Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych internistów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
5 opinii

E
Użytkownik zweryfikowany

Lekarz z powołania. wizyta rozwiewa wszelkie watpliwości, dlatego tez faktycznie sa duże obsunięcia w godzianch przyjmowania pacjentów.


P

Bardzo dobry lekarz.Zawsze znajdzie czas dla pacjenta,wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania,zawsze służy pomocą.Bardzo miła i sympatyczna.


P
Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor jest wspanialym czlowiekiem i bardzo dobrym lekarzem dokladnie bada,nie traktuje pacjenta jak zlo konieczne,jest to pani doktor z powolania i jestem dumna ze wlasnie lecze sie u niej zawsze jest chetna niesc pomoc swoim pacjenta.


P

dobry lekarz, faktycznie dbający o szczegóły, chce pomóc! ale z drugiej strony zdecydowanie nie trzyma godzin przyjęć, ZAWSZE ma duże opóźnienia bo zamiast 4 pacjentów na godzinę przyjmuje maksymalnie 2


M

Jeden z najlepszych lekarzy internistów jakiego spotkałem w życiu.Poza tym,że jest lekarzem internistą to ma w głowie wszystkie specjalizacje i pozostała jeszcze człowiekiem.
Zalicza się do grupy lekarzy dla ,których dobro pacjenta jest ponad wszystko i bez żadnych wyróżnień;znajomy czy nieznajomy (wszyscy są równi).


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Powiązane wyszukiwania