• problem zjelitami

  Witam błagam o pomoc co dalej robić. Mój problem to bóle pod prawym żebrem i w prawym dole biodrowym. śluz w kale. biegunki po smażonym i częste zaparcia.ból jets stały i tępy.Została wykonana gastroskopia:wsyztsko ok- Helicobacter dodatni- przeleczony, Kolonoskopia z wejsciem do jelita kretego ok. próby… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Dariusz Lewandowicz

  Miała Pani szeroki zakres diagnostyki. Ustalone badanie MR jelita cienkiego ( enterokliza MR wydaje się uzasadnione. Kalprotektyna może być podwyższona w wielu sytuacjach np.po wysiłku fizycznym, stosowaniu… Więcej

 • Dzień dobry,
  Szanowny Panie Doktorze, moim problemem jest refluks z którym to borykam się od ok. 5 lat, miałem co rok wykonywane gastroskopie, leczenie było prowadzone przez lekarza Gastroenterologa. Ostatnia gastroskopia została wykonana w maju.2017r w którym jako rozpoznanie kliniczne zapisano… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Dariusz Lewandowicz

  Witam. Oczywiście leczenie przez internet jest niemozliwe. Brak opisu badania endoskopowego dodatkowo utrudnia interpretacje. Jeśli brak efektów leczenia należy rozważyć 24 godzinnna pH-metrie i manometria… Więcej

Adresy i cenniki usług

Doświadczenie i kwalifikacje

Specjalizacje

 • Diabetologia
 • Choroby wewnętrzne
 • Gastroenterologia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
11 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Lokalizacja: Przychodnia Specjalistyczna Medmar w Zduńskiej WoliUsługa: wizyta kontrolna

  Świetny diabetolog. Prowadzi moja cukrzycę, dzięki jego radom mam bardzo dobre wyniki. Zawsze dokładnie odpowiada na moje pytania, perfekcyjnie potrafi dobrać insulinoterapię i jest na bieżąco z nowinkami technicznymi dotyczącymi np. glukometrow.

  lek. Dariusz Lewandowicz2017-07-27

  Dziękuję bardzo. Najważniejsze jest zaufanie pacjenta i odpowiednie podejście do problemu :)

 • Lokalizacja: Centrum Medyczne Med-Gastr

  Doktor godny polecenia! Byłam najprawdopodobniej najgorszym przypadkiem choroby jelit z jaki Pan Dr, się zetknął!!! Dr.Hause miałby zagadkę na conajmniej 15 odcinkow :) Ale nie dr.Lewandowicz! Trafna diagnoza i idalnie dobrane leki "zrobiły robotę" :) Jeszcze raz dziękuję!!!!

  lek. Dariusz Lewandowicz2017-07-27

  Pani Joanno, Pani podejście do problemów zdrowotnych jest nieco alternatywne, a moja próba przekonania Pani do unikania fast foodów początkowo napotkała duży opór, ale.... kropla drąży skałę. Pozdrawiam, życzę wytrwania w podjętych postanowieniach.... :)

 • J
  Lokalizacja: Medicor

  Jesteśmy mega zadowoloni z wizyt u Pana doktora. Bardzo miły, zaangażowany i przedewszystkim wizyta nie trwa 5 min :), ponieważ Pan doktor tłumaczy co i jak :) potrafi odpowiedzieć na każde pytanie z dużym zaangażowaniem. Bardzo dobrze dobrane leki :) jeszcze raz bardzo dziękuje :) Jagoda

  lek. Dariusz Lewandowicz2017-07-27

  Dziękuje bardzo za zaufanie.Mam nadzieję,że finał Państwa planów będzie bardzo owocny :)

 • K
  Lokalizacja: Przychodnia Specjalistyczna Medmar w Zduńskiej WoliUsługa: badanie i porada lekarska

  Wielokrotnie korzystałem z porad dr Lewandowicza. Wyjątkowo skrupulatny i wszechstronnie wykształcony lekarz. Potrafił mi pomóc w problemach gastrycznych, diabetologicznych, ale również zdiagnozował zapalenie płuc, którego "nie wysłuchał" inny doktor. Do jego opinii mam zawsze pełne zaufanie. Ma też duże poczucie humoru co wprowadza dobrą atmosferę podczas wizyty i poprawia nastrój pacjenta.

  lek. Dariusz Lewandowicz2017-05-09

  Dziękuje. Pozdrawiam. Może miałem "lepsze" słuchawki? To oczywiście żart. Choroby są dynamiczne i czasami objawy kliniczne mają dużą zmienność i ich brak w danej chwili może szybko się zmienić. Ważna jest kontrola lekarska w razie braku poprawy po poprzedniej diagnozie i leczeniu. Życzę zdrowia.

 • Lokalizacja: ZZOZ Oddział InternistycznyUsługa: badanie i porada lekarska

  Doktor Lewandowicz to nie tylko świetny specjalista, który potrafił znaleźć rozwiązanie na mój nietypowy problem zdrowotny. To również człowiek, który swoim empatycznym podejściem sprawił, iż uwierzyłam, że mogę normalnie żyć. Dziękuję Doktorze! Odmieniłeś życie moje i moich bliskich!!!

  lek. Dariusz Lewandowicz2017-05-04

  Dziękuje. Wiara w siebie i pomoc najbliższych przynosi czasami więcej korzyści , niż wszystkie dostępne leki. Powodzenia :)

 • E
  Lokalizacja: ZZOZ Oddział InternistycznyUsługa: Inny

  Do gabinetu pana doktora trafiłam po kłopotach z refluksem, które trwały już od bardzo dawna i żaden z poprzednich lekarzy nie był w stanie mi pomóc. Miałam wykonywane wiele badań.... które były bardzo nieprzyjemne... delikatnie mówiąc. Pan doktor prawidłowo zdiagnozował mój przypadek. Po dwóch miesiącach terapii widzę poprawę i jestem pełna nadziei, że nareszcie będzie wszystko w porządku. Bardzo rzetelny i kompetentny a jednocześnie fajnie podchodzący do pacjenta... jak do człowieka. POLECAM

  lek. Dariusz Lewandowicz2017-05-17

  Dziękuję bardzo. Życzę zdrowia. Pozdrawiam

 • Lekarz o niesamowitej wiedzy i doświadczeniu. Przemiły, kompetentny, dokładny. Traktuje pacjenta z ogromną uwagą i poważnie, co niestety w dzisiejszym świecie jest bardzo rzadko spotykane. Ciesze się, że spotkałam tak doskonałego specjalistę. Leczenie wdrożone przez pana doktora, przyniosło ogromną poprawę, Szczerze polecam Pana doktora.

  lek. Dariusz Lewandowicz2017-03-03

  Dziękuję bardzo za opinie. Chyba domyślam się od kogo. Pozdrawiam i życzę samych sukcesów i wytrwałości.

 • K

  Dobry medyk z intuicją zawodową - postawił trafną diagnozę i przeprowadził skuteczne leczenie pozostając przy tym życzliwy i ludzki.

  lek. Dariusz Lewandowicz2017-03-03

  Dziękuje za opinię. Życzę powodzenia. Pozdrawiam.

 • W

  Bardzo dobry lekarz , kompetentny, zaangażowany i do tego bardzo uprzejmy.
  Zajmował się moim synem na oddziale internistycznym w Ostrowie Wlkp. ale mieliśmy wrażenie jakby to był szpital prywatny albo serialowa Leśna Góra. Lekarz, który traktuje pacjenta jak człowieka a nie kolejny przypadek.
  Szczerze polecam!

  lek. Dariusz Lewandowicz2017-03-03

  Dziękuję bardzo. Mam nadzieję ,że dalsze problemy będą mniejsze i dadzą się rozwiązać szybciej. Pozdrawiam.

 • T

  Specjalista, któremu można bez wahania zaufać. Drobiazgowy i pełen empatii dla pacjenta. Bardzo duży zakres wiedzy. Szczerze polecam !

  lek. Dariusz Lewandowicz2017-03-03

  Dziękuję bardzo Panie Tomaszu za opinie. Nie ukrywam,że leczenie Pana to duże wyzwanie. Jednocześnie Pana podejście do problemu jest wybitnie inspirujące . Serdecznie pozdrawiam i życzę wytrwałości.