Dr n. med.

Bogdan Kamiński verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • M
  Lokalizacja: Szpital GeoMedical

  Wcześniej nie miałam szczęścia do ginekologów, nie wierzyłam ze kiedykolwiek wyjdę z gabinetu ze spokojem i uśmiechem na twarzy. Dziś nastał ten dzień...Pan doktor wzbudził u mnie ogromne zaufanie, był cierpliwy i bardzo miły. Odpowiadał na wszystkie moje wątpliwości i otoczył opieką. Był bardzo delikatny, czego wcześniej u lekarzy nie doświadczyłam . Z pewnością będę wracała do Pana Bogdana. Polecam gorąco tego lekarza, właściwa osoba na odpowiednim miejscu.

 • Szukasz ginekologa? Pacjenci polecają:

  Michał Leśniak
  Michał Leśniak
  Ginekolog
  Jana Długosza 45, Nowy Sącz
  Byłam pierwszy raz u Pana Doktora. Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze, odpowiada na wszystkie nurtujące… więcej

  Mateusz Zaczyk
  Mateusz Zaczyk
  Ginekolog
  Żywiecka 44, Nowy Sącz
  Pan doktor prowadził moją ciążę i byłam nim poprostu zachwycona. To z jakim zachwytem patrzy i mówi co się dzieje… więcej

  Krzysztof Janowiec
  Krzysztof Janowiec
  Ginekolog
  Rzemieślnicza 5, Nowy Sącz
  Pan Krzysztof Janowiec to lekarz o bardzo wysokiej kulturze osobistej. Duże wrażenie zrobiło na mnie jego holistyczne… więcej

  Michał Goryca
  Michał Goryca
  Ginekolog
  Rzemieślnicza 5, Nowy Sącz
  Pan doktor miły, uśmiechnięty, potrafi łatwo nawiązać kontakt z pacjentka. Bardzo sobie cenię fakt, że wszystko… więcej

  Grzegorz Paleczek
  Grzegorz Paleczek
  Ginekolog
  Królowej Jadwigi 20, Stary Sącz
  Najlepszy lekarz na świecie. Prowadził moją pierwszą ciążę. Opieka podczas wizyt jak również podczas porodu na… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Absolwent Liceum Ogólnokształcącego im. Adama MIckiewicza w Katowicach, a następnie Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach , który ukończył w 1979 roku. Pracę zawodową rozpoczął w I Katedrze Położnictwa i Ginekologii w Bytomiu, gdzie uzyskał stopień doktora nauk medycznych w 1987r. i dwa stopnie specjalizacji w dziedzinie ginekologii i położnictwa. Pracując pod kierunkiem Profesora dr hab. Jacka Rzempołucha będąc adiunktem Kliniki w Bytomiu zdobywał doświadczenie chirurgiczne w ginekologii onkologicznej. Od 1995r prowadził Oddziały Ginekologiczno-Położnicze w Szpitalach im. dr J.Rostka oraz dr A.Mielęckiego w Chorzowie, będąc ich ordynatorem oraz współpracując z Kliniką w Bytomiu. W 2007 r. przeniósł się do Nowego Sącza, gdzie pełnił funkcję zastępcy Ordynatora Oddziału Położniczo-Ginekologicznego, jednocześnie pogłębiając kształcenie w dziedzinie Ginekologii Onkologicznej. W 2012 r. uzyskał tytuł Specjalisty Ginekologa Onkologa pod kierunkiem Pani Profesor dr hab. Anity Olejek, Kierownika Kliniki Położnictwa , Ginekologii i Ginekologii Onkologicznej w Bytomiu. W latach 2013 - 2015 był Kierownikiem Oddziału Ginekologii Onkologicznej Szpitala Specjalistycznego im. J. Śniadeckiego w Nowym Sączu. W 2016r. powrócił na Śląsk i pełnił funkcję zastępcy Ordynatora Doc. dr hab. Bogdana Michalskiego w Oddziale Ginekologiczno- Położniczym i Ginekologii Onkologicznej Okręgowego Szpitala Kolejowego w Katowicach. Praca w dziedzinie Ginekologii Onkologicznej jest przewodnim motywem całej jego kariery zawodowej. Jest autorem ponad trzydziestu publikacji naukowych w czasopismach polskich i zagranicznych i członkiem wielu towarzystw naukowych, w tym Polskiego Towarzystwa Ginekologii Onkologicznej, biorąc aktywny udział w licznych sympozjach i kongresach.

  Specjalizacje

  • Ginekologia onkologiczna
  • Położnictwo i ginekologia

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4

  Ogólna ocena
  21 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • I
   Lokalizacja: Szpital GeoMedicalUsługa: przepisanie antykoncepcji w przypadkach nagłych

   Podczas wizyty odniosłam negatywne wrażenie. Lekarz miał mi przepisać tylko tabletkę, natomiast zrobił niekoniecznie potrzebne badanie ginekologiczne i usg, przez co wizyta była bardzo droga. Zachęcał do zrobienia jeszcze innych badań za dodatkową opłatą i gdy mu powiedziałam, że zrobię je u innego lekarza, nie był zachwycona tym zachwycony. Dodam, że tabletki, które mi przepisał, również miały wygórowaną cenę. Nie polecam również tego lekarza, ponieważ badanie przeprowadził niedelikatnie.

  • M
   Lokalizacja: Szpital GeoMedical

   Wcześniej nie miałam szczęścia do ginekologów, nie wierzyłam ze kiedykolwiek wyjdę z gabinetu ze spokojem i uśmiechem na twarzy. Dziś nastał ten dzień...Pan doktor wzbudził u mnie ogromne zaufanie, był cierpliwy i bardzo miły. Odpowiadał na wszystkie moje wątpliwości i otoczył opieką. Był bardzo delikatny, czego wcześniej u lekarzy nie doświadczyłam . Z pewnością będę wracała do Pana Bogdana. Polecam gorąco tego lekarza, właściwa osoba na odpowiednim miejscu.

  • E
   Lokalizacja: Gabinet Lekarski

   Odniosłam bardzo pozytywne wrażenie. Rzeczowy, konkretny, uzyskałam wyczerpujące odpowiedzi na moje pytania i wątpliwości. Polecam doktora Kamińskiego.

  • J
   Lokalizacja: Gabinet Lekarski

   Profesjonalny i godny polecenia lekarz. Szybko postawił diagnozę i przedstawił propozycję leczenia. Rzetelnie wyjaśniał wszystko zarówno przed jak i w trakcie operacji.
   Polecam tego lekarza, gdyż jest świetnym specjalistą i każdemu pacjentowi poświęca tyle czasu ile to jest konieczne. Zawsze uśmiechnięty, cierpliwy, kulturalny i niezwykle rzeczowy.
   Zdecydowanie polecam kobietom, które potrzebują dobrej, konkretnej i rzeczowej oceny sytuacji problematycznych.

  • K

   Moja opina dla tego lekarza jak i dla całego oddziału onkologi ginekologicznej jest pozytywna. Doktor usuwał guz z powłok skórnych i blizny po cięciu cesarskim.
   Podejście do pacjenta, opieka medyczna pooperacyjna jaką miałam była na wysokim standardzie, bez porównania z opieką zdrowotną z tzw. "starego szpitala" z którymi miałam niestety do czynienia. Jest lekarzem z "powołania" . Wyrazy wdzięczności.

  • R

   Ja jestem zadowolona z dr Kaminskiego poniewaz przy kazdej wizycie bada ilosc bakterii mlekowych (ph), regulernie kontroluje badania cytologiczne, dokladnie wyjasnie sposob leczneia. Wizyta u Pana dr trwa dlugo, widoczna jest jego fachowosc w podejsciu do pacjeta.

  • N

   Powiem krótko - w wyniku zaniedbań tego lekarza wycięto mi macicę....Miałam wtedy 27 lat....Nie polecam...Rana również była okropna ,nie chciała się goić....

  • K

   Witam! Moja opinia na temat doktora Kaminskiego jest jednak negatywna.. 3 miesiace temu mialam ciecie cesarskie i doktor ja prowadził. Chce tylko powiedzieć, ze stan mojej blizny jest okropny! Ciecie zostało zeszpecone, krzywo uciete,zle zszyte i skóra nie naciagnieta. Wygląda to okrpnie, potrzebuje poprawki plastycznej bo inaczej lepiej nie patrzec. Mam 23 lata i doktor jakoś nie pomyslal, ze jeszcze jestem za młoda by nosic spodnie do pępka i kostium jednoczesciowy, tymbardziej ze moja figura jest bardzo szupła i nie wstydzilam sie wczesniej pokazać w stroju dwu czesciowym a teraz moge o tym zapomniec. Ja wiem, ze dziecko jest najważniejsze i to by wyciągnac go calego, ale to nie sredniowiecze! moje kolezanki, siostra miala ciecie dobrych kilka lat temu i jej naciecie wygląda super w przeciwienstwie do mojego. Niewiem gdzie uczono doktora Kamińskiego i na kim przeprowadzał praktyki bo napewno nie na ludziach. Możliwe ze w czym innym jest dobry ale na pewno nie w chirurgii. Nie wyolbrzymiam, każdy kto spojrzy na moj brzuch pyta kto mi tak zeszpecił ciecie bo wygląda okropnie i twierdzi, ze powinnam isc z tym do tego lekarza i pokazac co dobrego zrobil, gdzie miał oczy a moze gdzie zostawił okulary. Poprostu porażka :(

  • B

   JA JESTEM PACIJENTKA PANA DOKTORA OD 18 LAT I JESTEM BARDZO ZADOWOLONA SZKODA TYLKO ZE PRZEPROWADZIL SIE DO NOWEGO SACZA WSZYSTKIM PANIA POLECAM GORACO TAKIEGO SPECJALISTE.

  • G

   Bardzo dobry lekarz, niezwykle delikatny, wyrozumiały, kompetentny i uprzejmy. Bardzo polecam wszystkim.

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG