lek.

Beata Płochniewska-Szafran

Ginekolog

26 opinii +dodaj

Umów wizytę 566 odwiedzin w ciągu 30 dni

UWAGA! W Grupie LUX MED. usługa "wkładka domaciczna" musi być poprzedzona konsultacją u tego lekarza. Absolwentka Wydziału Lekarskiego w Warszawie. Starszy asystent w Centralnym… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • UWAGA! W Grupie LUX MED. usługa "wkładka domaciczna" musi być poprzedzona konsultacją u tego lekarza.

  Absolwentka Wydziału Lekarskiego w Warszawie.

  Starszy asystent w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSWiA, następnie w Centrum Onkologii - Instytucie im. M. Skłodowskiej-Curie w Poradni Profilaktyki Nowotworów Narządu Rodnego.

  Równocześnie doświadczenie zdobywane w prywatnych placówkach medycznych. Od 12 lat stała współpraca z Grupą LUX-MED.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Znajomość języków

 • polski

Zdjęcia

Ocena pacjentów

3

Ogólna ocena
26 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Poznań, ul. Roosevelta 18Usługa: konsultacje ginekologiczne

  Byłam u Pani doktor 1 raz. Bardzo miła, spokojna, wszystko mi dokładnie wytłumaczyła. Polecam- na pewno do niej wrócę.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PROFEMED PoznańUsługa: USG ginekologiczne transvaginalne

  Miałam obawy czy zdecydować się na wizytę widząc negatywne komentarze. Zdecydowałam. Wszystko było w porządku. Lekarka miła, chętnie i wyczerpująco odpowiadała na moje pytania.

 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Poznań, ul. Wichrowa 1A

  Najgorsza ginekolog, u jakiej kiedykolwiek byłam. Poszłam tylko na potwierdzenie ciąży (staraliśmy się z mężem kilka miesięcy), owszem, potwierdziła, ale skwitowała komentarzem, że to wczesna ciąża więc nie mam co się cieszyć, większość kończy się poronieniem więc nie wiadomo jak będzie. Badanie bolesne, zero informacji co robić dalej. Szczerze nie polecam, nawet w awaryjnej sytuacji.

 • B
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Poznań, ul. Wichrowa 1A

  Wspaniały człowiek i także doskonały lekarz. Pani dr Płochniewska-Szafran prowadziła mi ciążę i od 9 lat jest w moim przekonaniu najlepszą ginekolog. Moja ciąża była problemowa ze względu na moją dużą otyłość. Oprocz kompleksow, ktore szybko zniknęły przy pani doktor, miałam nadciśnie, tachykardię i inne dolegliwości. Pani doktor bardzo rzetelnie i konkretnie rozpisała leczenie. Atmosfera podczas wizyty zawsze jest bardzo przyjazna i bezstresowa. Badania bezbolesne. Trafne diagnozy i dbałość o pacjenta. Polecam w 100%

 • O
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Poznań, ul. Roosevelta 18Usługa: konsultacje ginekologiczne

  Wizyta przebiegła bezstresowo i w bardzo miłej atmosferze. Czułam się bardzo komfortowo. Nie musiałam upominać się o badanie piersi. Wspólnie wybrałyśmy najlepszą dla mnie metodę antykoncepcji, dodatkowo zostałam zrozumiale poinformowana jak ją stosować. Patrząc z perspektywy studentki, może wizyta nie należy do najtańszych, ale wcześniej odwiedziłam innych ginekologów w Poznaniu i niższa cena nie rekompensuje braku profesjonalizmu.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  w kwestii podejścia do pacjenta 100% na tak! doopiekowanie, trafione w punkt porady, spokój, bezstresowa atmosfera, zero skrępowania, wyjątkowo delikatne badanie ginekologiczne i pobranie cytologii. dostałam więcej, niż oczekiwałam. na pewno wrócę.

 • K
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Poznań, ul. Roosevelta 18Usługa: Zwykła wizyta

  Byłam już u paru bardzo różnych lekarzy ginekologów, i u mężczyzn, i u kobiet, i z całą pewnością mogę stwierdzić, że dr Płochniewska-Szafran jest jednym z najlepszych lekarzy. Jest osobą bezpośrednią, co ja cenię, jest konkretna, odpowiada skrupulatnie na wszystkie pytania, rozwiewa wszystkie wątpliwości, cierpliwie tłumaczy. Podczas badania jest delikatna, co dla mnie jest bardzo ważne, bo miałam w przeszłości nieprzyjemne sytuacje z tym związane. Przy mojej pierwszej wizycie u niej spóźniłam się 5 minut i zwróciła mi uwagę, i miała rację - ona szanuje swój i mój czas, ja też powinnam. Może dlatego niektórym wydaje się obcesowa czy oschła, bo rzeczywiście nie jest typem lekarza, który pogłaszcze po główce, powie "aja aja" i będzie wszystko owijać w bawełnę. Jest konkretna, okazuje szacunek, ja bardzo polecam panią doktor.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo mila i sypatyczna p.doktor, konkretnie odpowiadala na moje pytania,bardzo mi pomogla i bardzo polecam

 • E

  Do pani Płochniewskiej-Szafran udałam się na wizytę w LuxMed z powodu zidentyfikowanego przez innego specjalistę przeciwskazania do antykoncepcji hormonalnej. Chciałam poradzić się odnośnie skutecznej alternatywy, ale zostałam potraktowana bardzo obscesowo. Lekarka stwierdziła, że zostają tylko prezerwatywy i wkładki domaciczne, ale "są rzeczy ważne i ważniejsze, także chyba wkładka odpada". Na moje pytanie co ma na myśli , pani odpowiedziała, że wkładki są niebezpieczne, ale oczywiscie jeśli chcę się narażać na konsekwencje, to mój wybór. Nie dość, że nie uzyskałam rzetelnych informacji, to jeszcze czułam się oceniana i napiętnowana.

 • K

  Odradzam wizyty u Pani doktor. U mnie również stwierdziła wczesną ciąże, a gdy po dwóch dniach dostałam plamień i udałam się do szpitala, badanie krwi wykluczyło poczęcie. Pobyt w szpitalu był niezwykle stresogenny dla całej rodziny, gdyż 4 godziny oczekiwałam na przyjęcie w izbie przyjęć, zostałam zbadana i przyjęta na oddział, a po pobraniu i zbadaniu krwi stwierdzono brak ciąży. Wypisano mnie tego samego dnia. Czułam się jak wariatka, która naciąga szpital na koszty, bo uroiła sobie ciąże.