Aktualności

Adresy (2)

Drewnowska 55a/2, Łódź
Centrum Medyczne Damed Dr n. med. Danuta Polak-Słaboszewska


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w wieku od 10 lat
Karta płatnicza, Gotówka
42 233..... Pokaż numerPacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online (opis) • 200 zł


1. Odwołanie Konsultacji online, nie uczestniczenie w Konsultacji online przez Pacjenta lub późne przybycie na Konsultację online przez Pacjenta
Pacjent może odwołać Konsultację online do 12 godzin przed umówioną godziną jej rozpoczęcia. W celu odwołania Konsultacji online, Pacjent może użyć linka wysłanego przez Profesjonalistę lub może odwołać Konsultację online za pomocą Serwisu. Opłaty za Konsultację online zapłacone przez Pacjenta z góry zostaną w takim przypadku zwrócone przez Profesjonalistę, przy czym zwrot powinien nastąpić w terminie 14 dni od dnia odwołania Konsultacji online. Opłata zostanie zwrócona przez Profesjonalistę taką samą metodą, jaką użył Pacjent do uiszczenia opłaty za Konsultację online chyba, że Pacjent i Profesjonalista ustalą inaczej. Profesjonalista upoważniony jest do zatrzymania nie więcej niż 5% wysokości opłaty stanowiącej koszty dokonania zwrotu.
W przypadku, gdy (i) Pacjent odwoła Konsultację online na mniej niż 12 godzin przed umówioną godziną jej rozpoczęcia, (ii) Pacjent nie uczestniczy w Konsultacji online lub (iii) Pacjent spóźnia się do Konsultację online co najmniej 10 minut, Konsultacja zostanie odwołana. Profesjonalista zachowuje prawo do:
Profesjonalista zachowuje prawo do pobrania wszelkich należnych za Konsultację online opłat, co oznacza, że Pacjent jest zobowiązany do ich uiszczenia na rzecz Profesjonalisty,
Pacjent nie otrzyma zwrotu zapłaconej z góry opłaty za Konsultację online.

2. Odwołanie Konsultacji online, nie uczestniczenie w Konsultacji online przez Profesjonalistę lub późne przybycie na Konsultację online przez Profesjonalistę
W przypadku, gdy (i) Profesjonalista odwoła Konsultację online, (ii) nie uczestniczy w Konsultacji online lub (iii) spóźnia się co najmniej 60 minut w Konsultacji online, opłaty uiszczone przez Pacjenta z góry zostaną zwrócone przez Profesjonalistę, w terminie 14 dni od dnia odwołania Konsultacji online. Opłata zostanie zwrócona przez Profesjonalistę taką samą metodą, jaką użył Pacjent do uiszczenia opłaty za Konsultację online chyba, że Pacjent i Profesjonalista ustalą inaczej.
Pacjent nie ma jednak prawa do otrzymania zwrotu opłaty, jeżeli (i) odwołanie Konsultacji online, (ii) nieuczestniczenie w Konsultacji online lub (iii) spóźnienie Profesjonalisty było uzgodnione z Pacjentem
.
3. Zasady dodatkowe
W przypadku wystąpienia innych sytuacji niż opisanych w pkt 1 i 2, Pacjent nie będzie uprawniony do otrzymania zwrotu Opłat zapłaconych za Konsultację online.
Pacjent musi zwrócić się bezpośrednio do Profesjonalisty o zwrot wszelkich opłat. ZnanyLekarz nie jest adresatem żądania zwrotu opłat.
W przypadku jakichkolwiek pytań lub reklamacji związanych ze zwrotami opłat, Pacjent musi skontaktować się bezpośrednio z Profesjonalistą.

W przypadku nadużycia postanowień Polityk (np. w celu otrzymania nieuprawnionego zwrotu opłaty), zwrot opłaty nie będzie dokonany.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.


30 minut przed konsultacją dostaniesz SMS i e-mail z linkiem do konsultacji online. Kliknij i poczekaj na specjalistę. Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania, a w konsultacji możesz uczestniczyć zarówno za pośrednictwem komputera, jak i smartfona.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


Moje doświadczenie

O mnie

Jestem kardiologiem oraz specjalistą chorób wewnętrznych z blisko 40 letnim stażem pracy. W 1981 roku ukończyłam Akademię Medyczną w Łodzi na Wydzia...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Nadciśnienie tętnicze
 • Zaburzenia rytmu serca
 • Choroba niedokrwienna serca
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Akademia Medyczna Łódź- dyplom lekarza z wyróżnieniem -1981r.
 • Pierwszy stopień specjalizacji z zakresu Chorób wewnętrznych- 1985 r.-tytuł lekarza medycyny
 • Drugi stopień specjalizacji z zakresu chorób wewnętrznych-1988 r.-tytuł specjalisty chorób wewnętrznych
Zobacz więcej

Specjalizacje

 • Kardiologia
 • Choroby wewnętrzne

Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski, Polski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Drewnowska 55a/2, Łódź

200 zł

Centrum Medyczne Damed Dr n. med. Danuta Polak-SłaboszewskaDrewnowska 55a/2, Łódź

200 zł

Centrum Medyczne Damed Dr n. med. Danuta Polak-Słaboszewska200 zł

Konsultacja online

porada wymaga uregulowania należności przed usługą. Podczas wizyty proszę okazać do monitora dowód tożsamości ze zdjęciem i proszę przygotować nr pesel. Wskazana wiedza o fakcie ubezpieczenia zdrowotnego.

Pozostałe usługi


Drewnowska 55a/2, Łódź

180 zł

Centrum Medyczne Damed Dr n. med. Danuta Polak-Słaboszewska

USG serca z kolorowym Dopplerem - pozwala na ocenę struktur serca, a zatem wykrywa wady serca: zastawkowe, złożone wady wrodzone, kardiomiopatie , choroby osierdzia itp.Ocenia sprawność lewej i prawej komory oceniając kurczliwość serca ,a zatem można wykryć problem niewydolności serca i ocenić stopień uszkodzenia mięśnia sercowego.Drewnowska 55a/2, Łódź

40 zł

Centrum Medyczne Damed Dr n. med. Danuta Polak-Słaboszewska

EKG- to zapis elektrycznej pracy serca -ocenia, czy jest prawidłowy rytm serca czyli tzw. rytm zatokowy. Jest to zatem podstawowe badanie pracy serca, a więc wskazane podczas każdej wizyty kardiologicznej . Ocenia serce pod kątem zaburzeń rytmu i przewodnictwa, jak również ukrwienia serca . Już w tym badaniu mamy szansę na wychwycenie zmian niedokrwiennych , czyli zagrożenie zawałem serca lub wręcz rozpoznać zawał serca.

Wskazane przybycie wcześniejsze jeżeli będzie wykonywane EKG - 10 minut .Drewnowska 55a/2, Łódź

180 zł

Centrum Medyczne Damed Dr n. med. Danuta Polak-Słaboszewska

Holter ciśnienia tętniczego ( ABPM) to automatyczne monitorowanie ciśnienia tętniczego w ciągu dnia ( np. co 15-20 min.) oraz w nocy ( np. co 30 -60 minut). Pomaga w rozpoznaniu nadciśnienia tętniczego ( mogą być wzrosty ciśnienia tętniczego w nocy lub tylko nad ranem ) jak też pozwala na ocenę skuteczności leczenia hipotensyjnego .Drewnowska 55a/2, Łódź

200 zł

Centrum Medyczne Damed Dr n. med. Danuta Polak-Słaboszewska

Holter 3-kanałowy
Ocena serca pod kątem zaburzeń rytmu i przewodnictwa co pomaga w doborze terapii farmakologicznej lub pomaga w podjęciu decyzji co do implantacji stymulatora serca.Drewnowska 55a/2, Łódź

200 zł

Centrum Medyczne Damed Dr n. med. Danuta Polak-Słaboszewska

Holter 12-kanałowy
Ocena serca pod kątem zaburzeń rytmu i przewodnictwa co pomaga w doborze terapii farmakologicznej lub pomaga w podjęciu decyzji co do implantacji stymulatora serca. Badanie holterowskie 12 kanałowe jest bardzo pomocne w wykrywaniu zaburzeń ukrwienia mięśnia sercowego , a zatem może wykryć zagrożenie zawałem serca i przyśpieszyć decyzję kwalifikacji do KORONAROGRAFII , co może uchronić pacjenta przed pozawałowym uszkodzeniem serca i niewydolnością krążenia .Drewnowska 55a/2, Łódź

300 zł

Centrum Medyczne Damed Dr n. med. Danuta Polak-Słaboszewska

Badanie w kierunku bezdechu sennego. Bezdech senny jest główną przyczyną tzw. opornego na leczenie nadciśnienia tętniczego .Pacjenci z bezdechem sennym są narażeni na tzw. zdarzenia sercowo-naczyniowe ( zawał serca , udar mózgu , zgon ) z uwagi na spadek utlenowania krwi w nocy .Czasem pacjent z ciężkim bezdechem sennym ma ok 100 epizodów desaturacji /godzinę . Norma bezdechów to do 5/godzinę .
Łagodny bezdech to 5-15/godzinę , umiarkowany do 30/godzinę . Jeżeli partner, z którym śpicie, CHRAPIE - natomiast w ciągu dnia jest senny lub nawet nagle zapada w sen podczas rozmowy -to może być OBS ( obturacyjny bezdech senny).

78 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Bardzo sympatyczna Pani doktor, z dużą wiedzą. Duże zaangażowanie pacjentem i jego problemami. Polecam

dr n. med. Danuta Polak-Słaboszewska

Serdeczne dzięki , buziaczki


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Damed Dr n. med. Danuta Polak-Słaboszewska konsultacja internistyczna

Zacznę od tego że wizyta koszt 200 zł , Pani doktor w trakcie badania (dodatkowy koszt 180 bez informacji) odbiera telefon i rozmawia z koleżanką ponad 5 minut , gdy ja leżę naga na leżance, potem szukanie odpowiedzi w internecie co mi jest , po czym Pani doktor mówi że ona do końca się niezna. Szok !!!!!! Porażka leczenie na zasadzie może się uda .

dr n. med. Danuta Polak-Słaboszewska

Witam
Bardzo mi przykro , że Pani jest tak niezadowolona i w taki sposób odebrała całość wizyty. Nie pamietam takiej sytuacji , bo nigdy w moim gabinecie nie było takiego zdarzenia. Jeżeli odebrałam telefon podczas wizyty , to widocznie był to pacjent w potrzebie.Z całą pewnością nie szukam w internecie odpowiedzi co do diagnozy i na pewno nie było takiej sytuacji i z całą pewnością nie użyłam nigdy słów , że się na tym nie znam , co robię na codzień, zwłaszcza że mam ponad 40 letni staż pracy. Pacjent jest dla mnie najważniejszy , dlatego Pan/Pani opinia sprawiła mi wielką przykrość. Chciałabym aby Pan/Pani podała mi swój nr telefonu abyśmy mogły/mogli tę sytuację wyjaśnić . Uprzejmie proszę o podpisywanie się pod takimi przykrymi opiniami . Z poważaniem Danuta Polak-Słaboszewska


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Centrum Medyczne Damed Dr n. med. Danuta Polak-Słaboszewska konsultacja kardiologiczna

Bardzo profesjonalna wizyta, dokladne badania,szczegółowy wywiad. Bardzo miłe podejście do pacjenta


J
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Centrum Medyczne Damed Dr n. med. Danuta Polak-Słaboszewska konsultacja kardiologiczna

Bardzo mila pani dr i konkretna , pierwsza moja wizyta wiec co do skutecznosci leczenia sie nie wypowiem ale ogolnie wrazenie dobre


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Centrum Medyczne Damed Dr n. med. Danuta Polak-Słaboszewska konsultacja internistyczna

Pani doktor bardzo miła i rzeczowa . Wizyta bardzo miła i konkretna . Badania przeprowadzone szczegółowo . Goroca polecam panią doktor


H
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Centrum Medyczne Damed Dr n. med. Danuta Polak-Słaboszewska konsultacja kardiologiczna

Lekarz z ogromnym doświadczeniem, dobro pacjenta jest priorytetem dla Pani doktor. Skutecznie dobrane leczenie.Polecam tego lekarza zarówno w diagnostyce jak i kontynuacji leczenia. Ocena 5/5.


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Centrum Medyczne Damed Dr n. med. Danuta Polak-Słaboszewska konsultacja kardiologiczna

Doktor sympatyczna, przeprowadziła dokładny wywiad.
Wykonała szereg badań, omówiła wyniki..
Szczerze mogę polecić.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Damed Dr n. med. Danuta Polak-Słaboszewska konsultacja kardiologiczna

Bardzo wnikliwa ocena stanu zdrowia, dokładne przeanalizowanie możliwych przyczyn. Miła atmosfera. Polecam


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Damed Dr n. med. Danuta Polak-Słaboszewska konsultacja kardiologiczna

Pani doktor to bardzo mądry lekarz.
Wszystko mi wyjaśniła, dokładnie przebadała i zaproponowała leczenie. Jestem pewna, że będzie dobrze.
Mogę stawiać za wzór innym lekarzom.
Gorąco pozdrawiam, A.Z.


D
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Centrum Medyczne Damed Dr n. med. Danuta Polak-Słaboszewska konsultacja kardiologiczna

Bardzo miła pani dr która sprawnie i fachowo wyjaśniła moje wątpliwości odnośnie stanu zdrowia mojego serca


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem kardiologiem oraz specjalistą chorób wewnętrznych z blisko 40 letnim stażem pracy. W 1981 roku ukończyłam Akademię Medyczną w Łodzi na Wydzia...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Nadciśnienie tętnicze
 • Zaburzenia rytmu serca
 • Choroba niedokrwienna serca
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Akademia Medyczna Łódź- dyplom lekarza z wyróżnieniem -1981r.
 • Pierwszy stopień specjalizacji z zakresu Chorób wewnętrznych- 1985 r.-tytuł lekarza medycyny
 • Drugi stopień specjalizacji z zakresu chorób wewnętrznych-1988 r.-tytuł specjalisty chorób wewnętrznych
Zobacz więcej

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Kardiologia
 • Choroby wewnętrzne

Staże

 • Klinika Kardiologii Łódź , ul Sterlinga 1/3
 • Klinika Choroby wieńcowej - Warszawa
 • Łodzkie kliniki zgodnie z wymogami specjalizacyjnymi .
Zobacz więcej

Certyfikaty


Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski, Polski

Nagrody i wyróżnienia

 • Nagroda Ministra Zdrowia w latach 80-tych

Publikacje i artykuły

Publikacje (1)

Powiązane wyszukiwania