lek.

Danuta Jurgielaniec

Dermatolog, Pediatra

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 131 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Wizyty tylko prywatne. Prywatny Gabinet Dermatologii i Dermatologii Dziecięcej przyjmuje również dzieci od 1 dnia życia. Dermatolog, w zawodzie od 30 lat. Uczestniczy w sz... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Wizyty tylko prywatne.

  Prywatny Gabinet Dermatologii i Dermatologii Dziecięcej przyjmuje również dzieci od 1 dnia życia.

  Dermatolog, w zawodzie od 30 lat. Uczestniczy w szkoleniach dermatologicznych, od zawsze jej prywatną pasją była kosmetologia,
  od 7lat współpracuje z Gabinetem Kosmetologii "Geranium" w Koszalinie, prowadzonym przez córkę Annę Jurgielaniec.

  www.geranium.koszalin.pl
  www.KosmetologOnline.pl

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia
 • Pediatria

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • Lokalizacja: Prywatny Gabinet Dermatologii i Dermatologii DziecięcejUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Polecam Panią Doktor jako specjalistę, bardzo szybko i trafnie rozpoznała w moim przypadku chorobę skóry, poza tym jest sympatyczna i kontaktowa. Rejestracja przez internet - duży plus, rewelacja!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta krotka rzeczowa. Juz po krotkim wywiadzie byla diagnoza wiec nasz maluszek sie nie stresowal jakims dlugim oglądaniem dogladaniem itp. Lekarz z wielkim doświadczeniem dlatego uwazam ze dla malych pacjentow to najlepszy wybor.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Szybko,miło,przyjemnie, a przede wszystkim kompetentnie.Umówiona wizyta na czas,bez czekania i kolejek.Olbrzymim plusem rejestracja przez internet.Szczerze polecam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta odbyła się punktualnie, pani Jurgielaniec okazała się lekarzem kompetentnym, rzeczowym, odpowiedziała na wszystkie moje pytania i obawy. Wizyta miała miłą atmosferę, a o skuteczności zaleconych środków można powiedzieć po pewnym czasie. Ogólnie polecam. Szkoda tylko, że wizyty u lekarza w ramach NFZ nie mają takiego przebiegu. Opłacam ubezpieczenie, a jak mam problem, to muszę iść na wizytę prywatną, aby zostać dobrze zdiagnozowaną i poważnie potraktowaną.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Świetny Pani doktor , empatia i wiedza na pierwszym miejscu ..gorąco polecam wszystkim zainteresowanym.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miła Pani, super podejście do małego pacjenta. Wizyta przebiegła bardzo fajnie , teraz tylko zobaczę jaki będzie efekt leczenia. Umawianie wizyty przez internet to super sprawa. Bez kolejki, wydzwaniania godzinami-super.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizytę oceniam bardzo dobrze, trafiony lek który pomógł zatrzymać zmiany u mojego synka. Bez kolejek i wyznaczonej godzinie.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Szybka diagnoza, odpowiednie dobranie leków, efektywna kuracja. Miły i profesjonalny kontakt. Przystępna cena wizyty, brak kolejki przed gabinetem.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miła Pani Doktor, ciepłe podejście do dziecka, szybko rozpoznała dolegliwość, poleciła konkretnych specjalistów

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  To nie pierwsza moja wizyta u Pani Doktor , po raz kolejny jestem bardzo zadowolona . Bardzo miła a przede wszystkim bardzo kompetentna . Już wiem , że mam włókniaki oraz co z muszę dalej robić . Pani Doktor skupiona na pacjencie oraz na tym jak mu pomóc .
  Polecam