Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Ubezpieczenia akceptowane pod tym adresem

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Compensa

enel-med + 2 więcej


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ginekologów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Medyczna 8 (ROKA), Płock

200 zł

Centrum Medyczne Prestige Medical

Pozostałe usługi


Medyczna 8 (ROKA), Płock

300 zł

Centrum Medyczne Prestige MedicalMedyczna 8 (ROKA), Płock

220 zł

Centrum Medyczne Prestige MedicalMedyczna 8 (ROKA), Płock

200 zł

Centrum Medyczne Prestige MedicalMedyczna 8 (ROKA), Płock

250 zł

Centrum Medyczne Prestige Medical

Moje doświadczenie

O mnie

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Od 2012 r. rezydent ginekologii i położnictwa w Szpitalu Św. Trójcy w Płocku.

Dyżury lekar...

Zobacz pełen opis

31 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
E
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Prowadzę u Pani doktor pierwszą ciążę. Jest cudowna. Kobieta anioł. Wszystko dokładnie tłumaczy i odpowiada na każde pytanie. W gabinecie czuję się świetnie, zero skrępowania, tak jakbym chodziła do najlepszej koleżanki. Jest bardzo sympatyczna i zawsze uśmiechnięta. Bardzo bardzo polecam

A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Prestige Medical konsultacja ginekologiczna + USG + cytologia

Polecam lekarza. Jak dla mnie pełen profesjonalizm. Wszystkie badania przeprowadzone tak jak chciałam. Bardzo miła osoba i naprawdę potrafi rozmawiać z pacjentem. Drugi w moim życiu lekarz ginekolog kobieta zawsze chodziłam do mężczyzn. Trafiłam pierwszy raz przypadkiem z polecenia i nie zamierzam zmieniac lekarza.
Polecam.
Kolejna ciąża w planach i tylko i wyłącznie u Pani Doktor.

A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Prestige Medical USG ginekologiczne

Polecam bardzo panią doktor. Bardzo zaangażowana w swoją pracę, odpowiedziała na wszystkie moje pytania i poświęciła mi dużo czasu na wizycie. W gabinecie u pani doktor zawsze czuje się zaopiekowana, wysłuchana i przede wszystkim w profesjonalnych rękach! Polecam każdej kobiecie


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Prestige Medical konsultacja ginekologiczna

Bardzo profesjonalny lekarz. Zawsze pomocna i punktualna. Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Kiedy miałam wątpliwości, Pani Barbara szczegółowo mi wszystko wyjaśniła. Bardzo polecam!


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Na pierwszej wizycie pani doktor jest zainteresowana i miła, ale przy kolejnych wizytach okazuje niezadowolenie. Pani doktor bardzo nie lubi pacjentek, które przychodzą regularnie i badają się profilaktycznie. Po wejściu do gabinetu można usłyszeć „co ZNOWU się dzieje?”. Trudno doprosić się o badania, gdyż doktor woli leczyć w ciemno. Objawy są bagatelizowane.


K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Prestige Medical konsultacja ginekologiczna + USG + cytologia

Jak dla mnie to kobieta anioł.
Wkłada ogrom serca w podejście do pacjentki, wszystko tlumaczy i doradza. Bardzo polecam.


X
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Nie jestem zadowolona z sposobu Jakim pani odnosiła się do mnie w szpitalu . Gdy po pobycie w innym szpitalu poszłam na wizytę kontrolna do swojego ginekologa który prowadzi moją ciąże , skierował mnie do szpitala ponownie tylko na Kościuszki gdzie pani doktor pracuje , wypisał skierowanie w piątek ale poinformował mnie ze mogę przyjść nawet i w poniedziałek . Po przybyciu w poniedziałek od samego początku doktor zwróciła mi uwagę ze jestem nie odpowiedzialna przychodząc dopiero w poniedziałek i nie była zbyt miła dla mnie . Na obchodzie w szpitalu pojawiła się pani Barbara i dwóch lekarzy i kilka pielęgniarek, w sali znajdowały się 3/4 pacjentki również . I gdy lekarze zaczęli ze mną rozmawiać Pani wzięła te kartę z moimi informacjami i powiedziała słowami kierując słowami do mnie i do lekarzy przy wszystkich obecnych .-,, ja dokończę , pani zwana krążownik po szpitalach , znana z autopsji przychodzi sobie kiedy chce , bagatelizuje objawy „ Poczułam się bardzo nie zręcznie i było mi przykro przez ten zbędny komentarz . Lekarz odpowiedział ze zrobimy usg i zobaczymy co dalej a wtedy pani Barbara zarzuciła uwagę ze ale zrobiliśmy w poniedziałek ładne usg po czym się sztucznie uśmiechnęła w moim kierunku . Odnosiłam wrażenie później ze lekarze nie traktują mnie poważnie słyszałam komentarze typu ,, o pani emigrantka „ . Nie był to przyjemny pobyt w szpitalu i raczej już nie pojawię się tam więcej ze względu na panią . Jest to moja pierwsza ciąża , kieruje się tym co lekarz mi mówi i przez niewiedzę zostałam tak potraktowana . Moim zdaniem nie było to wporządku z strony lekarza , oczekiwałam od lekarza wsparcia i pomocy .


D
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Prestige Medical wizyta ginekologiczna z USG pierwszorazowa

Świetna lekarka! Była to moja pierwsza wizyta i jak weszłam do gabinetu stres od razu minął. Pani Barbara wszystko wyjaśniła na luzie, spokojnie, prostym językiem i szczegółowo. Bardzo komfortowo i bezpiecznie się czułam. Była bardzo sympatyczna i bez spiny. Polecam serdecznie!


J
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Prestige Medical konsultacja ginekologiczna + USG + cytologia

Z Panią Barbarą pierwszą wizytę miałam z ubezpieczenia dodatkowego z pracy. Bałam się iść do kobiety, moje dotychczasowe doświadczenia z "kobietą ginekolog" nie były najlepsze. W trakcie wizyty zostałam dokładnie przebadana, zrobione usg, cytologia, a co najważniejsze pani Barbara słucha co sie do niej mówi, analizuje i odpowiada. Poświęca tyle czasu pacjentce ile jest potrzebne. Cud nie kobieta. Polecam w 100 %.


A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Prestige Medical

Pani doktor często bywa zniecierpliwiona, niezadowolona, nie był to jeden raz. Potrafi w niemiły sposób zwrócić uwagę, że "weszło się jej w słowo" (czego oczywiście nie robi się z premedytacją). Doktor na początku wydawała się sympatyczna, ale zdarzało się też, że nie czułam się wysłuchana i miałam wrażenie, że mój problem został zbagatelizowany. Dlatego kilka miesięcy temu zmieniłam ginekologa. To oczywiście tylko moje odczucia, każdy może mieć inne. Raczej nie polecam tego ginekologa.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania