Daria Kołaczek, dietetyk Wieluń

mgr Daria Kołaczek

Zapisz

Dietetyk więcej

4 opinie

Zapisz

Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

ul. Wojska Polskiego 2 (nad Apteką P. Burchacińskich) gabinet nr 3, Wieluń
Kubek smakowy - zdrowe podejście do Twojego sposobu żywienia

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Gotówka, Przelew na konto
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych dietetyków w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem absolwentką Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu na kierunku Technologia Żywności i Żywienie Człowieka ze specjalnością Żywienie Człowieka....

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Otyłość
  • Cukrzyca
  • Nadwaga
Pokaż wszystkie leczone choroby

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

4 opinie pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Kubek smakowy - zdrowe podejście do Twojego sposobu żywienia chęć zrzucenia zbędnych kilogramów

Szczerze polecam Panią Darię jeśli ktoś szuka dietetyka profesjonalistę. Pani Daria posiada ogromną wiedzę i doświadczenie z zakresu dietetyki i potrafi indywidualnie podejść do każdego klienta. Osobiście skorzystałem z usług Pani Darii i muszę przyznać, że od pierwszej wizyty byłem bardzo zaskoczony jak bardzo poważnie i indywidualnie Pani Daria podeszła do mojego problemu z jakim do Niej przyszedłem. Chciałbym zaznaczyć, że jako chyba nieliczny na rynku dietetyk Pani Daria prosi o przyjście z badaniami krwi i tarczycy, co od razu pokazuje, że wszystkie zalecenia które później dostałem zostały szczegółowo dobrane do moich wyników. W gabinecie Pani Darii, zostałem dokładnie zważony oraz zmierzony został obwód mojego ciała w kilku miejscach. Dostałem wstępne wskazówki jak postępować z moją dietą a po wizycie otrzymałem dokładne zalecenia i jadłospis na cały miesiąc. Warto też zaznaczyć, że jadłospis jest tak ułożony, że potrawy można stosować wymiennie, jeśli coś nam bardziej smakuje. Jeśli chodzi o wyniki to już po tygodniu było to zauważalne, a finalnie w ciągu 2 miesięcy schudłem 10kg. Osobiście bardzo polecam usługi Pani Darii wszystkim moim znajomym i rodzinie, bo jestem przykładem tego, że jeśli zaufa się profesjonaliście to chudnięcie nie jest tak ciężkie jak się to wydaje a rezultaty są szybko i bez strasznych wyrzeczeń.
Pozdrawiam
Łukasz Filipiak

mgr Daria Kołaczek

Dziękuję za podzielenie się swoimi spostrzeżeniami. U każdego redukcja postępuje w indywidualnym tempie i mogą mieć na to wpływ również czynniki poza żywieniowe. Jakkolwiek cieszę się, że współpraca ze mną jest dla Pana nadal owocna.


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu pooperacyjny jadłospis

Trafiłam do Pani Darii z polecenia. Mam 38 lat, 3 miesiące temu urodziłam zdrowego synudia i do 23 grudnia nasze życie to była bajka. ???? Mamy też z mężem jeszcze dwoje starszych dzieci- synuś, 6 lat, niejadek i córeczka- 4 latka. Nasz horror jedzeniowy zaczął się gdy w grudniu pierwszy raz mąż zawiózł mnie do ambulatorium z silnym bolem- brzuch i plecy. Diagnostyka pokazała dużo i małe kamienie woreczka żółciowego???? i zaczął się koszmar co zjadłam lądowałam na nospie lub w ambulatorium. W ostatnim czasie miałam trzy ataki tygodnioeo- schudłam 25 kg, miałam wstręt do jedzenia czegokolwiek. A tu karmię piersią dziecko???? ostatni atak był wywołany kleikiem ryżowym z gotowana marchewka więc nie było na co czekać i poddałam się operacji wycięcia woreczka. Zalecenie poszpitalne... Dieta lekkostrawna... U mnie przerażenie jak to teraz wszystko pogodzić, co jeść by się wzmocnić i bym dobrze się czuła.
Znajomą poleciła mi Panią Darię - skontaktowałam się, ustaliliśmy zasady współpracy i ani się nie obejrzałam a miałam gotowe zalecenia, jadłospis, przepisy jak co gotować i podpowiedzi jakie produkty wybierać.

Najbardziej jestem Pani Darii wdzięczna za:
- profesjonalne podejście;
- chęć pomocy i wyczucie tematu
- konsultacje telefoniczno- mailową;
- wyłuskanie w moich wynikach badań istotnych informacji;
- profesjonalny wywiad zywieniowo- zdrowotny;
- dyskrecję;
- przepisy jak dane danie sporządzić;
- proste potrawy ????

Wcześniej kilkakrotnie korzystałam z porad dietetyków- poza konsultacja właściwie skończyło się na niczym, nie czułam się wtedy wysłuchana czego ja potrzebuję. U Pani Darii wręcz przeciwnie- najpierw było wysłuchanie mnie, bez narzucania własnych mądrości.

Ps. Mój 6 letni synek niejadek dosłownie wsunął 3 talerze krupniku a o mięso prosił by mu dołożyć- co mu się nigdy nie zdarzyło by prosić o mieso.
Kaszę mannę z bananem gotowana na sposób Pani Darii pałaszowal ze smakiem choć mojej nie rusza ????

Mnie Pani Daria bardzo pomogła w trudnym momencie i polecam ją jako dietetyczkę w 100 procentach. Niech się Pani działalność rozwija ???? kibicujemy.
Karolina Juszkiewicz

mgr Daria Kołaczek

Cieszę się, że mogłam pomóc. Wszystkiego dobrego, również posiłków :)


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu dietoterapia

Pani doktor bardzo miła i sympatyczna osoba pomogła mi schudnąć w 4 miesiace na tyle żebym w końcu zaczeła sie czuć super we własnym ciele. Diety fajnie ułożone i smaczne polecam


W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Kubek smakowy - zdrowe podejście do Twojego sposobu żywienia alergia na salicylany

Poszedłem do Pani Darii z prośbą o pomoc w dobraniu odpowiedniej diety przy mojej chorobie jaką jest alergia na salicylany. Juz po pierwszym tygodniu stosowania diety oraz przyjmowaniu odpowednich suplomentow i witamin poczulem efekty i poprawe. Dieta bardzo smaczna odpowiednio dobrana do moich potrzeb. Osiągnąłem przy tym określony cel redukcję wagi do 85 kg. Czuję się bardzo dobrze. Pani Dario jeszcze raz serdecznie dziekuje za pomoc


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem absolwentką Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu na kierunku Technologia Żywności i Żywienie Człowieka ze specjalnością Żywienie Człowieka....

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Otyłość
  • Cukrzyca
  • Nadwaga
Pokaż wszystkie leczone choroby

Powiązane wyszukiwania