Lek.

Dariusz Kotulski

Ortopeda, Chirurg

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne OrthicusUsługa: złamanie szyjki kości promieniowej

  Bardzo dobry doktor o złotym sercu. Miły, sympatyczny i życzliwy. Bardzo pomógł synowi i wreszcie postawił właściwą diagnozę. Panie Doktorze jesteśmy bardzo wdzięczni!

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Specjalista ortopedii i ortopedii dziecięcej. Wieloletni asystent w Oddziale Urazowo-Ortopedycznym Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie. Współpracuje także z Specjalistycznym Szpitalem Ortopedyczno Rehabilitacyjnym „Górka” w Busku Zdroju. Specjalizuje się w chirurgicznym leczeniu skrzywień kręgosłupa u dzieci i młodzieży (skoliozy). Współzałożyciel i członek międzynarodowej grupy roboczej zajmującej się leczeniem chirurgicznym skolioz u dzieci przy użyciu instrumentarium "rosnącego". Specjalizuje się także w leczeniu schorzeń ortopedycznych wieku dziecięcego, nierówności kończyn, urazów narządu ruchu u dzieci i młodzieży.
   Autor i współautor licznych publikacji naukowych oraz prezentacji ustnych na zjazdach krajowych i zagranicznych.

  Specjalizacje

  • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

  Choroby

  • schorzenia kręgosłupa u dzieci - wady wrodzone, deformacje, urazy
  • schorzenia kręgosłupa u dorosłych
  • wady wrodzone narządu ruchu: dysplazja stawu biodrowego, stopa końsko szpotawa, wrodzone ubytki i deformacje kończyn, nierówność kończyn, etc.
  • choroba Perthesa, złuszczenie głowy kości udowej
  • złamania i urazy narządu ruchu u dzieci i dorosłych
  • stany zapalne kości i stawów
  więcej

  Usługi

  Centrum Medyczne Orthicus

  ul. Turniejowa 73, Podgórze Duchackie, 30-619 Kraków, małopolskie

  Konsultacje specjalistyczne w zakresie ortopedii i traumatologii – dorośli i dzieci
  Usg narządu ruchu (stawy, mięśnie, ścięgna, tkanki miękkie) – pełny zakres
  Punkcje stawów i zmian w tkankach miękkich pod kontrolą usg, podawanie leków dostawowych pod kontrolą usg
  Schorzenia kręgosłupa – leczenie wad wrodzonych, rozwojowych, deformacji, urazów. specjalizuje się w chirurgiczna korekcja skrzywień kręgosłupa u dzieci i młodzieży (skolioz), w tym nowatorska metodą przy użyciu instrumentarium "rosnącego",
  Ortopedia dziecięca: wady wrodzone (dysplazja stawu biodrowego, stopa końsko szpotawa, wrodzone ubytki i deformacje kończyn), schorzenia ortopedyczne wieku dziecięcego (choroba perthesa, złuszczenie głowy kości udowej), schorzenia neuroortopedyczne
  Urazy narządu ruchu u dzieci i młodzieży, w tym urazy sportowe,
  Leczenie schorzeń ortopedycznych kręgosłupa u osób dorosłych (skrzywienia kręgosłupa, zmiany zwyrodnieniowe),
  Traumatologia narządu ruchu u dzieci i dorosłych - leczenie chirurgiczne złamań i urazów narządu ruchu, leczenie powikłań złamań i urazów narządu ruchu (brak zrostu, stany zapalne tkanki kostnej)

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  36 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne OrthicusUsługa: złamanie szyjki kości promieniowej

   Bardzo dobry doktor o złotym sercu. Miły, sympatyczny i życzliwy. Bardzo pomógł synowi i wreszcie postawił właściwą diagnozę. Panie Doktorze jesteśmy bardzo wdzięczni!

  • Rewelacyjny specjalista, wspaniały czlowiek, konkretny, sympatyczny. Operowal mnie z powodu poglebionej kifozy piersiowej i efekt jest rewelacyjny. Polecam z całego serca gdyż w lepsze ręce nie mogłam trafic. Jeszcze raz bardzo dziękuję Panie Doktorze

  • M

   Wspaniały człowiek a jeszcze lepszy specjalista operował mojego syna 2 razy . Godny polecenia .Dziekujemy Panu

  • Od ponad dziesięciu lat operuje moją córkę - jest fantastycznym lekarzem i nie wyobrażam sobie komukolwiek innemu powierzyć dziecka, dziekuję Panu bardzo

  • Wspaniały lekarz liczymy u niego syna od 2 lat miał 8 zabiegów i efekty są rewelacyjne skoliozy dziecieńca dziękujemy panie doktorze.

  • Rewelacyjny specjalista i cudowny człowiek! Prawie 8 lat temu operował mnie w Prokocimiu na skoliozę. Przed operacją szczegółowo przedstawił technikę i sposób wykonywanego zabiegu, określił czas rekonwalescencji, uprzedził o ewentualnych niepożądanych skutkach. Zawsze poświęcił mi tyle czasu ile potrzebowałam, aby odpowiedzieć na pytania rozhisteryzowanej i przerażonej nastolatki. Rozwiał wszystkie moje wątpliwości, wzbudził we mnie entuzjazm i pomógł opanować nerwy. Na skutek wypadków operowana byłam jeszcze dwa razy. Dotychczas wiem, że w razie nagłej potrzeby mogę zwrócić się o pomoc. Zawsze mogę na niego liczyć. Jest bardzo konkretny, rzeczowy, ale też niewiarygodnie serdeczny i sympatyczny. Wie, jak rozmawiać z pacjentami. Pomijając jego kompetencje i profesjonalizm, wzbudza zaufanie. Ma niewiarygodne pokłady spokoju i opanowania, które daje odczuć pacjentom i rodzicom. Mimo 3 operacji skoliozy normalnie pracuję (fizycznie), studiuję. Wszystkie śruby i pręty które -mówiąc kolokwialnie - mam w sobie, nie przeszkadzają mi w normalnym, codziennym funkcjonowaniu. Dr Kotulski przeprowadził masę podobnych operacji i każdy pacjent którego znam, z podobnymi przypadłościami podziela moje zdanie.
   Drodzy Pacjenci! To też jest człowiek, też może mieć gorszy dzień. Jego praca jest niewiarygodnie ciężka i stresująca, odpowiada za los każdego swojego pacjenta. Trochę wyrozumiałości! :)

  • O

   Bylismy na usg stawow biodrowych z nasza coreczka. Jestesmy zadowoleni z przebiegu badania i polecamy, szczegolnie dla dzieci z ulozeniem posladkowym.

  • M

   Wysokiej klasy specjalista, polecam wszystkim. Badanie i diagnoza wykonana sprawnie i co najważniejsze rzetelnie. Zrobił więcej niż pewnie powinien gdyż nie tylko zbadał dziecko ale również pokazał jak prawidłowo trzymać malucha.

  • M

   Doktor Kotulski to najlepszy ortopeda jakiego spotkałam na swojej drodze. Mój syn (9 lat) był leczony u trzech ortopedów. Dopiero jak spotkałam Doktora uwierzyłam, że są dobrzy specjaliści. Mój syn nie będzie kaleką. DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE ZA OKAZANE SERCE.

  • M

   Nasza córeczka miała dysplazję stawów biodrowych, Pan doktor podjął odpowiednie leczenie i po kilku miesiącach bioderka, są w porządku. Bardzo konkretny, miły i ciepły człowiek, z podejściem do dzieci, zawsze ma dobre słowo dla rodziców. Zdecydowanie polecam.