Dr n. med.

Czesław Milejski

Ginekolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • I

  Nie zgadzam się z Panią, która twierdzi, że nawet małe mięśniaki są dla doktora powodem usunięcia macicy-ja mam mięśniaki od 6 lat i jakoś w dalszym ciągu mam wszystkie narządy! Lekarz, którego cenie najbardziej na świecie-dzięki Niemu żyję, a było już naprawdę tragicznie. I również dzięki dr Milejskiemu mam wspaniałego Syna :)

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4.5

  Ogólna ocena
  20 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • I

   Nie zgadzam się z Panią, która twierdzi, że nawet małe mięśniaki są dla doktora powodem usunięcia macicy-ja mam mięśniaki od 6 lat i jakoś w dalszym ciągu mam wszystkie narządy! Lekarz, którego cenie najbardziej na świecie-dzięki Niemu żyję, a było już naprawdę tragicznie. I również dzięki dr Milejskiemu mam wspaniałego Syna :)

  • Pan doktor arogancki, niesympatyczny, w dodatku niekompetentny. Nie wspominając już o przestrzeganiu zasad etyki zawodowej. A tą pozytywną atmosferę tworzą wspaniałe położne i pielęgniarki swoim profesjonalizmem, wyrozumiałością i podejściem do pacjentek. Gdyby nie one to ten oddział to kompletne dno w rękach tego pana ordynatora, aż dziw bierze że taka opryskliwa osoba może zarządzać oddziałem, w którym wyrozumiałość i delikatność to podstawa. Ktoś powie, że ma wiedzę, ale w chwili obecnej nie brakuje lekarzy, którzy są zarazem wspaniałymi fachowcami, posiadają kompetencje, przestrzegają zasad etyki zawodowej i mają po prostu zwyczajne ludzkie podejście. Z pewnością znalazłaby się osoba bardziej kompetentna na to szczególne stanowisko jakie zajmuje pan Milejski.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • B

   Nie jestem zachwycona. Nie dość, że doktor zbagatelizował moje dolegliwości, to jeszcze jest niezbyt sympatyczny - badanie ginekologiczne samo w sobie nie jest przyjemnością, więc atmosfera jaką tworzy lekarz ma znaczenie niemałe. Nie polecam.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • X

   Gdy wszyscy lekarze rozłożyli ręce nade mną dr Milejski podjął się leczenia i to z sukcesem. Jest lekarzem który powie o wszystkich za i przeciw; o tym co może się wydarzyć ale nie koniecznie się stanie. Nie zachowuje informacji dla siebie, dzieli się wszystkimi wnioskami z pacjentem. Jeśli czegoś nie rozumiesz będzie 5 razy tłumaczył aż w końcu pojmiesz. Drogi nie jest, bo leczyłam się w profesjonalnych klinikach i tam dopiero skórę łoją. Jeśli chodzi o szpital i o oddział doktora - profesjonalizm. Każdy lekarz jest zaznajomiony z chorobą pacjenta w stopniu choćby podstawowym, tak ze może udzielić informacji albo pomocy - a uwierzcie mi, nie wszędzie tak jest. Panie pielęgniarki zdają sobie sprawę z tego, ze pobyt w szpitalu jest wystarczającym stresem, wiec starają się tego stresu już nie dokładać. Oddział w sumie malutki tak że opieka jest dobra.
   Przeszłam naprawdę sporo ( w ciągu 2 lat 7 operacji, chyba z 5 lekarzy ginekologów) i powiem tak, dr Milejski jest jedynym lekarzem któremu ufam, a na komfort zaufania jest wręcz luksusem.

  • S

   Lekarz z powołania , godny polecenia , rzetelny. Poród w tym szpitalu to czysta przyjemność. Lekarze jak i położne są rewelacyjni , fachowa opieka , pomoc. Dr. Milejski naprawdę zna się na rzeczy...;)

  • R

   wspaniały lekarz, wprawdzie rodziłam już jakiś czas temu ale zapamiętałam p.doktora jako człowieka kompetentnego ,wrażliwego na ból wyleczył mi hemoroidy w czasie ciąży a wierzcie mi przechodziłam gehennę

  • P

   Dzięki temu lekarzowi donosiłam do 36tyg ciąże bliźniaczą chociaż od 29 tyg dzieci pchały się na świat! Dobry fachowiec, podejmuje trafne decyzje! Jestem zadowolona z prowadzenia ciąży oraz podejścia do swoich pacjentek w szpitalu!! Na oddziale gdzie jest ordynatorem panuje świetna atmosfera! POLECAM

  • E

   Uratował moje zycie i mojej córeczki, nie znam leszego fachowca, a poza profesjonalnym podejściem do pacjenta jest miły, serdeczny i uczynny.

  • X

   Leczyłam się u niego 1,5 roku ale więcej nigdy w życiu bym do niego nie poszła. Na wszystkie choroby ( które rzekomo widzi) a jak sie okazało w ogole ich nie było, potrafił jedynie przepisywać tabletki antykoncepcyjne. Musiał dostać niezły prezencik od firmy Bayer bo zawsze wciskał albo YAZ albo Claira twierdząc że te tabletki to cud świata!! Nawet najmniejsze mięśniaki są dla niego powodem do usunięcia macicy, nie licząc sie z tym jakie to przynosi skutki zdrowotne dla kobiety!!

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • P

   Polecam jak najbardziej. Według mnie dobrze diagnozuje, tłumaczy na czym będzie polegało leczenie, wskazuje różne skutki, które mogą się pojawić w razie niepowodzenia. Stawia sprawę jasno, przygotowuje pacjentkę do różnych "ewentualności". Dużo mu zawdzięczam, chociaż wiele przeszłam. Pomógł mi.