Adres

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
6 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: N.Z.O.Z. leczenie kanałowe

Ząb został wyleczony kanałowo bez żadnego bólu. Nawet znieczulenie odbywa się praktycznie nieodczuwalnie. Pan doktor chętnie wszystko wyjaśni. Ponadto jest bardzo kulturalny i kompetentny. Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu tego stomatologa.


D
Użytkownik zweryfikowany

jedyny dentysta w okolicy, który ma serce dla pacjenta, trafiłam do doktora z ósemką, którą inni bali się usuwać - doktor sobie z nią poradził - żadnych komplikacji i wielka ulga. bardzo polecam


D
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry specjalista na w dodatku przemiły czlowiek. spokojnie wytlumaczyl co nalezy zrobic, podczas leczenia dbał o komfort pacjenta, z czystym sumieniem polecam takiego stomatologa wszystkim małym i duzym. Na pewno przyjade do pana doktora ze swoja 7- letnia córka. Dorota z Płońska


W
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry dentysta. Polecam, miła atmosfera, bezstresowe leczenie, doktor z dużą wyrozumiałością podchodzi do każdego pacjenta. Polecam :)


A
Użytkownik zweryfikowany

do doktora trafiłam z okropnym bólem zęba, zapisał antybiotyk i termin wizyty na za tydzień - ząb przestał boleć i odpuchłam, a po tygodniu rozpoczęłam leczenie zęba. Na szczęście odbyło się bez usuwania, bo doktor w porę zareagował. Doktor Łojek odradza rwanie - uważa to za ostateczność, proponuje leczenie, Zęby stałe są jedne i muszą starczyć do końca życia. Dziękuję za fachową radę i bezbolesne leczenie.


A
Użytkownik zweryfikowany

Wspaniały dentysta! Dzięki Doktorowi moja 8-letnia córeczka przestała wreszcie bać się dentysty! Polecam z całego serca! Fachowa i miła atmosfore, bezstresowa, doktor z dużą wyrozumiałością podchodzi do małego pacjenta. Polecam!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie