lek.

Danuta Trybuś

Laryngolog

16 opinii +dodaj

Umów wizytę 17 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

lek. med. Danuta Trybuś – laryngolog z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w leczeniu pacjentów w warunkach ambulatoryjnych oraz szpitalnych. Lekarz o dużych kompetencjach w zakresie… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • lek. med. Danuta Trybuś – laryngolog z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w leczeniu pacjentów w warunkach ambulatoryjnych oraz szpitalnych. Lekarz o dużych kompetencjach w zakresie swojej specjalizacji, łączy wiedzę praktyczną z uzupełnianymi na bieżąco wiadomościami o nowych metodach i lekach, które zwiększają skuteczność terapii w różnego rodzaju chorobach i dolegliwościach laryngologicznych. Życzliwa wobec pacjentów, komunikatywna, poszukująca optymalnych sposobów leczenia infekcji i schorzeń oraz zapobiegania im.

Specjalizacje

 • Otorynolaryngologia

Ukończone szkoły

 • Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
16 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Już dawno nie byłam u tak kompetentnego, miłego i rzeczowego lekarza. Dokładne badanie oraz wywiad, a do tego Pani Doktor na bieżąco tłumaczyła mi "co i dlaczego" :) Polecam serdecznie!

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LuxMed - Medycyna Rodzinna, Katowice, ul. Bogucicka 14Usługa: konsultacje laryngologiczne

  bardzo miła Pani doktor ze spokojem podeszła do mojego problemu i co ważne aktywnie słuchała co mam do powiedzenia, jaki jest problem i objawy. Dopytywała o wszystko co mogło jej pomóc w diagnozie. Spokojnie wszystko wyjaśniła.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna - TychyUsługa: konsultacje laryngologiczne

  Bardzo sprawnie i rzeczowo pani daktor traktuje pacjenta, bylam pierwszy raz, więc przeprowadzila dokladny wywiad i badanie Polecam.

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna - TychyUsługa: badanie laryngologiczne

  Bardzo miła Pani Doktor, po opisaniu moich dolegliwości dostałem konkretne informacje o możliwych przyczynach, przyjemna atmosfera, bez pośpiechu, rzeczowo. Polecam

 • K
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna - TychyUsługa: zapalenie zatok

  Bardzo miła pani doktor, konkretna. Dokladnie przeprowadza badanie oraz wywiad.Wyraźnie wszystko tłumaczy .
  Polecam

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LuxMed - Medycyna Rodzinna, Katowice, ul. Bogucicka 14Usługa: konsultacje laryngologiczne

  Pani Doktor bardzo kompetentna, sympatyczna, uśmiechnięta i rzetelna. Zaspokoiła moją naturalną ciekawość (choć jej o to nie prosiłam), tłumacząc funkcjonowanie moich organów, które badała. Dobrze przychodzić do lekarza, który nie tylko wie "skąd, jak i dlaczego", ale jeszcze się tym dzieli i edukuje pacjenta :) Serdecznie polecam, szczególnie, że tydzień po wizycie przy stosowaniu się do zaleceń i używaniu przepisanych lekarstw widzę znaczną poprawę mojego stanu, z którym borykałam się przez ostatnie miesiące. Panią Doktor pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego, oby było więcej takich lekarzy :)

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna - TychyUsługa: konsultacje laryngologiczne bol gardla

  To moja pierwsza wizyta i jestem z niej zadowolony badania wedlug mnie wykonane fachowo i dokladnie a jaki bedzie efekt leczenia to dopiero czas zweryfikuje i po zakonczeniu leczenia bedzie mozna w pelni ocenic lekarza

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Konkretna, sympatyczna, rzeczowa osoba. Czekam teraz na poprawę zdrowia zgodnie z zaleceniami. Polecam Panią Doktor, kolejnym pacjentom.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta trwała 30 minut. Pani doktor wykonała badania przeprowadziła wywiad i wszystko wyjaśniła. Nie było u niej widać zniecierpliwienia. Wszystko przebiegło tak jak bym sobie tego życzył.

 • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: ropień okolomigdałowy

  16września z mężem po wcześniejszym telefonie do Pani doktor przyjechalismy do szpitala w Katowicach gdzie pani doktor miała dyżur bardzo miła uprzejma bardzo dobrze zajęła się mężem,po konsultacji pani doktor zabrała się do cięcia usunęła ropę z migdała oczywiście ze znieczuleniem oczywiście mówiła cały czas co robi ulżyła mężowi w cierpieniach przepisała recepty wytłumaczyła dokładnie podeszła do pacjeta z ogromnym sercem i oddaniem to jest złoty człowiek z ogromnym sercem bardzo dziękujemy za pomoc i pełne oddanie się pacjentowi Pani doktor Danuta Trybuś jest pani wielka o złotym sercu więcej takich lekarza jak pani doktor jeszcze raz dziękujemy za miłą i przyjemną wizytę wdzięczne małżeństwo z Sosnowca