Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Władysława Sikorskiego 11, Elbląg
Gabinet stomatologiczny

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
3 opinie

A
Użytkownik zweryfikowany

Wybitny specjalista, któremu zawdzięczam wspaniale przeprowadzona terapie urazu szczękowego po wypadku samochodowym w 2001 roku. Pan dr Chomik jest bardzo zyczliwym człowiekiem, pozytywnie nastawionym do swoich pacjentow. Te cechy w polaczniu czynia go jednym z najlepszych lekarzy jakich znam.


P
Użytkownik zweryfikowany

Bylem u doktora pierwszy raz. Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne, lekarzowi zależy na tym żeby pomóc, ma bardzo właściwe podejście, wręcz rzadko spotykane w dzisiejszym świecie. Tam gdzie inni nie chcieli szukali właściwego rozwiązania i chcieli szybko, ze szkodą dla pacjenta pozbyć się problemu Pan doktor doskonale wiedział co robić !!!! Jak do tej pory 5+


A
Użytkownik zweryfikowany

najlepszy stomatolog na ziemi! Szukam kontaktu, zamknął gabinet prywatny, poświęcając się chirurgi szczękowej w szpitalu (Ordynator). Piszę z nadzieją, że może ktoś przyniesie dobrą wiadomość, że ponownie wrócił do zwykłych pacjentów i przyjmuje prywatnie?


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie