Lek.

Dariusz Lewandowicz

Gastrolog, Diabetolog, Biegły sądowy

13 opinii

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: cukrzyca

  Pan doktor opiekuje się moim ojcem, który jest bardzo trudnym pacjentem. Doktor jest doskonałym diagnostą. Jest cierpliwy, skuteczny, potrafi rozmawiać że starszym człowiekiem. DZIĘKUJĘ ❤

  lek. Dariusz Lewandowicz2017-09-28

  Dziękuje bardzo za komentarz. Tata nie jest trudnym pacjentem, ma tylko swoje zdanie i tylko swoje :)). Bardzo miły straszy Pan. Proszę pozdrowić Tatę i bardzo cierpliwą Mamę. Dziękuje :)

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  Specjalizacje

  • Diabetologia
  • Choroby wewnętrzne
  • Gastroenterologia

  Choroby

  • choroby narządów wewnętrznych
  • choroby układu krążenia
  • choroby przewodu pokarmowego
  • cukrzyca

  Usługi

  Przychodnia Specjalistyczna Medmar w Zduńskiej Woli

  Iwaszkiewicza 4 F, 98-220 Zduńska Wola, łódzkie

  Badanie i porada lekarska 100 zł

  Medicor

  Wrocławska 28., 63-400 Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie

  Badanie i porada lekarska 100 zł

  Pytania od pacjentów

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz w ciągu 48h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom
  Pytanie dotyczące cukrzyca

  Cukrzyca II stopnia,nadwaga.

  Mam problemy z cukrzyca II stopnia,cukrzyca pomalu ruinuje mi organizm.Prosze o jadlospis dla mnie.
  Dariusz Lewandowicz Gastrolog, Diabetolog, Biegły sądowy Kalisz
  Proszę zgłosić się do dietetyka. Jadłospis to bardzo indywidualna sprawa . Należy uwzględnić wiele danych, takich jak : płeć, wiek, wzrost, masę ciała, rodzaj pracy i aktywności fizycznej, schorzenia dodatkowe , leki, wyniki badań dodatkowych..... konieczna jest wizyta u dietetyka i lekarza.

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  13 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: cukrzyca

   Pan doktor opiekuje się moim ojcem, który jest bardzo trudnym pacjentem. Doktor jest doskonałym diagnostą. Jest cierpliwy, skuteczny, potrafi rozmawiać że starszym człowiekiem. DZIĘKUJĘ ❤

   lek. Dariusz Lewandowicz2017-09-28

   Dziękuje bardzo za komentarz. Tata nie jest trudnym pacjentem, ma tylko swoje zdanie i tylko swoje :)). Bardzo miły straszy Pan. Proszę pozdrowić Tatę i bardzo cierpliwą Mamę. Dziękuje :)

  • Lokalizacja: Medicor

   Bardzo dobry lekarz interesujący się pacjentem a nie kasą.Dogłebnie przeprowadza wywiad i słucha a nie udaje.Po wizycie pacjent dalej go interesuje i udziela porad telefonicznie.
   Szkoda tylko , że nie wielu jest takich jak Pan daktor Lewandowicz.

   lek. Dariusz Lewandowicz2017-09-25

   Dziękuję za komentarz. Pozdrawiam

  • Lokalizacja: Przychodnia Specjalistyczna Medmar w Zduńskiej WoliUsługa: wizyta kontrolna

   Świetny diabetolog. Prowadzi moja cukrzycę, dzięki jego radom mam bardzo dobre wyniki. Zawsze dokładnie odpowiada na moje pytania, perfekcyjnie potrafi dobrać insulinoterapię i jest na bieżąco z nowinkami technicznymi dotyczącymi np. glukometrow.

   lek. Dariusz Lewandowicz2017-07-27

   Dziękuję bardzo. Najważniejsze jest zaufanie pacjenta i odpowiednie podejście do problemu :)

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne Med-Gastr

   Doktor godny polecenia! Byłam najprawdopodobniej najgorszym przypadkiem choroby jelit z jaki Pan Dr, się zetknął!!! Dr.Hause miałby zagadkę na conajmniej 15 odcinkow :) Ale nie dr.Lewandowicz! Trafna diagnoza i idalnie dobrane leki "zrobiły robotę" :) Jeszcze raz dziękuję!!!!

   lek. Dariusz Lewandowicz2017-07-27

   Pani Joanno, Pani podejście do problemów zdrowotnych jest nieco alternatywne, a moja próba przekonania Pani do unikania fast foodów początkowo napotkała duży opór, ale.... kropla drąży skałę. Pozdrawiam, życzę wytrwania w podjętych postanowieniach.... :)

  • Lokalizacja: Medicor

   Jesteśmy mega zadowoloni z wizyt u Pana doktora. Bardzo miły, zaangażowany i przedewszystkim wizyta nie trwa 5 min :), ponieważ Pan doktor tłumaczy co i jak :) potrafi odpowiedzieć na każde pytanie z dużym zaangażowaniem. Bardzo dobrze dobrane leki :) jeszcze raz bardzo dziękuje :) Jagoda

   lek. Dariusz Lewandowicz2017-07-27

   Dziękuje bardzo za zaufanie.Mam nadzieję,że finał Państwa planów będzie bardzo owocny :)

  • Lokalizacja: Przychodnia Specjalistyczna Medmar w Zduńskiej WoliUsługa: badanie i porada lekarska

   Wielokrotnie korzystałem z porad dr Lewandowicza. Wyjątkowo skrupulatny i wszechstronnie wykształcony lekarz. Potrafił mi pomóc w problemach gastrycznych, diabetologicznych, ale również zdiagnozował zapalenie płuc, którego "nie wysłuchał" inny doktor. Do jego opinii mam zawsze pełne zaufanie. Ma też duże poczucie humoru co wprowadza dobrą atmosferę podczas wizyty i poprawia nastrój pacjenta.

   lek. Dariusz Lewandowicz2017-05-09

   Dziękuje. Pozdrawiam. Może miałem "lepsze" słuchawki? To oczywiście żart. Choroby są dynamiczne i czasami objawy kliniczne mają dużą zmienność i ich brak w danej chwili może szybko się zmienić. Ważna jest kontrola lekarska w razie braku poprawy po poprzedniej diagnozie i leczeniu. Życzę zdrowia.

  • Lokalizacja: ZZOZ Oddział InternistycznyUsługa: badanie i porada lekarska

   Doktor Lewandowicz to nie tylko świetny specjalista, który potrafił znaleźć rozwiązanie na mój nietypowy problem zdrowotny. To również człowiek, który swoim empatycznym podejściem sprawił, iż uwierzyłam, że mogę normalnie żyć. Dziękuję Doktorze! Odmieniłeś życie moje i moich bliskich!!!

   lek. Dariusz Lewandowicz2017-05-04

   Dziękuje. Wiara w siebie i pomoc najbliższych przynosi czasami więcej korzyści , niż wszystkie dostępne leki. Powodzenia :)

  • Lokalizacja: ZZOZ Oddział InternistycznyUsługa: Inny

   Do gabinetu pana doktora trafiłam po kłopotach z refluksem, które trwały już od bardzo dawna i żaden z poprzednich lekarzy nie był w stanie mi pomóc. Miałam wykonywane wiele badań.... które były bardzo nieprzyjemne... delikatnie mówiąc. Pan doktor prawidłowo zdiagnozował mój przypadek. Po dwóch miesiącach terapii widzę poprawę i jestem pełna nadziei, że nareszcie będzie wszystko w porządku. Bardzo rzetelny i kompetentny a jednocześnie fajnie podchodzący do pacjenta... jak do człowieka. POLECAM

   lek. Dariusz Lewandowicz2017-05-17

   Dziękuję bardzo. Życzę zdrowia. Pozdrawiam

  • Lekarz o niesamowitej wiedzy i doświadczeniu. Przemiły, kompetentny, dokładny. Traktuje pacjenta z ogromną uwagą i poważnie, co niestety w dzisiejszym świecie jest bardzo rzadko spotykane. Ciesze się, że spotkałam tak doskonałego specjalistę. Leczenie wdrożone przez pana doktora, przyniosło ogromną poprawę, Szczerze polecam Pana doktora.

   lek. Dariusz Lewandowicz2017-03-03

   Dziękuję bardzo za opinie. Chyba domyślam się od kogo. Pozdrawiam i życzę samych sukcesów i wytrwałości.

  • Dobry medyk z intuicją zawodową - postawił trafną diagnozę i przeprowadził skuteczne leczenie pozostając przy tym życzliwy i ludzki.

   lek. Dariusz Lewandowicz2017-03-03

   Dziękuje za opinię. Życzę powodzenia. Pozdrawiam.