dr n. med.

Bogdan Kamiński

Ginekolog

21 opinii +dodaj

Umów wizytę 217 odwiedzin w ciągu 30 dni

Absolwent Liceum Ogólnokształcącego im. Adama MIckiewicza w Katowicach, a następnie Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach , który ukończył w 1979 roku. Pracę… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4

Ogólna ocena
21 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • I
  Lokalizacja: Szpital GeoMedicalUsługa: przepisanie antykoncepcji w przypadkach nagłych

  Podczas wizyty odniosłam negatywne wrażenie. Lekarz miał mi przepisać tylko tabletkę, natomiast zrobił niekoniecznie potrzebne badanie ginekologiczne i usg, przez co wizyta była bardzo droga. Zachęcał do zrobienia jeszcze innych badań za dodatkową opłatą i gdy mu powiedziałam, że zrobię je u innego lekarza, nie był zachwycona tym zachwycony. Dodam, że tabletki, które mi przepisał, również miały wygórowaną cenę. Nie polecam również tego lekarza, ponieważ badanie przeprowadził niedelikatnie.

 • M
  Lokalizacja: Szpital GeoMedical

  Wcześniej nie miałam szczęścia do ginekologów, nie wierzyłam ze kiedykolwiek wyjdę z gabinetu ze spokojem i uśmiechem na twarzy. Dziś nastał ten dzień...Pan doktor wzbudził u mnie ogromne zaufanie, był cierpliwy i bardzo miły. Odpowiadał na wszystkie moje wątpliwości i otoczył opieką. Był bardzo delikatny, czego wcześniej u lekarzy nie doświadczyłam . Z pewnością będę wracała do Pana Bogdana. Polecam gorąco tego lekarza, właściwa osoba na odpowiednim miejscu.

 • E
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski

  Odniosłam bardzo pozytywne wrażenie. Rzeczowy, konkretny, uzyskałam wyczerpujące odpowiedzi na moje pytania i wątpliwości. Polecam doktora Kamińskiego.

 • J
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski

  Profesjonalny i godny polecenia lekarz. Szybko postawił diagnozę i przedstawił propozycję leczenia. Rzetelnie wyjaśniał wszystko zarówno przed jak i w trakcie operacji.
  Polecam tego lekarza, gdyż jest świetnym specjalistą i każdemu pacjentowi poświęca tyle czasu ile to jest konieczne. Zawsze uśmiechnięty, cierpliwy, kulturalny i niezwykle rzeczowy.
  Zdecydowanie polecam kobietom, które potrzebują dobrej, konkretnej i rzeczowej oceny sytuacji problematycznych.

 • K

  Moja opina dla tego lekarza jak i dla całego oddziału onkologi ginekologicznej jest pozytywna. Doktor usuwał guz z powłok skórnych i blizny po cięciu cesarskim.
  Podejście do pacjenta, opieka medyczna pooperacyjna jaką miałam była na wysokim standardzie, bez porównania z opieką zdrowotną z tzw. "starego szpitala" z którymi miałam niestety do czynienia. Jest lekarzem z "powołania" . Wyrazy wdzięczności.

 • R

  Ja jestem zadowolona z dr Kaminskiego poniewaz przy kazdej wizycie bada ilosc bakterii mlekowych (ph), regulernie kontroluje badania cytologiczne, dokladnie wyjasnie sposob leczneia. Wizyta u Pana dr trwa dlugo, widoczna jest jego fachowosc w podejsciu do pacjeta.

 • N

  Powiem krótko - w wyniku zaniedbań tego lekarza wycięto mi macicę....Miałam wtedy 27 lat....Nie polecam...Rana również była okropna ,nie chciała się goić....

 • K

  Witam! Moja opinia na temat doktora Kaminskiego jest jednak negatywna.. 3 miesiace temu mialam ciecie cesarskie i doktor ja prowadził. Chce tylko powiedzieć, ze stan mojej blizny jest okropny! Ciecie zostało zeszpecone, krzywo uciete,zle zszyte i skóra nie naciagnieta. Wygląda to okrpnie, potrzebuje poprawki plastycznej bo inaczej lepiej nie patrzec. Mam 23 lata i doktor jakoś nie pomyslal, ze jeszcze jestem za młoda by nosic spodnie do pępka i kostium jednoczesciowy, tymbardziej ze moja figura jest bardzo szupła i nie wstydzilam sie wczesniej pokazać w stroju dwu czesciowym a teraz moge o tym zapomniec. Ja wiem, ze dziecko jest najważniejsze i to by wyciągnac go calego, ale to nie sredniowiecze! moje kolezanki, siostra miala ciecie dobrych kilka lat temu i jej naciecie wygląda super w przeciwienstwie do mojego. Niewiem gdzie uczono doktora Kamińskiego i na kim przeprowadzał praktyki bo napewno nie na ludziach. Możliwe ze w czym innym jest dobry ale na pewno nie w chirurgii. Nie wyolbrzymiam, każdy kto spojrzy na moj brzuch pyta kto mi tak zeszpecił ciecie bo wygląda okropnie i twierdzi, ze powinnam isc z tym do tego lekarza i pokazac co dobrego zrobil, gdzie miał oczy a moze gdzie zostawił okulary. Poprostu porażka :(

 • B

  JA JESTEM PACIJENTKA PANA DOKTORA OD 18 LAT I JESTEM BARDZO ZADOWOLONA SZKODA TYLKO ZE PRZEPROWADZIL SIE DO NOWEGO SACZA WSZYSTKIM PANIA POLECAM GORACO TAKIEGO SPECJALISTE.

 • G

  Bardzo dobry lekarz, niezwykle delikatny, wyrozumiały, kompetentny i uprzejmy. Bardzo polecam wszystkim.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwent Liceum Ogólnokształcącego im. Adama MIckiewicza w Katowicach, a następnie Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach , który ukończył w 1979 roku. Pracę zawodową rozpoczął w I Katedrze Położnictwa i Ginekologii w Bytomiu, gdzie uzyskał stopień doktora nauk medycznych w 1987r. i dwa stopnie specjalizacji w dziedzinie ginekologii i położnictwa. Pracując pod kierunkiem Profesora dr hab. Jacka Rzempołucha będąc adiunktem Kliniki w Bytomiu zdobywał doświadczenie chirurgiczne w ginekologii onkologicznej. Od 1995r prowadził Oddziały Ginekologiczno-Położnicze w Szpitalach im. dr J.Rostka oraz dr A.Mielęckiego w Chorzowie, będąc ich ordynatorem oraz współpracując z Kliniką w Bytomiu. W 2007 r. przeniósł się do Nowego Sącza, gdzie pełnił funkcję zastępcy Ordynatora Oddziału Położniczo-Ginekologicznego, jednocześnie pogłębiając kształcenie w dziedzinie Ginekologii Onkologicznej. W 2012 r. uzyskał tytuł Specjalisty Ginekologa Onkologa pod kierunkiem Pani Profesor dr hab. Anity Olejek, Kierownika Kliniki Położnictwa , Ginekologii i Ginekologii Onkologicznej w Bytomiu. W latach 2013 - 2015 był Kierownikiem Oddziału Ginekologii Onkologicznej Szpitala Specjalistycznego im. J. Śniadeckiego w Nowym Sączu. W 2016r. powrócił na Śląsk i pełnił funkcję zastępcy Ordynatora Doc. dr hab. Bogdana Michalskiego w Oddziale Ginekologiczno- Położniczym i Ginekologii Onkologicznej Okręgowego Szpitala Kolejowego w Katowicach. Praca w dziedzinie Ginekologii Onkologicznej jest przewodnim motywem całej jego kariery zawodowej. Jest autorem ponad trzydziestu publikacji naukowych w czasopismach polskich i zagranicznych i członkiem wielu towarzystw naukowych, w tym Polskiego Towarzystwa Ginekologii Onkologicznej, biorąc aktywny udział w licznych sympozjach i kongresach.

Specjalizacje

 • Ginekologia onkologiczna
 • Położnictwo i ginekologia