lek.

Beata Płochniewska-Szafran

Ginekolog

29 opinii +dodaj

Umów wizytę 350 odwiedzin w ciągu 30 dni

UWAGA! W Grupie LUX MED. usługa "wkładka domaciczna" musi być poprzedzona konsultacją u tego lekarza. Absolwentka Wydziału Lekarskiego w Warszawie. Starszy asystent w Centralnym… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

3.5

Ogólna ocena
29 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Poznań, ul. Roosevelta 18Usługa: infekcja

  Byłam wczoraj na rutynowym badaniu. Przyplątała się infekcja - trzeba ratować .
  Wszystko w najlepszym porządku, Pani Doktor miła, kontaktowa, zainteresowana Pacjentem.
  Jak na 1 raz - super

 • Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Poznań, ul. Roosevelta 18Usługa: antykoncepcja

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Doktor, która jest osobą wzbudzającą duże zaufanie, ciepłą, ponadto Pani Doktor potrafi obniżyc napięcie w trakcie badania, dzięki czemu poczułam się bardzo komfortowo. Uzyskałam dużo informacji na tenat antykoncepcji i Pani Doktor dobrała środek antykoncepcyjny, który niedługo zacznę zażywać. Jestem bardzo zadowolona po pierwszej wiizycie i niedługo planuję kolejną. Do tej pory to najleoszy ginekolog do jakuego trafiłam. Na pewno polecę Panią Doktor znajomym. Przed wizytą denerwowałam się ale już po kilku minutach czułam się bardzo komfortowo i napięcie opadło, dzięki Pani Doktor. Cieszę się, że zdecydowałam się na wizytę właśnie do Pani Doktor Beaty.

 • B
  Lokalizacja: PROFEMED PoznańUsługa: badanie ginekologiczne

  Bardzo dobra specjalistka, Pani Beata, dała wyczerpującą konsultację i wszystko ładnie wytłumaczyła. Polecam gorąco!

 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Poznań, ul. Roosevelta 18Usługa: konsultacje ginekologiczne

  Byłam u Pani doktor 1 raz. Bardzo miła, spokojna, wszystko mi dokładnie wytłumaczyła. Polecam- na pewno do niej wrócę.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PROFEMED PoznańUsługa: USG ginekologiczne transvaginalne

  Miałam obawy czy zdecydować się na wizytę widząc negatywne komentarze. Zdecydowałam. Wszystko było w porządku. Lekarka miła, chętnie i wyczerpująco odpowiadała na moje pytania.

 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Poznań, ul. Wichrowa 1A

  Najgorsza ginekolog, u jakiej kiedykolwiek byłam. Poszłam tylko na potwierdzenie ciąży (staraliśmy się z mężem kilka miesięcy), owszem, potwierdziła, ale skwitowała komentarzem, że to wczesna ciąża więc nie mam co się cieszyć, większość kończy się poronieniem więc nie wiadomo jak będzie. Badanie bolesne, zero informacji co robić dalej. Szczerze nie polecam, nawet w awaryjnej sytuacji.

 • B
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Poznań, ul. Wichrowa 1A

  Wspaniały człowiek i także doskonały lekarz. Pani dr Płochniewska-Szafran prowadziła mi ciążę i od 9 lat jest w moim przekonaniu najlepszą ginekolog. Moja ciąża była problemowa ze względu na moją dużą otyłość. Oprocz kompleksow, ktore szybko zniknęły przy pani doktor, miałam nadciśnie, tachykardię i inne dolegliwości. Pani doktor bardzo rzetelnie i konkretnie rozpisała leczenie. Atmosfera podczas wizyty zawsze jest bardzo przyjazna i bezstresowa. Badania bezbolesne. Trafne diagnozy i dbałość o pacjenta. Polecam w 100%

 • O
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Poznań, ul. Roosevelta 18Usługa: konsultacje ginekologiczne

  Wizyta przebiegła bezstresowo i w bardzo miłej atmosferze. Czułam się bardzo komfortowo. Nie musiałam upominać się o badanie piersi. Wspólnie wybrałyśmy najlepszą dla mnie metodę antykoncepcji, dodatkowo zostałam zrozumiale poinformowana jak ją stosować. Patrząc z perspektywy studentki, może wizyta nie należy do najtańszych, ale wcześniej odwiedziłam innych ginekologów w Poznaniu i niższa cena nie rekompensuje braku profesjonalizmu.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  w kwestii podejścia do pacjenta 100% na tak! doopiekowanie, trafione w punkt porady, spokój, bezstresowa atmosfera, zero skrępowania, wyjątkowo delikatne badanie ginekologiczne i pobranie cytologii. dostałam więcej, niż oczekiwałam. na pewno wrócę.

 • K
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Poznań, ul. Roosevelta 18Usługa: Zwykła wizyta

  Byłam już u paru bardzo różnych lekarzy ginekologów, i u mężczyzn, i u kobiet, i z całą pewnością mogę stwierdzić, że dr Płochniewska-Szafran jest jednym z najlepszych lekarzy. Jest osobą bezpośrednią, co ja cenię, jest konkretna, odpowiada skrupulatnie na wszystkie pytania, rozwiewa wszystkie wątpliwości, cierpliwie tłumaczy. Podczas badania jest delikatna, co dla mnie jest bardzo ważne, bo miałam w przeszłości nieprzyjemne sytuacje z tym związane. Przy mojej pierwszej wizycie u niej spóźniłam się 5 minut i zwróciła mi uwagę, i miała rację - ona szanuje swój i mój czas, ja też powinnam. Może dlatego niektórym wydaje się obcesowa czy oschła, bo rzeczywiście nie jest typem lekarza, który pogłaszcze po główce, powie "aja aja" i będzie wszystko owijać w bawełnę. Jest konkretna, okazuje szacunek, ja bardzo polecam panią doktor.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • UWAGA! W Grupie LUX MED. usługa "wkładka domaciczna" musi być poprzedzona konsultacją u tego lekarza.

  Absolwentka Wydziału Lekarskiego w Warszawie.

  Starszy asystent w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSWiA, następnie w Centrum Onkologii - Instytucie im. M. Skłodowskiej-Curie w Poradni Profilaktyki Nowotworów Narządu Rodnego.

  Równocześnie doświadczenie zdobywane w prywatnych placówkach medycznych. Od 12 lat stała współpraca z Grupą LUX-MED.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Znajomość języków

 • polski

Zdjęcia