lek.

Bogusław Lemieszczuk

Ginekolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 18 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Absolwent AM w Warszawie (1981). Asystent w Klinice Ginekologii i Położnictwa Akademii Medycznej,Szpital Bielański (1982-1989), Pracownik Naukowy Centrum Onkologii-Instytut im Marii… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Gabinet Lekarski Specjalistyczny SONUS

  Bł. Ładysława z Gielniowa 8 lok. 4 (wejście od ul.Rudawskiej), Śródmieście
  02-066 Warszawa, mazowieckie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka, Karta płatnicza

  Usługi

  Wizyta ginekologiczna. od 150 zł
  Wizyta+usg+ cytologia. od 300 zł
  Usg ginekologiczne i w ciąży. od 180 zł
  Biopsja aspiracyjna endometrium. 800 zł
  Wycinki z szyki macicy i sromu ( dwie wizyty ). 600 zł
  Badania kliniczne; konsultacja + usg 50 zł
  Wizyta ginekologiczna + usg. od 250 zł
  Prowadzenie ciąży: wizyta + usg. od 200 zł
  Diagnostyczne łyżeczkowanie macicy w znieczuleniu ogólnym 1 500 zł
  Leczenie nadżerki ( trzy wizyty ). 350 zł
  Wewnąrtzmaciczna, homonalna antykoncepca 1 200 zł

  więcej

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Absolwent AM w Warszawie (1981). Asystent w Klinice Ginekologii i Położnictwa Akademii Medycznej,Szpital Bielański (1982-1989), Pracownik Naukowy Centrum Onkologii-Instytut im Marii Skłodowskiej-Curie (1989-2001). Od 1987 Gabinet Specjalistyczny i Pracownia USG "SONUS" Ekspert w dziedzinie diagnostyki USG w ginekologii- ponad 750000 wykonanych badań. Od 2001 prowadzi badania kliniczne mi.w objawowych mięśniakach macicy i endometriozie.
  Osiągnięcia naukowe; autor i współautor licznych prac w czasopismach naukowych krajowych i zagranicznych.
  Czynny udział w Kongresach Zagranicznych i Krajowych w tym wyróżnienie na Swiatowym Kongresie Ginekologii Onkologicznej w Barcelonie 1993.
  Czynny udział w organizowaniu zjazdów i oraz szkoleń w zagresie ginekologii onkologiczne ze szczególnym uwzględnienie diagnostyki USG w ginekologii onkologicznej,histeroskopii i laparoskopii.
  Od 2001 prowadzi badania kliniczne nowych leków w ginekologii w tym nad ESMYA, zarejestrowanego w leczeniu przedoperacyjnym objawowych mięśniaków macicy.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Znajomość języków

 • angielski

Choroby

więcej

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
27 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski Specjalistyczny SONUSUsługa: wizyta ginekologiczna

  Jestem bardzo zadowolona,rzeczowy,konkretny,dokladny z pasją i wiedza lekarz..
  Wizyta wyczerpująca moje obawy
  Polecam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo kompetentny i profesjonalny lekarz. Wszystko dokładnie o przystępnie wyjaśnił. Doskonały diagnostyk obrazów USG.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Cierpliwy, kompetentny i do tego delikatny. Dużo wyjaśnił, dokładnie przebadał, zna najnowsze metody leczenia. Spędziłam więcej czasu w gabinecie niż było przewidziane, doktor odpowiedział na każde moje pytanie i wątpliwość. Polecam każdej kobiecie dla której wizyty u ginekologa są niekomfortowe i która chce całościowo się przebadać. Po wielu nietrafionych lekarzach mogę stwierdzić, że wreszcie trafiłam na tego dobrego. Obalił wiele mitów powielanych przez moich wcześniejszych lekarzy przez które leczenie było nieskuteczne. Polecam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski Specjalistyczny SONUSUsługa: USG ginekologiczne i w ciąży

  Bardzo sympatyczny lekarz. Spokojnie mnie wysłuchał, a badanie przeprowadził delikatnie i przede wszystkim bardzo skrupulatnie. W czasie badania USG dokładnie wszystko sprawdzał, pokazywał i tłumaczył. Serdecznie polecam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski Specjalistyczny SONUS

  Byłam u doktora pierwszy raz, aby potwierdzić lub nie diagnozę innego lekarza. Był on bardzo dokładny i wnikliwy. Zagwarantował tyle czasu ile potrzebowałam, żeby mógł wszystko dokładnie zbadać i wyjaśnić. Odpowiadał bardzo szczegółowo na pytania, nawet zadzwonił by się upewnić, że to co mówi jest zgodne z najnowszymi klinicznymi poglądami. Odwoływał się do pomocniczych tabelek, co uważam za profesjonalne. Jeśli ktoś potrzebuje dobrze i dokładnie zrobionego usg i wyczerpujących odpowiedzi na pytania gorąco polecam.

 • J
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski Specjalistyczny SONUSUsługa: wizyta+usg+ cytologia.

  Wizytę oceniam bardzo dobrze. Byłam u Pana doktora pierwszy raz. Doktor zebrał dokładamy wywiad bez pośpiechu. Umówiłam wizytę ze względu na endometrioze oraz torbiel. Sprawa została wyjaśniona. Dodatkowo na USG wyszła sprawa, którą inni lekarze bagatelizowali, twierdząc iż jest to blizna po cesarskim cięciu. Pan doktor oznajmił że mięśnie nie są zszyte do końca. Konsekwencje mogły by być niebezpieczne w następnej ciąży. Sprawa pozostaje w toku.

 • Lokalizacja: Gabinet Lekarski Specjalistyczny SONUSUsługa: usg ginekologiczne i w ciąży.

  Zachęcona pozytywnymi opiniami, przyszłam do pana doktora z bólami w ciąży. Jeszcze zanim usiadłam na fotel, dowiedziałam się, ze przy takich bólach jak mam to jest to typowe poronienie zagrażające. Wystraszona kobieta, idąca do lekarza, zeby sprawdzic czy jej dziecko żyje, wolałaby uslyszec "Prosze sie nie martwić na zapas, za chwile wszystko sprawdzimy". Niestety można zapomnieć o jakiejkolwiek empatii, pan doktor od samego wejścia do gabinetu burkliwy i nieprzyjemny. Odbieranie na mojej wizycie telefonu od innej pacjentki na głośniku tez mnie zirytowało- mogłam uslyszec na kiedy pani Taka i Taka zapisuje się na wizytę, bo ma takie i takie objawy. Generalnie wizyta nie rozwiała moich watpliwości. Plus jedynie za to, ze doktor pokazał mi ruszające sie maleństwo i wyjaśnił dokładnie, gdzie sa rączki, nóżki i jak bije serduszko- w tych warunkach potraktowałam to jako jedyny pozytyw, ale to chyba powinien byc standard na badaniu?
  Moze trafiłam na zły dzień doktora, bo ciezko mi uwierzyc, ze lekarz ginekolog moze byc osoba tak mało empatyczną, ale na pewno wiecej nie wrócę i nikomu nie polecę.

 • Lokalizacja: Gabinet Lekarski Specjalistyczny SONUSUsługa: wizyta ginekologiczna + usg.

  Jeden z niewielu lekarzy, którym można zaufać. Bardzo dokładny, kieruje na niezbędne badania, efekty zaleconego leczenia są skuteczne. Bardzo dziękuję Panu Doktorowi za fachową opiekę i poczucie bezpieczeństwa.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  konkretny, wesoły ale i bardzo kulturalny, otwarty, dający absolutne poczucie bezpieczeństwa. Taki powinien być każdy lekarz

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wszystkie etapy wizyty lekarskiej przebiegły bardzo profesjonalnie, dodatkowo kulturalna atmosfera, mam pełne zaufanie. Poza tym kilka lat temu również korzystałam z pomocy pana doktora i zawsze otrzymywałam fachową poradę.