lek.

Danuta Trybuś

verifiedCreated with Sketch.

Laryngolog

17 opinii +dodaj

lek. med. Danuta Trybuś – laryngolog z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w leczeniu pacjentów w warunkach ambulatoryjnych oraz szpitalnych. Lekarz o dużych kompetencjach w zakresie… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
17 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Katowice, ul. Karłowicza 11Usługa: powiększone migdałki

  Była to moja pierwsza wizyta. Pani Doktor przeprowadziła szczegółowy wywiad, dokładnie mnie zbadała i wszystko wytłumaczyła. Serdecznie polecam!

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Już dawno nie byłam u tak kompetentnego, miłego i rzeczowego lekarza. Dokładne badanie oraz wywiad, a do tego Pani Doktor na bieżąco tłumaczyła mi "co i dlaczego" :) Polecam serdecznie!

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LuxMed - Medycyna Rodzinna, Katowice, ul. Bogucicka 14Usługa: konsultacje laryngologiczne

  bardzo miła Pani doktor ze spokojem podeszła do mojego problemu i co ważne aktywnie słuchała co mam do powiedzenia, jaki jest problem i objawy. Dopytywała o wszystko co mogło jej pomóc w diagnozie. Spokojnie wszystko wyjaśniła.

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna - TychyUsługa: konsultacje laryngologiczne

  Bardzo sprawnie i rzeczowo pani daktor traktuje pacjenta, bylam pierwszy raz, więc przeprowadzila dokladny wywiad i badanie Polecam.

 • R
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna - TychyUsługa: badanie laryngologiczne

  Bardzo miła Pani Doktor, po opisaniu moich dolegliwości dostałem konkretne informacje o możliwych przyczynach, przyjemna atmosfera, bez pośpiechu, rzeczowo. Polecam

 • K
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna - TychyUsługa: zapalenie zatok

  Bardzo miła pani doktor, konkretna. Dokladnie przeprowadza badanie oraz wywiad.Wyraźnie wszystko tłumaczy .
  Polecam

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LuxMed - Medycyna Rodzinna, Katowice, ul. Bogucicka 14Usługa: konsultacje laryngologiczne

  Pani Doktor bardzo kompetentna, sympatyczna, uśmiechnięta i rzetelna. Zaspokoiła moją naturalną ciekawość (choć jej o to nie prosiłam), tłumacząc funkcjonowanie moich organów, które badała. Dobrze przychodzić do lekarza, który nie tylko wie "skąd, jak i dlaczego", ale jeszcze się tym dzieli i edukuje pacjenta :) Serdecznie polecam, szczególnie, że tydzień po wizycie przy stosowaniu się do zaleceń i używaniu przepisanych lekarstw widzę znaczną poprawę mojego stanu, z którym borykałam się przez ostatnie miesiące. Panią Doktor pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego, oby było więcej takich lekarzy :)

 • R
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna - TychyUsługa: konsultacje laryngologiczne bol gardla

  To moja pierwsza wizyta i jestem z niej zadowolony badania wedlug mnie wykonane fachowo i dokladnie a jaki bedzie efekt leczenia to dopiero czas zweryfikuje i po zakonczeniu leczenia bedzie mozna w pelni ocenic lekarza

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Konkretna, sympatyczna, rzeczowa osoba. Czekam teraz na poprawę zdrowia zgodnie z zaleceniami. Polecam Panią Doktor, kolejnym pacjentom.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Wizyta trwała 30 minut. Pani doktor wykonała badania przeprowadziła wywiad i wszystko wyjaśniła. Nie było u niej widać zniecierpliwienia. Wszystko przebiegło tak jak bym sobie tego życzył.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • lek. med. Danuta Trybuś – laryngolog z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w leczeniu pacjentów w warunkach ambulatoryjnych oraz szpitalnych. Lekarz o dużych kompetencjach w zakresie swojej specjalizacji, łączy wiedzę praktyczną z uzupełnianymi na bieżąco wiadomościami o nowych metodach i lekach, które zwiększają skuteczność terapii w różnego rodzaju chorobach i dolegliwościach laryngologicznych. Życzliwa wobec pacjentów, komunikatywna, poszukująca optymalnych sposobów leczenia infekcji i schorzeń oraz zapobiegania im.

Specjalizacje

 • Otorynolaryngologia

Edukacja

 • Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach