lek.

Beata Płochniewska-Szafran

Ginekolog

Umów wizytę 430 odwiedzin w ciągu 30 dni

Absolwentka Wydziału Lekarskiego w Warszawie. Starszy asystent w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSWiA, następnie w Centrum Onkologii - Instytucie im. M. Skłodowskiej-Curie w Poradni… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwentka Wydziału Lekarskiego w Warszawie.

  Starszy asystent w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSWiA, następnie w Centrum Onkologii - Instytucie im. M. Skłodowskiej-Curie w Poradni Profilaktyki Nowotworów Narządu Rodnego.

  Równocześnie doświadczenie zdobywane w prywatnych placówkach medycznych. Od 12 lat stała współpraca z Grupą LUX-MED.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Znajomość języków

 • polski

Zdjęcia

Ocena pacjentów

3

Ogólna ocena
22 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Poznań, ul. Roosevelta 18Usługa: konsultacje ginekologiczne

  Wizyta przebiegła bezstresowo i w bardzo miłej atmosferze. Czułam się bardzo komfortowo. Nie musiałam upominać się o badanie piersi. Wspólnie wybrałyśmy najlepszą dla mnie metodę antykoncepcji, dodatkowo zostałam zrozumiale poinformowana jak ją stosować. Patrząc z perspektywy studentki, może wizyta nie należy do najtańszych, ale wcześniej odwiedziłam innych ginekologów w Poznaniu i niższa cena nie rekompensuje braku profesjonalizmu.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  w kwestii podejścia do pacjenta 100% na tak! doopiekowanie, trafione w punkt porady, spokój, bezstresowa atmosfera, zero skrępowania, wyjątkowo delikatne badanie ginekologiczne i pobranie cytologii. dostałam więcej, niż oczekiwałam. na pewno wrócę.

 • Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Poznań, ul. Roosevelta 18Usługa: Zwykła wizyta

  Byłam już u paru bardzo różnych lekarzy ginekologów, i u mężczyzn, i u kobiet, i z całą pewnością mogę stwierdzić, że dr Płochniewska-Szafran jest jednym z najlepszych lekarzy. Jest osobą bezpośrednią, co ja cenię, jest konkretna, odpowiada skrupulatnie na wszystkie pytania, rozwiewa wszystkie wątpliwości, cierpliwie tłumaczy. Podczas badania jest delikatna, co dla mnie jest bardzo ważne, bo miałam w przeszłości nieprzyjemne sytuacje z tym związane. Przy mojej pierwszej wizycie u niej spóźniłam się 5 minut i zwróciła mi uwagę, i miała rację - ona szanuje swój i mój czas, ja też powinnam. Może dlatego niektórym wydaje się obcesowa czy oschła, bo rzeczywiście nie jest typem lekarza, który pogłaszcze po główce, powie "aja aja" i będzie wszystko owijać w bawełnę. Jest konkretna, okazuje szacunek, ja bardzo polecam panią doktor.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo mila i sypatyczna p.doktor, konkretnie odpowiadala na moje pytania,bardzo mi pomogla i bardzo polecam

 • Do pani Płochniewskiej-Szafran udałam się na wizytę w LuxMed z powodu zidentyfikowanego przez innego specjalistę przeciwskazania do antykoncepcji hormonalnej. Chciałam poradzić się odnośnie skutecznej alternatywy, ale zostałam potraktowana bardzo obscesowo. Lekarka stwierdziła, że zostają tylko prezerwatywy i wkładki domaciczne, ale "są rzeczy ważne i ważniejsze, także chyba wkładka odpada". Na moje pytanie co ma na myśli , pani odpowiedziała, że wkładki są niebezpieczne, ale oczywiscie jeśli chcę się narażać na konsekwencje, to mój wybór. Nie dość, że nie uzyskałam rzetelnych informacji, to jeszcze czułam się oceniana i napiętnowana.

 • Odradzam wizyty u Pani doktor. U mnie również stwierdziła wczesną ciąże, a gdy po dwóch dniach dostałam plamień i udałam się do szpitala, badanie krwi wykluczyło poczęcie. Pobyt w szpitalu był niezwykle stresogenny dla całej rodziny, gdyż 4 godziny oczekiwałam na przyjęcie w izbie przyjęć, zostałam zbadana i przyjęta na oddział, a po pobraniu i zbadaniu krwi stwierdzono brak ciąży. Wypisano mnie tego samego dnia. Czułam się jak wariatka, która naciąga szpital na koszty, bo uroiła sobie ciąże.

 • Pani Doktor prowadzi moją ciążę od samego początku tj. od 4 miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Jest osobą bardzo skrupulatną, miłą i cierpliwie odpowiada na wszystkie moje pytania, a mam ich sporo, ponieważ to jest moja pierwsza ciąża.
  wcześniej byłam u innych lekarzy i żaden mnie tak do siebie nie przekonał, jak właśnie pani doktor.
  a chyba lepiej, że ostrzega przed ewentualnym krwawieniem, niż potem bysmy miały sie zacząć martwić jak by się cos takiego pojawiło.
  każdy z nas jest inny i oczekuje czegoś innego od lekarza prowadzącego.
  ja bardzo polecma panią doktor.

 • Zgadzam się z moimi przedmówczyniami. Byłam u tej pani w Lux Medzie na Wichrowej. Pani doktor na moje pytania odpowiadała zdawkowo, można powiedzieć, że w ogóle robiła łaskę, że mnie przyjmuje. O nic nie pytała, w dodatku badanie było bardzo bolesne. Na koniec rzuciła tylko, że "może wystąpić plamienie po wykonanej cytologii". Dziwne, bo nigdy po cytologii robionej u innych lekarzy nie miałam takich problemów. Byłam tam tylko raz- pierwszy i ostatni. Nie wyobrażam sobie, jak taki lekarz mógłby prowadzić moją ciążę. Masakra!!!!

 • Podczas wizyty spowodowanej brakiem miesiaczki, pani doktor po badaniu usg stwierdzila ze to wczesna ciaza. Pomimo mojego zatwierdzenia o tym, że jest to niemożliwe(!) upierala sie przy swojej tezie. Oczywiscie po badaniach krwi okazalo sie ze zadnej ciazy nie ma. Ponadto zauwazylam tez brak jakichkolwiek pytan podstawowych które powinien zadac ginekolog pacjentowi. Niestety po wizycie nie dowiedzialam sie od pani doktor jak rozwiazac moj problem. Nie polecam

 • Zdecydowanie odradzam.Panią doktor odwiedziliśmy w Centrum Medycznym Lux Med.Pomimo jej opryskliwości, wizyta została doprowadzona do końca,ale niesmak który wzbudziła swoją postawą i zachowaniem pozostał do dzisiaj. Pani Doktor sprawiała wrażenie zmęczonej, momentami bardzo niemiłej i aroganckiej osoby.Wizyta kobiety w ciąży, w tym przypadku prywatna powinna wyglądać trochę inaczej,słysząc o mojej drugiej ciąży Pani Doktor przedstawiła swoje czarnej wizje, mimo tego że wynik badania nie wskazywał na to, iż jest jakieś istotne zagrożenie.Prosiła o to, żebym nie cieszyła się tak bardzo, bo w każdym momencie może stać się coś złego i przypominała o tym jak najszybciej dojechać do szpital w przypadku zagrażającego poronienia.Ciąża dla kobiety jest cudem i każda wizyta u specjalisty powinna być dobrym doświadczeniem, a nie tak jak w tym wypadku przykrą koniecznością.