Adres

Glanów 103, Stare Miasto, Kraków
Gabinet weterynaryjny "SAGITTARIUS"

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych weterynarzy w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

W swojej praktyce zajmuję się głównie chorobami koni. Dziedziny medycyny weterynaryjnej, w których mogę pomóc: Ortopedia: znieczulenia przewodowe oraz...

Zobacz pełen opis

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
9 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet weterynaryjny "SAGITTARIUS" Inny

Lekarz bardzo kompetentny, dociekliwy, z ogromną wiedzą i doświadczeniem w chorobach koni. Dodatkowym atutem jest świetne podejście do zwierzaków i ich właścicieli . Dr Polakiewicz bardzo dokładnie zbadał mojego konia, przeprowadził diagnostykę , postawił trafną diagnozę i wdrożył skuteczne leczenie. Bardzo polecam!


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Doskonały weterynarz! Dokładnie zbadał konia, wytłumaczył co zwierzakowi dolega, jakie zaleca dalsze leczenie, a jakie jest ewentualne wyjście awaryjne. Idealne podejście do zwierząt - cierpliwe, miłe lecz zdecydowane.
Zdecydowanie polecam!


I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Pan doktor Polakiewicz posiada dwie najważniejsze dla mnie cechy które powinien mieć każdy lekarz weterynarii - fachową wiedzę oraz wrażliwość dla swoich zwierzęcych pacjentów . Żaden inny weterynarz nigdy nie zajął się moimi zierzakami z taka dokładnością, wnikliwą diagnostyką i jednocześnie spokojnym, cierpliwym podejściem . Nawet w trudnej, stresującej sytuacji człowiek czuje że jego ukochany koń jest w dobrych rękach !


Użytkownik zweryfikowany

Fantastyczny lekarz i każdemu polecam usługi doktora. Cierpliwy i szczery, nie wciska klientom bzdur a przedstawia realną sytuację! Raz jeszcze serdecznie polecam .


B
Użytkownik zweryfikowany

Lekarz dokładnie taki, jaki być powinien. Nade wszystko ważny jest koń, nie pieniądze- u tego learza daje się to bardzo odczuć. Wreszcie na mojej okolicy lekarz z powołania, kochający pracę jaką wykonuje. Dysponuje już nowoczesnymi metodami leczenia, co również się bardzo chwali, super podejście do konia, wyczerpujące odpowiedzi. Zawsze można liczyć na poradę przez telefon, co czasem w przypadku koni jest niezmiernie istotne. Polecam, lekarz wyśmienity, niestety "unikat" patrząc na wielu innych dla których najważniejsze są pieniądze, nie chęć ratowania życia zwierząt.


J
Użytkownik zweryfikowany

Rewelacyjne podejście do koni, lekarz z powołania, ogromne doświadczenie i wiedza , cechuje go cierpliwość, chętnie odpowiada na pytania i udziela dobrych rad, bezbłędnie stawia diagnozy, moim zdaniem NAJLEPSZY specjalista który kiedykolwiek leczył moje konie, serdecznie polecam ! w skali od 1 do 10 daje 150 !


A
Użytkownik zweryfikowany

Cierpliwy,dociekliwy,widać że praca z konmi to jego zywioł,stara się wszelkimi mozliwościami pomóc pacjentom.
Trafnie zdiagnozował u mojego konia zapalenie oskrzeli i dzieki szybkiemu podaniu odpowiednich leków infekcja została wyleczona.w przypadku kiedy sam nie może podjechać i podać antybiotyk wysyła osobe kompetentą tak że nie trzeba martwic się o ciągłość leczenia.na każde pytanie potrafi odpowiedzieć wyczerpującą.Szczerze polecam.


B
Użytkownik zweryfikowany

Lekarz z powołania, cierpliwy, spokojny z bardzo dobrym podejsciem do koni. Duża wiedza i doświadczenie, zwłaszcza w kolkach, ochwatach, chorobach kopyt. Wykonuje badania rtg, usg, labolatoryjne, szuka przyczyn i leczenia również trudnych przypadków chorób. Polecam.


K
Użytkownik zweryfikowany

Warto jednak szukać. Doskonały specjalista, cierpliwy, z doskonałym podejściem i olbrzymią wiedzą. Weterynarz z powołania. Widać że praca z końmi sprawia mu przyjemność, zachęca do oglądania usg czy rtg wszystko tłumaczone nawet po kilka razy, odpowiada na każde pytanie wyczerpująco.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

W swojej praktyce zajmuję się głównie chorobami koni. Dziedziny medycyny weterynaryjnej, w których mogę pomóc: Ortopedia: znieczulenia przewodowe oraz...

Zobacz pełen opis

Powiązane wyszukiwania