu, około 1 litra krwawego płynu. Dopiero po tym zdarzeniu i mojej interwencji został przyjęty. Lekarz stwierdził że najprawdopodobniej zatruł się jedzeniem lub środkiem chemicznym. Na drugi dzień udałem się do innej lecznicy, stan Froda się pogorszył, niestety lekarze, ani ja nie mogliśmy doprosić się o przesłanie dokumentacji medycznej. Wyniki otrzymałem dopiero o 18.45, ich brak spowolnił proces diagnostyczny. Karty informacyjnej nigd nie otrzymałem. Doktor Rzepka nie przeprowadził diagnostyki w kierunku chorób odkleszczowych co jest standardem. Niestety w drugiej lecznicy zdiagnozowano chorobę odkleszczową Babeszjozę, a w jej leczeniu niezwykle ważny jest czas postawienia diagnozy i podania leków. Mimo kilkudniowej walki o życie mojego Froda w Klinice nie udało się uratować jego życia.

     • Przychodnia weterynaryjna "OŁTASZYŃSKA" badania krwi zwierząt  • 

  • K

    Z całego serca polecam Pana doktora! Świetna opieka nad 10 letnim królikiem. Operacja zakończona powodzeniem. Lekarz odpowiadał na wszystkie moje wątpliwości i pytania.

     • Przychodnia weterynaryjna "OŁTASZYŃSKA" ortopedia zwierząt  • 

  • M

    Można odetchnąć z ulgą zostawiając zwierzęta Panu Dariuszowi. Ogromny profesjonalizm, obszerna wiedza i wielkie serce dla zwierząt !

     • Przychodnia weterynaryjna "OŁTASZYŃSKA" leczenie chorób wewnętrznych zwierząt  • 

  • J

    Super doktor,profsjonalne podejscie,wzsystko tłumaczy i objaśnia...uratował mojego Demona.Piesek miał powazne złamanie łapy tylnej,nikt nie chciał się podjąć.Trafiłam do doktora,operacja trwała 5godzin za tydzień ściągamy gips dziekuję w imieniu moim i Demonka.Joanna

     •  • 

  • D

    miałam tę nieprzyjemność trafić z moim duszącym się kotem ok. 22:00 do gabinetu doktora, gdyż oferuje swoją pomoc 24 h na dobę, a mieszkam w okolicy i tu było najbliżej, a każda minuta miała znaczenie. Pan doktor mimo mojego przerażenia był opryskliwy, niedelikatny dla mojego kota, zrobił zdjęcie RTG, dał zastrzyk z witaminami, bo jak sam powiedział -nie zaszkodzi i jakiś steryd. Powiedział, nie przedstawiając diagnozy, ani podejrzeń, że trzeba na serie zastrzyków przyjść. Potem odebrał telefon od jakiejś Pacjentki, której pies miał cieczkę i nie szczędził niewybrednych żartów - mało to było zabawne i tym bardziej grzeczne.. no i przyszło do płacenia.. jako że wizyta nocna to 600zł !!! myślałam, że padnę.. za dwa zastrzyki z czego jeden bo 'nie zaszkodzi' i zdjecie rtg to chyba lekka przesada... ja wszystko rozumiem, że zarwane noce itp. ale oczywiście nie jestem klientką, a mój kot pacjentem Pana doktora. Następnego dnia pojechałam z kotem do innego weterynarza, dokładnie na ul. Wiśniową. Ceny takie jak wszędzie, kot został skierowany na usg serca, okazało się, że cierpi na kardiomiopatię przerostową i wkrótce trzeba było go uśpić.. ciekawe jak długo Pan doktor faszerowałby go sterydami i witaminami za jakieś makabryczne pieniądze.. nie polecam, bo nie znoszę naciągactwa i igrania z ludzkimi emocjami.

     •  • 

  • M

    Bardzo dobry lekarz, godny polecenia,żadnych pytań nie pozostawia bez odpowiedzi :) leczył mojego psa, zawsze wszystko tłumaczył i objaśniał- Panie doktorze dziękuję za wszystko co zrobił Pan dla mojego Jerrego

     •  • 

  • A

    Dziękuję za uratowanie jeża. Pan Doktor nie pobrał honorarium za leczenie "dzikusa" z ulicy, zapłaciłam jedynie za leki. Dziękuję także w imieniu kolczastego malucha :)

     •  • 

  • Ogólnie doktora polecam, jest po prostu świetny i ma podejście do zwierząt, zna się na swoim fachu i widać, że robi to z pasji.
    Jednak, jeżeli ktoś zamierza leczyć swojego zwierzaka na Strachowskiego to radze tylko u doktora, bo słyszałam, że jest tam jeszcze jakiś nie miły lekarz, który ma zero podejścia do zwierząt i jest trochę nerwowy... Ale ogólnie to klinikę bardzo i to bardzo polecam :) Sama leczę u doktora swoje 4 kotki :)

     •  • 

  • Komentarze piszą zazwyczaj niezadowoleni - tak to już jest. Pan Doktor Rzepka to ciężko i z poświęceniem pracujący człowiek z dużym doświadczeniem weterynaryjnym i świetnie wyposażonym gabinetem. Leczenie zwierząt to bez wątpienia jego powołanie. Leczę u niego zwierzaki od samego początku "Ołtaszyńskiej" - szczury, koty, pies... Nigdy nie zawiódł !

     •  • 

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania