lek.

Danuta Jurgielaniec

Dermatolog, Pediatra

93 opinie +dodaj

Umów wizytę 96 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Wizyty tylko prywatne. Prywatny Gabinet Dermatologii i Dermatologii Dziecięcej przyjmuje również dzieci od 1 dnia życia. Dermatolog, w zawodzie od 30 lat. Uczestniczy w sz... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Wizyty tylko prywatne.

  Prywatny Gabinet Dermatologii i Dermatologii Dziecięcej przyjmuje również dzieci od 1 dnia życia.

  Dermatolog, w zawodzie od 30 lat. Uczestniczy w szkoleniach dermatologicznych, od zawsze jej prywatną pasją była kosmetologia,
  od 7lat współpracuje z Gabinetem Kosmetologii "Geranium" w Koszalinie, prowadzonym przez córkę Annę Jurgielaniec.

  www.geranium.koszalin.pl
  www.KosmetologOnline.pl

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  wizytę oceniam bardzo dobrze,Pani doktor przepisała leki i teraz zaczynam kuracje ,czekam na pozytywne efekty leków

 • bardzo dobry

  Wizyta przebiegła bardzo szybko. Pani doktor przepisała mi kilka specyfików. Teraz czekam na efekty.

 • bardzo dobry

  Wizytę oceniam wzorowo. Pani doktor rozpoznała schorzenie, przepisała leki i odpowiedziała na moje pytania oraz wątpliwości. Czekam na efekty leczenia. Polecam.

 • bardzo dobry

  Wspaniała Pani doktor profesjonalnie podeszła do sprawy .Przepisała konkretne leki.Czekam na efekty i wizytę kontrolną .

 • bardzo dobry

  Wizyta przebiegła szybko i rzeczowo. Otrzymałam odpowiedzi na każde pytanie. Teraz zaczynam kuracje przepisanymi lekami. O efektach napiszę w najbliższym czasie. Z czystym sumieniem na chwilę obecną mogę polecić panią Danutę.

 • bardzo dobry

  Świetna Pani doktor nie mam nic do zarzucenia poprostu z powołania???? polecam szczerze kazdemu kto szuka dermatologa dla dziecka no i finansowo tez nie jest droga☺

 • bardzo dobry

  Pierwsza wizyta za mną i jestem bardzo mile zaskoczona. Wizyta przebiegła sprawnie i bardzo szybko została postawiona diagnoza. Bardzo polecam!!!

 • dobry

  Miła i profesjonalna pani doktor. Skrupulatnie obejrzała znamiona. Niestety jedno do usunięcia. Wyjaśniła wszystko i uspokoił. Polecam wszystkim.

 • dobry

  Wizyta przebiegła sprawnie i pomyślnie .Dostałam leki ,nie wiem czy pomogą stąd na razie ocena z wizyty na 4 .Chodziłam wcześniej do innego dermatologa który stwierdził że mam łysienie plackowate w brwiach co oczywiście u P.Jurgielaniec się nie potwierdziło i ja też watpiłam że je mam .Dlatego zdecydowałam się na wizytę prywatną.Cieszę się że trafiłam do tej Pani doktor jest miła i przyjemna ,sama do mnie zagadnęła o tatuaże które mam czy miałam uczulenie po nich .Nie miałam i Pani doktor stwierdziła że domyślała się że nie miałam po nich uczulenia i ze jak wyleczę brwi to mogę spokojnie po myśleć o makijażu permanentnym bo mało prawdopodobne żebym dostała uczulenia jeżeli przy tatuażach nie miałam .Na pewno skorzystam z tej rady jeśli pozbędę się w końcu uczulenia z brwi.Mam nadzieję że leki też poskutkują chociaż biorę je dopiero drugi dzień więc na razie nie mogę stwierdzić czy pomogły .

 • bardzo dobry

  Lekarz z dobrym podejściem do małego pacjenta. Konkretne rozpoznanie dolegliwości, otrzymałam odpowiedź na wszelkie nurtujące mnie pytania. Polecam.

Najbliższe terminy:

kolejne dni