Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

J.Piłsudskiego 35F / 2, Jelenia Góra
Gabinet Lekarski

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych pediatrów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

11 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
O
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry i konkretny lekarz. Tłumaczy prosto i jasno pobudzając do myślenia i refleksji. Gorąco polecam. Ja jestem bardzo zadowolony.


G
Użytkownik zweryfikowany

Absolutnie nie zgadzam się z negatywnymi opiniami. Pana Doktora cechuje fachowe a jednocześnie ludzkie podejście do pacjenta, jest przede wszystkim skuteczny. Polecam Pana Doktora Jechalskiego wszystkim, którzy potrzebują pomocy.

Warto podkreślić, iż miejsce w którym przyjmuje Doktor Jechalski daje poczucie prywatności i komfortu, nie ma nic wspólnego z niemiłą atmosferą " korytarza w przychodni ", gdzie pacjent jest zmuszony wysiadywać na rządku krzesełek pod drzwiami z tabliczką " psychiatra".


M

Moja córka była na badaniu u lekarza. Wyszła zdenerwowana, przez pół dnia nie mogła dojść do siebie. Pytał ją dlaczego np. nie jest naćpana; zarzucał jej, ze kłamie i zmyśla. Wydał opinie po 10-15 minutach, podważając opinię wielu innych szanowanych lekarzy. Jak taki człowiek może być biegłym sądowym? Jak taki człowiek, wyzuty z etyki może być lekarzem? Słyszałam wiele podobnych opinii, ale nie wierzyłam, dopóki córka sama nie doświadczyła "fachowości" lekarza na sobie.


J
Użytkownik zweryfikowany

Facet konkretny i rzeczowy. Z Karpińską z OIK-u ma niewiele wspólnego. Bo w OIK siedzi dr Zasępa. Nie mam zastzreżeń do dr Jechalskiego. Czasami taki lekarz musi być konkretny i nazwać rzeczy po imieniu żeby pacjent zrozumiał. Ja wlazłam do gabinetu z wielkim rykiem a już po pierwszej wizycie mi ulżyło i nawet się uśmiechnęłam. Dr tłumaczy wszystko prosto co jest jego zaletą


F
Użytkownik zweryfikowany

Wspaniały lekarz, konkretny, rzeczowy, szczery. Dzięki wiedzy i kompetencjom doktora Jechalskiego udało mi sie pokonac wiele trudnosci zyciowych .


A
Użytkownik zweryfikowany

Lekarz nie stosuje sie do etyki lekarskiej

Bylam tam kiedys z mama ktora chorowala na pewne zaburzenie psychiczne zszokowalo mnie zachowanie tego lekarza ktory poprostu drwil z mamy.
Rozumiem.... pacjeci ktorzy cierpia na chorzenia natury psychicznej nie sa latwi ale na Boga nikt nie przychodzi do psychiatry tylko po to by ktos z niego drwil ....
To sumtne ,ze mozna sie natknac na takich lekarzy znam kilku psychiatrow w tym miescie i w zyciu nie widzial tak grubianskiego lekarza

Odradzam!


G

mi pomógł leczyć córkę wykształconą osobę,jasno przedstawiając skutki tej choroby niczego nie ukrywając i mówiąc co mnie jeszcze spotka ,uważam go za osobę kompetentną. zmartwiona


G

Z relacji pacjentów oraz oraz ich skarg mających wcześniej z nim kontakt jednoznacznie wynika, iż brak mu podstawowych kompetencji,a o etyce już nie wspomnę.
Przede wszystkim jednak z wypowiedzi osób szykanowanych przez władze miasta
i na podstawie jego dotychczasowych działań jednoznacznie można stwierdzić, iż jest dyspopzycyjnym , podporządkowanym i odpowiednio wywiązyjącym się z zleconych mu zadań przez decydentów Jeleniej Góry /ma spore osiągnięcia w eliminowaniu osób"politycznych" i niewygodnych władzom Jeleniej Góry.
Pracuje w komisji orzecznictwa /jest przewodniczącym składu orzekającego d/s orzekania o niepełnosprawności/ w Powiatowym Zespole d/s Orzekania o Niepełnosprawności w Jeleniej Górze przy Al. Jana Pawła II 7 i między innymi ściśle współpracuje z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej oraz Ośrodkiem Interwencji Kryzysowej pod batutą Dyrektor Marii Karpińskiej/również zasłużonej
jak w/w urzędom/, mieszczącymi się w tym samym budynku.
Oby nikomu zdrowemu, ale niewygodnemu władzom nie przydarzyło się być zmuszonym , broń Panie Boże, diagnozowanym przez tego zwyrodnialca....!!!


M
Użytkownik zweryfikowany

Nie zgadzam się z tymi opiniami.Pan doktor pomógł mi wyjść z silnej depresji głównie dzięki psychoterapii.leczę się u Pana doktora nadal, mogę już pracować i cieszyć z rodziny. Nadal potrzebuje jego pomocy bo chcę zmienić swoje postępowanie, które doprowadziło mnie do choroby. prawda, ze czasami potrafi dowalić.zła byłam nie raz na niego ale przekonałam się,że wie co robi.Polecam go tym którzy potrzebują pomocy.


M
Użytkownik zweryfikowany

Ja także nie mam najlepszych wspomnień co do wizyt u Pana doktora.oprócz kupy wydanych pieniędzy mój stan zdrowia się nie zmienił.Pan doktor uwielbia wypisywać antydepresanty i tyle z jego pomocy.Raczej bliżej do uzależnienia niż wyleczenia.Odradzam z czystym sumieniem.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie