Bartosz Podczasiak, weterynarz Świdnica

lek. wet. Bartosz Podczasiak

Zapisz

Weterynarz więcej

11 opinii

Zapisz

Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Of.oświęcimskich 24A, Świdnica
Centrum Zdrowia Małych Zwierzat

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych weterynarzy w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

11 opinii pacjentów

Ogólna ocena

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Zdrowia Małych Zwierzat Inny

Najlepszy specjalista w regionie. Naprawdę polecam i dziękuję Panu doktorowi za uratowanie mojego pupila


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Zdrowia Małych Zwierzat świnka morska

Pan doktor Bartosz i Pani doktor Patrycja jako jedyni lekarze weterynarii w okolicy pomógli nam w diagnozie naszego Benona (Świnka morska) odnośnie choroby skory sprawdzając pod mikroskopem rodzaj / typ choroby oraz aplikując iniekcje wraz z leczeniem na kolejne 10 dni. Świnka aktualnie zdrowa wcina marchewkę i przestała się w końcu drapać i obgryzać klatkę :) dziekujemy Wam !!! P&B


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Zdrowia Małych Zwierzat ropomacicze

Wspaniały weterynarz z powołania. Miłośnik zwierząt, podchodzi indywidualnie do każdego pacjenta i z nieograniczoną cierpliwością. Wyrozumiały i bardzo pomocny. Ma się wrażenie, ze w dużym stopniu podporządkował swoje życie leczeniu podopiecznych. Na największą uwagę zasługuje jednak fakt, że to lekarz z ogromną wiedzą i wielkim optymizmem, który przydaje się w trudnych chwilach :)
Wraz z Zosią- buldożkiem francuskim serdecznie pozdrawiamy dr Bartosza Podczasiaka !


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Zdrowia Małych Zwierzat zlamanie kosci przedramiennej

Najlepszy ze wszystkich! Pan Bartosz przyjął naszą Tosie w święto późno wieczorem ze złamaną łapka naprawił jej łapke ale sam nie dawał pewności co do sprawności łapke proponował operację nastawienia kości przed ramiennej we Wrocławiu w najgorszym wypadku amputacja czego wgl nie wzięliśmy z narzeczonym pod uwagę postanowilismy przeczekać po 3 tyg zdjelismy gips (u innego weterynarza) Łapka Tosi po nastawieniu przez Pana Bartosza zrosla się w takim stopniu że nasza mała szaleje jakby nigdy jej nic nie było nawet nie widać dopóki sami nie powiemy nikt nie zauważa naprawdę w 1000% polecam Pana Bartosza najlepszy chirurg A nawet bym powiedziała czarodziej jestem mega zadowolona !!!!


O
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Zdrowia Małych Zwierzat badanie kontrolne i szczepienie

Bardzo profesjonalne podejście do tematu. Skrupulatne badanie kontrolne, dobre podejście do "pacjenta". Polecam wszystkim - doktor przyjmuje do późnych godzin.


Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dziękujemy lekarzowi dr B. Podczasiakowi za wyleczenie psa rasy shih-tzu . Przed 9 miesięcy psa próbowano leczyć w gabinetach Ząbkowice Śl. Dzierżoniów i Bielawa z marnym skutkiem dopiero doktor zdiagnozował i wyleczył naszego pupila z zaawansowanej nużycy to doskonały lekarz godny polecenia.


Użytkownik zweryfikowany

Dr Podczasiak to super specjalista i profesjonalista w każdym calu. Polecam Pana Doktora w 100%. Najlepszy weterynarz z dużą wiedzą i sercem do zwierząt - zawsze dyspozycyjny. Nie odmawia pomocy w nagłych przypadkach, także telefonicznej, zawsze pełen zaangażowania i gotowy na interwencje by tylko pomóc zwierzakowi. Pomógł naszej psince za co bardzo serdecznie mu dziękujemy i jesteśmy wdzięczni.


Użytkownik zweryfikowany

The best of the best in ever !!! Takim zdaniem opiszę chyba wszystko...Świetny weterynarz i świetny człowiek. Cieszę się że poznałam doktora gdy mój chihuahua Julian zachorował. Wspaniale mu pomógł a nie wiele brakowało by Julianek mi odszedł... Od tego czasu doktor Bartosz jest moim nr.1 w rankingu :-) Zawsze go odwiedzam, gdy moje zwierzaki potrzebują pomocy. Moje psiaki Julian i Abi oraz kotek Marlena mogą czuć się bezpiecznie :-) Dziękujemy


R
Użytkownik zweryfikowany

Dr Podczasiak to profesjonalista i specjalista jakich mało. Uratował w nasza sunię dosłownie w ostatnim momencie, kiedy inni wet. niestety kazali czekać. Z determinacją walczył o życie naszej Fifki, choć nie było łatwo - 2 operacje. Wygraliśmy tę walkę, nasza sunia dzięki Doktorowi żyje i ma się dobrze. Dziękuję.


Użytkownik zweryfikowany

Bardzo profesjonalne podejście do pacjentów i ich właścicieli! Dziękujemy Panie doktorze, że przyjął nas Pan w wigilię!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie