prof. dr hab. n. med.

Cezary Pałczyński

verifiedCreated with Sketch.

Alergolog

4 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
11 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Przyjmuję tylko osoby pełnoletnie. W 1983 r. ukończyłem Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Łodzi i otrzymałem dyplom lekarza. W kolejnych latach uzyskałem: 1986 – I stopień… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
4 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MULTICLINIC Centrum Medyczne Łódź - nowoczesna medycyna

  Długo wybierałam sie do Pana prof. bo wiedziałam, ze tylko do niego moge zwrócic sie z moim problemem. Dostałam rady, które stosuję i które zaczynają przynosić pozytywne efekty. Wizyta w bardzo miłej i serdecznej atmosferze. Polecam.

 • Lokalizacja: MULTICLINIC Centrum Medyczne Łódź - nowoczesna medycynaUsługa: konsultacje alergologiczne

  Jedna z najmilszych wizyt lekarskich jakie miałam. Pan doktor wysłuchał mojej historii choroby oraz zadawał szczegółowe pytania. Wizyta przebiegła w przyjaznej i miłej atmosferze, bez pośpiechu. Szczerze polecam.

 • P

  Dziwię się, że Pan Profesor ma tak mało opinii. Naprawdę lekarz, z którym można porozmawiać o wszystkim, ma dużą wiedzę i wydaje się być bardzo pozytywną osobą. Zdiagnozował u mnie problem, o którym może inni może alergolodzy słyszeli, ale głownie leczą i znają się na alergiach ige zaleznych, a lekarze innych specjalizacji biorą to w najlżejszym przypadku za wybujałą wyobraźnię. Nie mogę się wypowiedzieć co do leczenia, dopiero wdrażam zalecenia, po drugie leczenie jest bardzo trudne, aby organizm nieco się wyregulował na korzyść. Jeśli macie problem z zapachami, nietolerancje pokarmowe, liczne nadwrażliwości na chemię w każdym wydaniu to polecam poczytać o MCS i udać się do Pana Profesora, który wyjaśni istotę problemu niż szpikować się dalej lekami co pogarsza sprawę.

 • E

  Znakomity diagnosta. Rozpoznał u mojej córki z podejrzeniem alergii, bardzo rzadko spotykany wariant choroby genetycznej, nawet nie opisany w polskich podręcznikach. Pan Profesor zastosował niekonwencjonalną terapię - choroba jest w remisji już od kilku lat. poświęcił nam naprawdę dużo czasu. Gorąco polecam! Ewa Łódź

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Przyjmuję tylko osoby pełnoletnie.

  W 1983 r. ukończyłem Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Łodzi i otrzymałem dyplom lekarza. W kolejnych latach uzyskałem:

  1986 – I stopień specjalizacji z chorób wewnętrznych,
  1993 – II stopień specjalizacji z chorób wewnętrznych
  2002 – II stopień specjalizacji z alergologii,
  - stopień naukowy doktora nauk medycznych – Akademia Medyczna w Łodzi
  2001 – stopień naukowy doktora habilitowanego w zakresie alergologii - Instytut Medycyny Pracy im prof. J. Nofera w Łodzi
  2006 – tytuł naukowy profesora w zakresie medycyny – nadany przez Prezydenta RP

  Brałem udział w realizacji wielu projektów naukowo-badawczych krajowych i 3 o zasięgu międzynarodowym w dziedzinie alergologii i zdrowia środowiskowego oraz medycyny pracy oraz byłem ekspertem Komisji Europejskiej. Jestem autorem ok. 300 publikacji w tym także rozdziałów w podręcznikach o zasięgu międzynarodowym oraz członkiem towarzystw międzynarodowych w tym Europejskiej Akademii Alergologii i Immunologii Klinicznej.
  Obok typowej działalności leczniczej jestem ekspertem w dziedzinie szkodliwego wpływu chemicznych i biologicznych czynników występujących w środowisku komunalnym i wewnątrzmieszkaniowym na zdrowie człowieka, szczególnie w zakresie alergii i astmy.

Specjalizacje

 • Alergologia
 • Choroby wewnętrzne