Barbara Połtorak

Psychiatra

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • X

  świetny lekarz i człowiek,pani doktor niestety nie żyje także proszę o niedodawanie więcej komentarzy za życia jednak była świetnym lekarzem a także zawsze uczynną przyjaciółką i matką

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4.5

  Ogólna ocena
  6 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • X

   świetny lekarz i człowiek,pani doktor niestety nie żyje także proszę o niedodawanie więcej komentarzy za życia jednak była świetnym lekarzem a także zawsze uczynną przyjaciółką i matką

  • J

   Nie polecam Pani doktor. Wywiad powierzchowny, Pani Połtorak stara się być jak najmniej formalna, wtrąca informacje dotyczące swojego osobistego życia, używa wulgaryzmów- rozumiem cel, pacjent ma się poczuć swojsko i ośmielić, ale nie tędy droga.

  • B

   PO KAŻDEJ WIZYCIE U PANI DOKTOR PRZEZ KILKA DNI NIE BIORĘ LEKÓW BO DOBRZE SIĘ CZUJE. B AQRDZO FAJNA, UMIE POGADAĆ I POLECZYĆ

  • N

   Bardzo szkoda ze nie ma nazwiska Pani doktor B.Połtorak,poniewaz jest bardzo dobrym,sumiennym lekarzem w kierunku psychiatrii ogolnej. Potrafi pomocludziom uzaleznionym od srodkow psycho-aktywnych,mozna w 100% zaufac tej Pani doktor. Takich lekarzy jak Pani Dr.Połtorak teraz naprawde ciezko znalezdz,pisze to jako pacjent ktory dlugo szukal pomocy. Polecam doktor B.Połtorak ktora w tej chwili pracuje w poradni ul.Antoniuk Fabryczny 10 Bialystok.

  • N

   Nikt tak jak Pani dr B Poltorak nie potrafi porozmawiac z pacjentem. Nie lecze sie w tut. poradni ale znam Pania dr z ZOZ Choroszcz.Potrafi sumiennie z cierpliwoscia wysluchac,doradzic ,a na koniec w razie potrzeby wystawic leki. Jako lekarka jest sumienna w tym swoim zawodzie.Wielu przeszedlem lekarzy psychiatrow,ale tak jak pani Dr B. Poltorak zaden nie potrzedl do mojej osoby i choroby na ktora cierpie. Doradzam ludziom z depresjia i innymi chorobami zwiazanymi do taj pani doktor poniewaz rozmowa i wypisane leki szybko i skutecznie chamuja dalsze powiklania co do mojej choroby.Nadmieni ze lecze sie ogolnie od 1998 roku i nie trafilem na taka wyrozumiala co do pacjeta lekarce.

  • G

   Leczę się w tej poradni od roku i nie rozumiem dlaczego nie widnieje w niej nazwisko Pani dr Barbary Połtorak. Tylko dzięki niej wyleczyłem się z mojej choroby. Wcześniej korzystalem z pomocy innych psychiatrów, ale żaden z nich nie potrafił mi pomóc. Dopiero Pani dr B.Połtorak rozpoznała u mnie chorobę i zaczęła mnie leczyć. Teraz czuję się dużo lepiej, jak bym dostał drugie życie. Bardzo polecam Panią dr B.Połtorak to bardzo dobry specjalista i wspaniały człowiek !!!