lek.

Barbara Grzelewska

verifiedCreated with Sketch.

Kardiolog, Internista

107 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza Zapytaj lekarza
61 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Poznaniu ( 1998r.). Od jej ukończenia początkowo związana z oddziałem kardiologii Polikliniki MWSiA w Zielonej Górze. Od 2006 roku pracuję… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
107 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • U
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: CardioMed Poradnia SpecjalistycznaUsługa: konsultacje kardiologiczne

  To moja pierwsza wizyta u Pani doktor. Wizyta przebiegła na wysokim poziomie, podejście do pacjenta bardzo dobre. Lekarz kompetentny, rzetelny z powagą podchodzi do problemów pacjenta, naprawdę godny polecenia. Zostałam dokładnie przebadana i uzyskałam odpowiedzi na wszystkie moje zadane pytania. W czasie wizyty towarzyszył mi syn, który również odniósł pozytywne wrażenie. Stanisława.

 • I

  Wizyta odbyła się o umówionej porze. Przebieg wizyty w przyjaznej i miłej atmosferze. Lekarz zainteresowany pacjentem- jego dolegliwościami , samopoczuciem i historią choroby. Badanie przebiegło sprawnie a uzyskane informacje były przekazane w sposób prosty i jasny.Polecam serdecznie Dr Barbarę Grzelewską.

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wspaniały lekarz. Z ogromną wiedzą i bardzo dobrym podejściem do pacjenta. Odpowiada na wszystkie pytania, nie zbywa pacjenta. Bardzo miła. To dopiero początek mojego leczenia ale wiem, że jestem w dobrych rękach.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Przemiła Pani doktor. Zaangazowana w to co robi. Wszystko dokładnie wyjaśnia, dopytuje. Wizyty są w naprawdę przesympatycznej atmosferze.

 • K
  Lokalizacja: CardioMed Poradnia SpecjalistycznaUsługa: konsultacje kardiologiczne

  Rewelacja!!! Świetne podejście do pacjenta, bardzo miła atmosfera podczas badania, Pani Doktor przesympatyczna dzięki czemu pacjent też czuje się bardziej komfortowo. Badanie przeprowadzone bardzo dokładnie. Szczerze polecam !!!

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor Grzelewska jest bardzo miłą osobą i widać zaangażowanie w tym co robi. Łatwo nawiązać z nią kontakt i umie rozładować napięcie. Jestem bardzo zadowolony z wizyty i mogę polecić panią Grzelewską z czystym sumieniem.

 • K
  Lokalizacja: CardioMed Poradnia SpecjalistycznaUsługa: złe samopoczucie, skoki ciśnienia, kontrolne echo serca

  Pani Doktor jest bardzo miłą, przyjacielską i kompetentną osobą. Cechuje ją zrozumienie problemów pacjenta, zrozumiale tłumaczy zaistniały problem. Czułam się na wizycie u Pani Doktor swobodnie, nie bałam się opowiadać o problemach, zadawałam być może nawet "dziwne" pytania, nie usłyszałam przy tym żadnych przykrych komentarzy. Osoba godna polecenia.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: CardioMed Poradnia SpecjalistycznaUsługa: konsultacje kardiologiczne

  To moja pierwsza wizyta u Pani doktor i ocena po tej wizycie jest bardzo pozytywna, podejście do pacjenta na wysokim poziomie połączone z życzliwym przyjęciem.

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: CardioMed Poradnia SpecjalistycznaUsługa: konsultacje kardiologiczne

  Bardzo kompetentna, rzetelnie i z powagą podchodzi do problemów pacjenta,naprawdę godna polecenia Pani doktor:). Zostałam dokładnie przebadana i uzyskałam odpowiedzi na wszystkie zadane pytania. Pyta konkretnie o wszystkie objawy nie tylko związane z kardiologią. Zasugerowała mi zrobienie dodatkowych badań. Zdecydowanie polecam. .

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: CardioMed Poradnia SpecjalistycznaUsługa: konsultacje kardiologiczne

  Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, bardzo miła atmosfera podczas badania, Pani Doktor przesympatyczna dzięki czemu pacjent też czuje się bardziej komfortowo. Badanie przeprowadzone bardzo dokładnie. Szczerze polecam z całego serca :)

Pytania pacjentów (42)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Poznaniu ( 1998r.). Od jej ukończenia początkowo związana z oddziałem kardiologii Polikliniki MWSiA w Zielonej Górze. Od 2006 roku pracuję na oddziale kardiologii Szpitala Wojewódzkiego w Zielonej Górze. Wykonuję badania echokardiograficzne przezklatkowe, przezprzełykowe i stress echo. Mam wieloletnie doświadczenie w diagnostyce oraz kwalifikacji pacjentów do chirurgicznego leczenia wad serca a także w prowadzeniu chorych z chorobą niedokrwienną serca, niewydolnością serca, zaburzeniami rytmu i przewodnictwa, nadciśnieniem tętniczym oraz innymi chorobami układu sercowo-naczyniowego. Posiadam certyfikat Sekcji Echokardiografii PTK

Specjalizacje

 • Kardiologia
 • Choroby wewnętrzne