Dariusz Parkitny, stomatolog Strzelce Opolskie

lek. dent. Dariusz Parkitny

Stomatolog

4 opinie

Zapisz


Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

os. Piastów Śląskich 21, Strzelce Opolskie
Specjalistyczna Praktyka Stomatologiczna.

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
4 opinie

K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Stomatologiczna.

Doktor Parkitny jest prawdziwym fachowcem w swojej dziedzinie. Doskonale zna się na swojej pracy. Polecam wizytę w jego gabinecie zarówno w potrzebie plombowania zębów, jak i wyrywania. Niedawno miałam wyrywaną 8, zabieg odbył się szybko i bez komplikacji. Szczerze polecam!


M
Użytkownik zweryfikowany

dziwne rzeczy tu czytam...doktor D.P. to świetny profesjonalista,to właśnie u niego wyleczyłam się ze strachu i odrazy do lekarzy stomat.,w gabinecie jest luz i dzięki temu nie myślę o bólu.Człowiek jest odstresowany.A o tym,że doktor ma fach w rękach nie świadczy opinia tylko moja-jednej marnej pacjentki ale tych wszystkich stałych pacjentów,którzy oblegają poczekalnię.Mój 11-letni syn też od zawsze chodzi do tego gabinetu i do innego nie chce.Dzieci chyba są najbardziej szczere w tym co mówią,prawda? Ja jestem spokojna o swoją klawiaturę:) a na doktora można zawsze liczyć.Komu coś tam nie pasi to przecież może się udać do innego lekarza-wolny wybór.Pozdrawiam. Marzena.


R
Użytkownik zweryfikowany

Moje dziecko twierdzi,że to najlepszy dentysta na świecie,a ja wierzę Swemu dziecku..mi także wyleczył .wszystkie zęby,za przystępne pieniądze,no i ta atmosfera w gabinecie,polecam


R
Użytkownik zweryfikowany

Dlaczego odradzam , po wizycie byłem dosyć zniesmaczony ponieważ pacjent który był leczony przede mną został obgadany niesmacznymi żartami (ciekawe co mówił o mnie)poza tym leczenie pacjentów hurtowo nie idzie w parze z jakością,byłem zawiedziony leczeniem zęba w 15minut i następny proszę.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania