Lek. dent.

Bożena Szatan

Stomatolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • J
  Lokalizacja: NeoDentis Gabinety Stomatologiczne

  Panią Bożenę poleciła mi znajoma i choć zawahałem się widząc nazwisko, to zdecydowałem się na wizytę. (To oczywiście żart, p. doktor to prawdziwy anioł ;)). Bardzo fachowe podejście także całego personelu, które pozwala czuć się komfortowo w tej niekomfortowej sytuacji jaką jest problem z uzębieniem.

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku. W trakcie swojej kilkunastoletniej pracy jako dentysta w prywatnych gabinetach stomatologicznych nabyła umiejętności praktyczne z wielu dziedzin stomatologii. Swoje zainteresowania rozwija w kierunku protetyki, stomatologii zachowawczej z endodoncją oraz zagadnień estetycznych. Poszerza swoją wiedzę poprzez udział w licznych kursach i szkoleniach rozwijających umiejętności praktyczne.

   Ma doskonały kontakt z Pacjentem i potrafi skutecznie przełamywać obawy przed leczeniem.
   Stomatologia to jej pasja i powołanie.

   Prawo wykonywania zawodu lekarza stomatologa nr 8050029.

  Specjalizacje

  • Stomatologia ogólna
  • Stomatologia zachowawcza z endodoncją
  • Protetyka stomatologiczna
  • Stomatologia dziecięca
  więcej

  Choroby

  więcej

  Pytania od pacjentów

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom
  Bożena Szatan
  Bożena Szatan
  Stomatolog
  Gdynia
  Witam Panią,
  ponowne leczenie kanałowe (tzw.reendo) może być wykonane z wykorzystaniem mikroskopu zabiegowego. Jeżeli pozwolą na to warunki, takie leczenie może ograniczyć się do pojedynczej… Więcej

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  8 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • J
   Lokalizacja: NeoDentis Gabinety Stomatologiczne

   Panią Bożenę poleciła mi znajoma i choć zawahałem się widząc nazwisko, to zdecydowałem się na wizytę. (To oczywiście żart, p. doktor to prawdziwy anioł ;)). Bardzo fachowe podejście także całego personelu, które pozwala czuć się komfortowo w tej niekomfortowej sytuacji jaką jest problem z uzębieniem.

  • Lokalizacja: NeoDentis Gabinety StomatologiczneUsługa: złamany ząb

   Jak się okazało można sobie ukruszyć ząb nawet na miękkiej kanapce... Na szczęście dzięki szybkiej pomocy udało się go uratować!!!

  • M

   Leczę się u dr Bożeny Szatan od dwóch lat z całą rodziną. Odbyłam wiele wizyt. Pierw leczenie zachowawcze ,w następnym terminie oczyszczanie, a na końcu protetykę. Doktor jest bardzo miła ,sympatyczna, zawsze uśmiechnięta oraz uczciwa. Profesjonalnie podchodzi do każdego pacjenta poświęca dużo czasu na leczenie jest bardzo dokładna odpowie na każde zadane pytanie i zależy doktor aby każdy pacjent wyszedł zadowolony i uśmiechnięty. Zdecydowanie polecam dr Bożenę i gabinet w którym się leczę ponieważ ma również profesjonalną obsługę wspaniałą panią protetyk czyste gabinety oraz sprzęt.

   Pacjentka Marzena

  • M

   Bardzo miła atmosfera w gabinetach. Pani dr. Bożena profesjonalnie podchodzi do każdego pacjenta. Za każdym razem dokładnie wyjaśnia plan leczenia i przedstawia różne opcje które można zastosowac w leczeniu . Bardzo długo szukałam takiego lekarza stomatologa!! Polecam z czystym sumieniem ! :)

  • S

   Bardzo dobry lekarz, fajny dobrze urządzony gabinet, rentgen na miejscu nie trzeba było nigdzie dodatkowo jeździć. Pani dr bardzo sympatyczna, szkoda tylko że w soboty jeszcze nie czynne.

  • A

   Leczymy się u Pani Bożeny od lat. Całą rodziną. Dzieci, początkowo niechętnie, teraz już ośmielone otwierają buzie i zgadzają się na wszystko. Pani Doktor umie je przekonać. Miła i rzeczowa. Tłumaczy cierpliwie ... Fachowa. Sympatyczna. Zjawiskowo łagodna. A gabinety przytulne. Gorąco polecam.

  • M

   Jestem pacjentem pani doktor Bożeny od 7 lat. Odbyłem już wiele wizyt, miałem robione plomby, czyszczenia i troche protetyki. Za każdym razem było miło a problem został rozwiązany na 5. Lekarz bardzo profesjonalny, potrafi wyjaśnić pacjentowi wszystkie wątpliwości, odpowiedzieć na pytania. Widać, że zależy jej na pacjentach. Zdecydowanie polecam dr Bożene i te gabinety.

  • P

   Pani dr. Bożena jest miła i profesjonalna. Widać, że zawsze stara się wybierać rozwiązanie najlepsze dla pacjenta. Nie chodzi na skróty... Polecam


   ```

   Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczne argumenty do wystawienia najwyższej oceny.

   Moderator - Kuba. ```