Lek.

Artur Płachta

Ginekolog

23 opinie

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej " Przychodnia Kosmonautów " Sp.z.o.o

  Konkretny, rzeczowy, godny zaufania lekarz. Wizyty w miłej atmosferze :) Szczegółowe objaśnienie problemu oraz leczenia. Polecam

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

  • Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej z 1990 roku. Specjalista II stopnia w ginekologii i położnictwie. Do zamknięcia oddziału związany z Oddziałem Ginekologiczno - Położniczym 4 Wojskowego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu.

  Specjalizacje

  • Położnictwo i ginekologia

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz całkowicie za darmo.

  Ocena pacjentów

  Dodaj własną opinię
  4.5

  Ogólna ocena
  23 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej " Przychodnia Kosmonautów " Sp.z.o.o

   Konkretny, rzeczowy, godny zaufania lekarz. Wizyty w miłej atmosferze :) Szczegółowe objaśnienie problemu oraz leczenia. Polecam

  • J
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej " Przychodnia Kosmonautów " Sp.z.o.oUsługa: wizyta kontrolna

   Bardzo porządny lekarz! Trafiłam do niego przez przypadek, szukając niezłego ginekologa w najbliższej okolicy, żeby nie musiec jechać na drugi koniec miasta. Jestem szczęśliwa, że tak dobrze udało mi się trafić, lepiej być nie mogło. Pan doktor jest cudownym człowiekiem i takim samym lekarzem.
   Przyjmuje pacjentki z dobrym humorem, ma ogromną wiedzę, wszystko tłumaczy ze spokojem, walczy o prawa kobiet (!!) - bardzo to doceniam!
   Lekarz z powołania! Polecam serdecznie:)

  • E
   Lokalizacja: Medipartner Wrocław

   Trafiłam do Pana doktora, ponieważ inny ginekolog postawił mi przerażającą diagnozę, która wydawała mi się błędna, bo wcześniej lekarze wypowiadali się całkiem inaczej na temat mojej nadżerki. Pan doktor był bardzo miły i uprzejmy. Kiedy powiedziałam, o co chodzi, stwierdził, że tamten lekarz raczej chciał ściągnąć ode mnie pieniądze, gdyż nie robi się wypalanek młodym dziewczynom. Uspokoił mnie, wszystko wyjaśnił, kazał przyjść na cytologię, po której stwierdzimy, co dalej. Zaproponował wizytę na Kosmonautów, gdzie będzie ona darmowa oraz nie będę musiała płacić za aplikację leku. Odpowiedział na wszystkie moje pytania.
   Pan doktor że jest uśmiechnięty i jasno wszystko tłumaczy, tego właśnie mi brakowało u innych lekarzy. Polecam go, gdyż nie trzeba wydawać pieniędzy na dobrego ginekologa-Pan Artur na NFZ jest wystarczający. Nareszcie znalazłam odpowiedniego lekarza.

  • M
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej " Przychodnia Kosmonautów " Sp.z.o.oUsługa: Inny

   Super super super!!! Takiego lekarza szukać ze świecą!!! Konkretny a z poczuciem humoru, nie śpieszy się, słucha do końca i reaguje mądrze.

  • Świetny lekarz chodzę do niego od 10 lat i nigdy nie byłam źle potraktowana, zawsze z uśmiechem na twarzy. Lekarz godny polecenia.

  • A

   Do doktora trafiłam przez przypadek. Już pierwsza wizyta była dla mnie miłym zaskoczeniem - konkretny, wyluzowany, otwarty, nie bagatelizuje spraw pacjenta. Pierwszy raz spotykam ginekologa, który jest tak rzeczowy i zaangażowany w swojej pracy. Dla niego liczy się rozpoznanie oraz plan działania. Teraz czuje, że trafiłam pod dobrą opiekę. Dziękuję Panu, a wszystkim Paniom szczerze polecam tego ginekologa!

  • D

   Doktor podczas badania bardzo delikatny, rozmawia z pacjentką, informuje o przebiegu badania. Odpowiada na wszelkie pytania. Zero skrępowania i stresu. Cieszę się, że trafiłam na Pana Doktora i jestem pewna, że zostanę stałą pacjentką :) Polecam serdecznie!

  • A

   Polecam tego lekarza! Prowadził całą moją ciążę, bardzo konkretny i sympatyczny, ma ludzkie podejście ;). Stwierdził u mnie wczesną ciążę od razu, zalecił wszystkie badania, kontrolował jej przebieg przez wszystkie miesiące. Nie owija w bawełnę, konkretny, kompetentny :).

  • B

   nie słucha co pacjentka ma do powiedzenia,uważa że problem się bagatelizuje,nie zrobił usg mimo zalecenia internisty bo "na jego oko" to nie jest ginekologiczny problem

  • nie jestem zadowolona z doktora jestem 10 tyg kazał mi przyjść 24 czerwca akurat wtedy było 10 tyg nie zrobił mi usg i nie dał zaświadczenia do pracy a o zwolnieniu nawet nie wspomnę stwierdził ze nie jestem chora tylko nie zapytał czy mogę pracować jako pomocnik stolarza gdzie dźwigam i jestem przy rozpuszczalniku i dzięki doktorowi jestem na zwolnieniu od lekarza ogólnego i mam płacone 75% z góry mu dziękuje NIE POLECAM może miły ale nie potrafi zrozumiec pacjentki!!!!!!