Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

Jestem chirurgiem plastycznym z wieloletnim doświadczeniem. Wykonuję bardzo szeroką gamę zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Dla optymalnego rezultatu często… więcej

Adresy i cenniki usług

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Jestem chirurgiem plastycznym z wieloletnim doświadczeniem. Wykonuję bardzo szeroką gamę zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Dla optymalnego rezultatu często łączę zabiegi z obu tych dziedzin.

  Serdecznie zapraszam do zapoznania się z moją stroną internetową www.chirurgiaplastycznadd.pl


  Języki obce:

  biegle w mowie i piśmie: angielski, niemiecki, holenderski, flamandzki
  w stopniu komunikatywnym: francuski, rosyjski

Specjalizacje

 • Chirurgia plastyczna
 • Chirurgia ogólna

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
12 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J

  Polecam Panią Doktor Dobaczewską, jest wspaniałym człowiekiem i bardzo dobrym lekarzem chirurgiem. Zabieg korekcji uszu przebiegł pomyślnie, jestem bardzo zadowolona z otrzymanego rezultatu !

 • J

  Zdecydowalam się na wykonanie zabiegu korekcji uszu, w klinice Pani Dobaczewskiej. Szczerze mówiąc nie odczułam zbytnio atmosfery " zabiegu", ponieważ cudowna muzyka w tle oraz wszechobecne uśmiechy po prostu mi na to nie pozwoliły :D. Pani doktor doskonale wie co robi, przy tym jest niesamowicie miła i konkretna. Podczas zabiegu jedyne co mi przeszkadzało to swędzący mnie nos. Uwaźam, że ta klinika zasługuje na najwyższą ocenę, naprawdę. I nie piszę tego dlatego, że urzekł mnie Pan Janusz pracujący przy recepcji. Aczkolwiek uważam, że posiadanie tak kompetentnego człowieka na tym stanowisku to dodatkowy atut tego miejsca. Kilka razy zdarzyło mi się zadzwonić do kliniki między kontrolami i za każdym razem Pan Janusz udzielał mi wyczerpujących odpowiedzi. No i herbatkę zaparzy w poczekalni i zagada. :D Kolejno warto tu powiedzieć o higienie pracy w tym miejscu. Czysto, pachnąco i sterylnie. Więcej chyba nie potrzeba. Widać, że ktoś włożył dużo serca w tę klinikę. Cudowny personel, dzięki któremu najważniejszy moment mojego życia stał się jeszcze lepszy. I może dziwnym być to, że opisuje to miejsce w samych superlatywach, ale co zrobić skoro minusów nie widzę.

  Obecnie jestem po kontroli dzieła Pani Darii i zachwycam się nim z chwili na chwilę coraz bardziej.
  Polecam Polecam Polecam.
  I pozdrawiam całą załogę! Do zobaczenia za 6m-cy :D

 • Opinia z dnia 18-11-15 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

  Dowiedz się więcej

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Przemiło,fachowo,efekt wspaniały,bardzo jestem zadowolona,już jest pięknie,bardzo jestem zadowolona,na pewno, w razie potrzeby, skorzystam ponownie.

 • Opinia z dnia 20-03-15 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

  Dowiedz się więcej

 • Witam! Pierwszy raz postanowiłem wystawić jakąkolwiek opinie, ponieważ w praca którą wykonuje Pani Daria jest wręcz nieoceniona i zasługuje na pochwały w każdym najdrobniejszym nawet szczególe. Jeżeli poddadzą się Panstwo jakimkolwiek zabiegom u Panii Darii, otrzymacie w zamian mistrzowsko wykonana prace oraz dostepnośc w jakichkolwiek poradach prawie, że 24/24 :) Ja poddałem sie zabiegowi korekcji odstajacyhc uszów i jedyne co moge powiedzieć to REWELACJA. Druga bardzo istotna rzecz i również wymagająca wielkiej pochwały to personel w klinice Panii Darii, Panie Januszu big ups dla Pana. Trzecia rowniez bardzo istotną kwestia jest higiena, oraz estetyka, która panuje w klinice. Nic tylko pozazdroscic a wam Panstwo goraco polecam z całego serca gdyz takie decyzje skutkuja na lata. Pozdrawiam Serdecznie. D.P

 • Witam!
  Bardzo chciałabym polecić Panią Dr.Darię Dobaczewską, robiłam u niej zabieg korekcji uszu. Szczerze takiego efektu się nie spodziewałam - jest Super!!!! Jestem już prawie miesiąc po tym zabiegu i codziennie patrząc w lustro jestem pełna zachwytu. Co tu pisać...? - po prostu profesjonalizm.
  Szczerze POLECAM
  L.M.

 • Jestem zadowolona z efektów zabiegu korekcji uszu. Jeśli chodzi o podejście do pacjenta to pani doktor nie należy do zbyt uprzejmych kobiet. Nie otrzymałam żadnych informacji na temat przebiegu i postępowania z uszami w czasie rekonwalescencji. O wszystkim dowiadywałam się m.in. z internetu. W trakcie zabiegu pani doktor aplikowała mi jakieś słabe znieczulenie, gdyż cały czas odczuwałam ból i jej to sygnalizowałam... Poza tym pani doktor bardzo się spociła podczas wykonywania operacji i nie mogła złapać tchu ze zmęczenia. Pozdrawiam!

 • Pani Doktor to zdolny chirurg plastyczny i wspaniały człowiek. 15 lipca miałam operacje rekonstrukcji piersi...Dzięki Pani Doktor mogę poczuć się w 100 % kobietą. Piersi mają wymarzony kształt i rozmiar.

 • Już podczas mojej pierwszej wizyty w poradni Pani Doktor wzbudziła we mnie zaufanie. W kontakcie z pacjentem bardzo konkretna i rzeczowa, a przy tym kulturalna i sympatyczna. W pełni poddałem się Jej „rozkazom” i zaleceniom. Finałem terapii był profesjonalnie przeprowadzony zabieg operacyjny zakończony powodzeniem. Jestem zadowolony z wyników leczenia.
  Pani Doktor Daria Dobaczewska to bardzo dobra lekarka, świetna merytorycznie a przy tym miła osoba.
  Z czystym sumieniem polecam wszystkim przyszłym pacjentom.
  Zdzisław T.