lek. dent.

Bogumiła Śliż-Gustaw

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog

16 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
11 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Gabinet Stomatologiczny powstał w 1991 roku. Pacjenci mogą korzystać z doświadczeń prywatnej praktyki, zdobytych specjalizacji, wiedzy wyniesionej z kursów, konferencji naukowych oraz… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
16 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny

  Bardzo miło i szybko , a w dodatku bezboleśnie - polecam:)Wizyta u dentysty może być naprawdę przyjemna:)

 • T
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny

  Wizyta Super!!! Pani doktor bardzo miła i ciepła osoba, dużo empatii i wyrozumiałości dla pacjenta. Wizyta przebiegła sprawnie szybko, bardzo profesjonalnie. Polecam!!!

 • G
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  bardzo miła pani doktor, nie spieszyła się, o wszystkim co robiła opowiadała, czy ząb da się uratować to jeszcze nie wiadomo, robiła wszystko żeby go uratować.

 • S
  Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny

  Do Pani doktor trafiłam dzięki wielu pozytywnym opiniom. To osoba bardzo sympatyczna i kontaktowa. Cierpliwie i dokładnie tłumaczy cały przebieg leczenia. Ceny jak za usługę i jakość - niewygórowane. Przytulny wystrój gabinetu i muzyka w tle redukują stres do minimum. Szczerze polecam.

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor jest bardzo miła i profesjonalna. Dokładnie wszystko tłumaczy, jest delikatna. Dzięki niej stres opada, nie boje się już kolejnej wizyty. Prawdziwy lekarz z powołania!

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miła i ciepła osoba a przy tym wydaje się bardzo profesjonalna. Polecam bardzo serdecznie. Stres zminimalizowany niemalże do zera :)

 • J

  To była moja pierwsza wizyta u stomatolga od wielu lat. Czeka mnie długi proces leczenia. Ale wiem że trafiłam w dobre ręce. Pani doktor jest bardzo profesjonalna, wie co robi, wszystko tłumaczy, do tego jest miłą i ciepłą osobą. Jeśli ktoś się zastanawia nad wizytą, to nie ma co zwlekać. Ja żałuję tylko jednego, że tak późno się zdecydowałam. Bardzo polecam.

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor jest osoba, ktora poza wysokim profesjonalizmem posiada jeszcze bardziej cenne umiejetnosci zmniejszania stresu swego pacjenta. Jest osoba przyjazna, przez co stwarza zyczliwa atomsfere w swoim gabinecie. Zdobywa bez trudu zaufanie, co w leczeniu ma fundamentalne znaczenie. Z czystym sumieniem moge polecic Pania Doktor.

 • I
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Polecam Panią Doktor. Świetne podejście, delikatna, dokładnie tłumaczy cały proces leczenia. Pacjent jest dla Niej najważniejszy.

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pełny profesjonalizm, szybko i sprawnie! Polecam każdemu bo to dobry lekarz i miła osoba!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Gabinet Stomatologiczny powstał w 1991 roku. Pacjenci mogą korzystać z doświadczeń prywatnej praktyki, zdobytych specjalizacji, wiedzy wyniesionej z kursów, konferencji naukowych oraz doskonalenia nabytych umiejętności ponad 20 lat. Dzięki temu możemy Państwu zaoferować w pełni profesjonalną opiekę stomatologiczną.

  Nasz gabinet cieszy się na rynku bardzo dobrą opinią. Największy nacisk kładziemy na dostosowanie się do potrzeb pacjenta, stworzenie mu komfortowych warunków leczenia oraz wykonanie usług stomatologicznych na najwyższym poziomie jakościowym oraz estetycznym.

  W codziennej praktyce korzystamy z najlepszych materiałów. Stosujemy nowoczesny sprzęt, który w połaczeniu z profesjonalną obsługą i dopasowanymi indywidualnie metodami leczenia przynosi uznanie i zaufanie naszych pacjentów.

  Gabinet oferuje pełny zakres usług od profilaktyki, po skomplikowane rekonstrukcje i odbudowę braków zębowych.
  - Profilaktyka
  - Stomatologia zachowawcza
  - Stomatologia estetyczna
  - Stomatologia dziecięca
  - Endodoncja
  - Protetyka
  - Periodontologia
  - Chirurgia stomatologiczna

Specjalizacje

 • Stomatologia zachowawcza z endodoncją
 • Stomatologia ogólna