lek. dent.

Artemida Nurzyńska

Stomatolog

14 opinii +dodaj

Umów wizytę 36 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Zajmuję się stomatologią zachowawczą, dziecięcą oraz endodoncją pod mikroskopem. Wykonuję również ruchome uzupełnienia protetyczne. Stale poszerzam swoja wiedzę uczestnicząc w wielu… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Zajmuję się stomatologią zachowawczą, dziecięcą oraz endodoncją pod mikroskopem. Wykonuję również ruchome uzupełnienia protetyczne. Stale poszerzam swoja wiedzę uczestnicząc w wielu kursach oraz konferencjach w dziedzinie endodoncji pod mikroskopem oraz stomatologii estetycznej.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
14 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dentactiv Centrum Stomatologii Estetycznej i ImplantologiiUsługa: odbudowa zębów

  Bardzo kompetentna, rzeczowa i miła pani doktor. Leczy bezboleśnie i delikatnie. Będę wracać na kolejne wiztyty.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dentactiv Centrum Stomatologii Estetycznej i Implantologii

  Zdecydowanie nie polecam. Poszedłem z małym bólem zęba a po ,,leczeniu,, przez dwa kolejne dni ból był nie do zniesienia. Na szczęście udało mi się znaleźć kompetentnego lekarza ,który zastosował odpowiednie leczenie kanałowe co powinno być zrobione za pierwszym razem.

 • P
  Lokalizacja: Dentactiv Centrum Stomatologii Estetycznej i Implantologii

  Pani doktor jest super stomatologiem. Leczenie w komfortowych warunkach. Sprzęt nowoczesny a dodatkowo bardzo miła atmosfera. Szczerze polecam usługi Pani Doktor Artemidy

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Super!Jestem bardzo zadowolona z wizyty i wybieram sie jeszcze na usuwanie kamienia nazębnego.Mężowi też już poleciłam tego stomatologa. Polecam wszystkim!

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Niezwykła dentystka - moj strach przed wizytami został pożegnany raz na zawsze, wizyta zupełnie bezstresowa, dostałam znieczulenie tak jak chciałam, chociaż prawdopodobnie nie było potrzebne, ale mi pomogło psychicznie :) ceny przystępne, gabinet bardzo nowoczesny. Teraz już bede chodzic tylko do Pani Artemidy!

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dentactiv Centrum Stomatologii Estetycznej i Implantologii

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani doktor. Po raz pierwszy wszyszlam z gabinetu stomatologicznego z usmiechem na twarzy a dodam ze do tej pory panicznie balam sie stomotologa. Serdecznie polecam . Warto !☺

 • E
  Lokalizacja: Dentactiv Centrum Stomatologii Estetycznej i ImplantologiiUsługa: leczenie kanałowe pod mikroskopem

  Bardzo miła i sympatyczna pani stomatolog. Byłem 3 razy i każdy następna wizyta będzie u Pani Artemidy. Na fotelu leży sie rozluznionym bez obaw o jakiś ból

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Dentactiv Centrum Stomatologii Estetycznej i ImplantologiiUsługa: leczenie próchnicy

  Pani Doktor Artemida Nurzyńska bardzo sprawnie wykonuje swoją pracę. Jest kompetentna, miła i dokładna. Zabieg został wykonany z użyciem nowoczesnego sprzętu medycznego. Jestem bardzo zadowolona.

 • A
  Lokalizacja: Dentactiv Centrum Stomatologii Estetycznej i Implantologii

  Byłam u Pani doktor z moja 4-letnia córcia i jestem bardzo zadowolona. Na pierwszej wizycie tzw adaptacyjnej Pani doktor wszystko córce wytłumaczyła, pokazała narzędzia i fotel, pomalowana ząbki. Atmosfera była miła, że córka z chęcią poszła drugi raz. Na kolejnej wizycie leczyłyśmy zęba, córka dostała znieczulenie, które w ogóle nie bolało, leczenie poszło bardzo sprawnie, Pani doktor cały czas zagadywala córkę. Mała chce iść kolejny raz a dla mnie to najlepsza rekomendacja.

 • S
  Lokalizacja: Dentactiv Centrum Stomatologii Estetycznej i Implantologii

  Byłem u pani doktor z bólem zęba, zostałem przyjęty mimo, że nie byłem zapisany, a było to przed długim weekendem, gdzie znalezienie czynnego gabinetu graniczyło z cudem. Pani doktor sprawiła, że ząb przestał boleć, a ja mogłem spokojnie odpoczywać w weekend. Od tej pory chodzę tylko do niej, zapisałem już żonę i polecam ją każdemu :)